Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  diren polatoğulları oynadığı diziler

  1 ziyaretçi

  diren polatoğulları oynadığı diziler Ne90'dan bulabilirsiniz

  Diren Polatoğulları Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

  Diren Polatoğulları

  Diren Polatoğulları

  Üç Kuruş 'İrfan' kimdir? Diren Polatoğulları nereli, evli mi? Diren Polatoğulları oynadığı diziler...

  Üç Kuruş 'İrfan' kimdir? Diren Polatoğulları nereli, evli mi? Diren Polatoğulları oynadığı diziler...

  Diren Polatoğulları 12 Şubat 1980'de İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı.

  Lise mezuniyetinin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. Bazı kaynaklara göre devamsızlıktan dolayı buradaki eğitimini yarım bıraktı. 

  Çok sayıda tiyatro oyununda oyunculuk performansını sergiledi. Kısa sürede yeteneğini kanıtlayan Polatoğulları ilk kez 2009'da Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile kamera karşısına geçti. Ardından birçok dizi ve filmde rol aldı. İlk sinema filmi deneyimini ise Saklı Hayatlar ile yaşadı. 

  2012'de Karadayı dizisindeki 'İbo' karakteri ile ülke çapında tanındı. Yaklaşık 12 senedir ekranda çeşitli rolleri canlandıran Polatoğulları çok sayıda projede yer aldı. 

  En son Kırmızı Oda dizisinde boy gösteren oyuncu şimdi de Üç Kuruş dizisindeki rolü ile seyirci karşısına geçecek. 

  Diren Polatoğulları, Üç Kuruş'ta İrfan'ı oynayacak. İrfan karakteri bir seri katil olarak ekrana gelecek. 

  DİREN POLATOĞULLARI OYNADIĞI DİZİLER

  DİREN POLATOĞULLARI EVLİ Mİ? 

  Diren Polatoğulları'nın bekar olduğu bilinmektedir. 

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Üç Kuruş dizisinin İrfan’ı Diren Polatoğulları kimdir?

  Üç Kuruş dizisinin İrfan’ı Diren Polatoğulları kimdir?

  Üç Kuruş dizisinin İrfan’ı Diren Polatoğulları kimdir?

  Üç Kuruş dizisinin yayınlanmasına 1 gün kala İrfan karaterinin bir hayli merak edildi. Dizide İrfan karakterine Kurtar Vadisi Pusu dizisinde Ferman karakteri olarak tanıdığımız Diren Polatoğulları hayat verecek. Diren Polatoğulları kimdir, kaç yaşında, nereli? gibi sorular diziyi bekleyenlerin akıllarında yer edindi. Bunun yanı sıra başarılı oyuncu Diren Polatoğulları’nın özel hayatıda oyunculuk hayatı gibi bir hayli merak edildi.

  Üç Kuruş dizisinin İrfan'ı Diren Polatoğulları kimdir?

  12 Şubat 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncunun yaşı Diren Polatoğulları 41’dir. Tiyatro tozunu yutan oyuncular kervanında ismi geçen başarılı oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Lakin devamsızlık dolayı merkezden atılmıştır. Aynı zamanda People Talent Management Ajansı’na kayıtlıdır. Kova burcu erkeği olan yakışıklı oyuncu, Kova burcunun başarı ve özgüven özelliklerini karakterinde görmekteyiz. Diren Polatoğulları’nın boyu 1.70’dir. Hem yakışıklılık hemde fiziği ile gözleri üzerinde tutmayı başaran oyuncunun kilosu ise boyuna orantılı olarak 70’dir.

  Adını henüz güzel bir kadınla anamadığımız yakışıklı oyuncunun özel hayatıda bir hayli merak konusu oldu. Daha önceden evlilik yaptığına dairde herhangi bir bilgi olmayan Diren Polatoğulları’nın sevgilisi hakkında da herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

  Sıra en merak edilen sorulardan birisi olan Diren Polatoğulları hangi dizilerde oynadı? sorusuna gelelim. Son zamanlarda başarılı oyuncu birçok dizide kendisini göstermeyi başardı. Öncelikle Kaçak ve Eski Hikaye dizilerinde oynayan Diren Polatoğulları Kırmızı Oda dizisinde göstermiş olduğu performans ile hatrı sayılır bir kitle elde etti. Daha sonra bir zamanlar izleyenleri ekranlara kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almayı başardı. Daha sonra; Pasaj, Arıza, Bir Aile Hikayesi, Bir Umut Yeter, Şevkat Yerimdar, Hayat Şarkısı, Küçük Esnaf, Kırık Kalpler Bankası, Şevkat Yerimdar, Son, Karadayı, Üsküdar’a Giderken, Kurtuluş Son Durak, Bir Ses Böler Geceyi, Aşk ve Devrim ve Saklı Hayatlar dizilerinde rol aldı. Şimdilerde ise başarılı oyuncu Diren Polatoğulları Üç Kuruş dizisinde İrfan karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

  Diren Polatoğulları Instagram

  Yazı kaynağı : www.cemre.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap