Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  duy beni 12 bölüm full hd izle

  1 ziyaretçi

  duy beni 12 bölüm full hd izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Duy Beni

  Duy Beni

  12. Bölüm Konusu:

  Bahar’ın ölümüyle Gerçek Koleji bir kez daha sarsılır. Kamera kayıtlarında ortaya çıkan zanlı kimdir? Polis, bu sorunun peşinde iz ararken ,Ozan olayın ucu onlara dokunmasın diye bir plan yapar.

  Dağhan’ın da bu plana dahil edilmesiyle olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Okuldaki kötülüğe birinin dur demesi gerekmektedir. 

  Selim ise Bahar’ın ölümüyle yıkılır. Zorbalıkla savaşırken bir öğretmen daha şüpheli bir şekilde ölmüştür. Kontrolünü kaybeden Selim’in hedefinde bu kez okul yönetimi vardır.

  Kanat’ın dinmek bilmeyen öfkesi Ekim’in hayatını kabusa çevirirken, okula yeni biri gelir. Bu kişi, gençlerin arasına bir maske ile sızacak ve Kanat’ın Ekim’e olan duygularını yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.startv.com.tr

  Duy Beni 1.Sezon 12.Bölüm Tek Parça Full HD İzle | puhutv

  Duy Beni 1.Sezon 12.Bölüm Tek Parça Full HD İzle | puhutv

  Paylaştığınız kişisel bilgilerinizin; tanıtım, satış, pazarlama vb. amaçlı her türlü iletişim faaliyetinin bildirimi amacıyla saklanmasına ve kullanılmasına izin verdiniz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz. İzin verdiğiniz Doğuş Yayın Grubu Şirketleri şunlardır:

  Doğuş Yayın Grubu A.Ş

  NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Startv Medya Hizmetleri A.Ş.

  Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.

  Kral Müzik Medya Hizmetleri A.Ş.

  Kral Pop Medya Hizmetleri A.Ş.

  Yazı kaynağı : puhutv.com

  Duy Beni 12.Bölüm izle

  Duy Beni 12.Bölüm izle

  Duy Beni 12.Bölüm izle

  Duy Beni 12. Bölüm izle

  Duy Beni 12. Bölüm izle

  Duy Beni Hakkında

  Star tv ekranlarının yaz dizisi Duy Beni, lise öğrencisi Ekim ve arkadaşlarının hikayesini anlatmaktadır. İlk olarak 7 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Duy Beni, dram, romantk türündedir. Süreç Film öncülüğünde ekranlara taşınan Duy Beni yapımcılığını Ali Gündoğdu üstlenirken, senaryosunda ise Makbule Kosif yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Ali Balcı'nın yer aldığı Duy Beni dizisinin çekimleri ise İstanbul'da gerçekleştirilmektedir.

  Başrollerinde Caner Topçu, Rabia Soytürk ve Berk Hakman'ın yer aldığı Star tv dizisi Duy Beni oyuncu kadrosunda, Burak Can, Ege Kökenli, Sümeyye Aydoğan, Helin Kandemir, Durul Bazan, Murat Daltaban, Yeliz Akkaya, Aytaç Uşun, Alper Atak, Feride Çetin, Bedir Bedir, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca gibi bir çok başarılı isim yer almaktadır.

  Duy Beni dizisi konusu

  İstanbul'un sıradan bir semtinde yaşayan lise öğrencisi Ekim'in hayatının kökten değişeceği gün gelir. Okul çıkışı arkadaşı Leyla'nın geçirdiği trafik kazasının ardından Ekim, Leyla'ya vurup kaçan maskeli kişinin peşine düşer. Arkadaşına vuran kişiyi ortaya çıkarmaya çalışırken daha tehlikeli işlerin içinde kendini  bulan Ekim'in hikayesi.

  Duy Beni dizisi karakterleri

  Ekim (Rabia Soytürk)

  Lise öğrencisi Ekim, arkadaşı Leyla'ya araba çarpması üzerine tek amacı o aarabanın içindeki kişiyi bulmak olacaktır.

  Kanat (Caner Topçu)

  Okulun popüler erkeklerindendir. Okuldaki kızların ilgi odağı olan Kanat, Ekim'e aşık olacaktır.

  Aziz (Burak Can)

  Kanat'ın ikiz kardeşi. Babasının baskısına boyun eğmektedir.

  Melisa (Sümeyye Aydoğan)

  Kolejin sahibinin kızı. Oldukça hırslı ve sosyal medya düşkünü bir kızdır. Kanat'a takıntılı bir şekilde aşıktır ancak aynı ilgiyi Kanat'tan göremez.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap