Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 194. bölüm full izle atv

  1 ziyaretçi

  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 194. bölüm full izle atv Ne90'dan bulabilirsiniz

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194 Bölüm | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm İzle atv

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm

  İlyas gözünü karartıyor!

  Ortak düşmana karşı İshak ve ekibiyle el sıkışarak birlikte mücadele etmeye karar veren Hızır Çakırbeyli, attığı bu adım sayesinde Yaman Korkmaz ve ailesinin hayatını kurtarır. İshak'ın verdiği istihbarat sayesinde yapılacak baskını dakikalar önce haber alan Yaman Korkmaz ve ailesi çatışmadan sağ kurtulur. Bu kurtuluşun en büyük etkeni ise haber vermekle yetinmeyip Yaman Korkmaz'ın yardımına koşan İshak olur.

  Ömür Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli arasındaki gerilim tüm aileyi sarar. Haşmet Façalı'nın olayı anlamadan İlyas Çakırbeyli'ye attığı kafa, artık aile meselesi olmaktan çıkar ve masanın konusu haline gelir. Hızır Çakırbeyli'nin ortamı yumuşatması için topladığı masada İlyas Çakırbeyli'nin tavrı net olur. Geri adım atmayan Haşmet Façalı ise tüm masayı karşısına alır. Eşinden boşanmak üzere olan İlyas Çakırbeyli ise yaşadığı bunalım yüzünden gözünü karartır ve ölmek pahasına düşmanı tek tek indirmeye yemin eder. İlyas Çakırbeyli'nin bu planlarında en büyük destekçisi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur.

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Son Bölüm Tamamı Tek Parça full izle! (11 Mayıs 2021 Salı) Hızır Çakırbeyli savaşı başlattı

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Son Bölüm Tamamı Tek Parça full izle! (11 Mayıs 2021 Salı) Hızır Çakırbeyli savaşı başlattı

  atv Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Son Bölüm tamamı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Son Bölüm atv tamamı tek parça izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız...

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 194. SON BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  İlyas noktayı koydu.

  "EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ"

  atv'nin sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yine aksiyon dolu bir bölümle Salı gününün en çok izlenen yapımı oldu.

  Altıncı sezonuyla ekranlarda yer alan dizinin son bölümüne hedefteki İlyas'ın düşmanlarına kurduğu tuzak ve eşi Ömür'ü hayatından çıkarması damga vurdu.

  Eşi Ömür'le problemleri olan İlyas bir yandan düşmanlarının da hedefindeydi. Ancak İlyas, yeğeni Alpaslan ve Pınar'ın yardımıyla düşmanlarına tuzak kurdu ve onları avlamaya devam etti. İlyas, kurduğu plan gereği Pınar'la baş başa yemek yerken eşi Ömür tarafından basıldı ve Ömür, Pınar'a silah çekti. Bu olay İlyas için bardağı taşıran son damla oldu ve eşi Ömür'e "Hayatımdan çık git dedi."

  EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ, tüm kişilerde %9,99 izlenme oranı ve %21,52 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 194. bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine doğrudan giriş yaptı!

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194.Bölüm Full izle (EDHO) | Ddizi1.net

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm Tek Parça Full İzle

  Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz 194 Bolum Full Izle

  Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz 194 Bolum Full Izle Atv dizisi eşkıya dünyaya hükümdar olmaz'ın 194. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 11 mayıs 2021 tarihli eşkıya. Edho son bölüm full izle!

  Yazı kaynağı : staging.sweatershop.ie

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap