Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  en fazla hangi kategoride mobil ödemeyle alışveriş yapılıyor?

  1 ziyaretçi

  en fazla hangi kategoride mobil ödemeyle alışveriş yapılıyor? Ne90'dan bulabilirsiniz

  Paycell Mobil Ödeme

  Paycell Mobil Ödeme

  Paycell Mobil Ödeme 3 aylık üyelik ücreti standart kullanım için 8,99 TL; Premium kullanım için ise 9,99 TL'dir. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğiniz otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 1 TL’lik fark ücreti alınacaktır. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır. ​
  Premium Servisler; N11, Tab Gıda (Burger king), Facebook Reklam gibi. Fiziksel ve OTP kategoriden geçen tüm servisler Premium’dur. Premium servisten işlem yapan abonelere üyelik bedelinin​ premium olarak alındığında dair sms gönderilir.

  Müşterinin kredi ile satın aldığı cihazların kredi geri ödemelerine TÖHAŞ tarafından aracılık edilmesi halinde mobil ödeme kullanan müşterilerden işlem ücreti olarak her bir kredi başına akıllı telefondan 36,99 TL, aksesuardan 21 TL, tablet ve PC den 16 TL ve kredi geri ödemeleri devam ettiği sürece aylık olarak 3,99 TL üyelik ücreti alınmaktadır.

  Kurumsal Müşteri Kredi Geri Ödemeleri için; Kurumsal müşterinin kredi ile satın aldığı cihazların kredi geri ödemelerinde, Paycell ile mobil ödeme kullanan kurumsal müşterilerden 3 ayda bir tek bir işlem ücreti alınmaktadır. Her 3 kategorideki cihazlara (Akıllı Telefon, Aksesuar, Tablet/PC) ilişkin kredi kullanımının yapıldığı durumda geri ödemelerde Paycell tarafından alınacak işlem ücreti, en yüksek işlem ücretine denk gelen cihaz üzerinden hesaplanmaktadır. Kurumsal müşteri tarafından kullanılan kredilerin geri ödemelerinin, Paycell vasıtasıyla 6493 s. Kanun'un 12. 1 (d) maddesi kapsamında mobil ödeme hizmeti ile gerçekleştirilmesi halinde aşağıdaki işlem ücretleri uygulanır: Akıllı telefon: 36,99 TL Aksesuar: 21 TL, Tablet ve PC: 16​ TL’dir.

  Müşterilerin satın aldıkları ürün tutarını mobil ödeme ile cep telefonu faturasına yansıtılarak ödemeyi tercih etmeleri ve bu ödemeleri geciktirmeleri halinde; faturanın son ödeme tarihinden itibaren geç tahsilat bedeli yansıtılacak olup bu tutarlar müşterinin bir sonraki faturası ile tahsil edilecektir. 

  Yansıtılacak geç tahsilat bedeli;
  0-30 gün gecikme durumunda 150 TL'ye kadar olan gecikme tutarı için:10,99TL, 150 TL ve üstü tutarında; 17,99TL.
  30 gün ve üzeri gecikme durumunda 150 TL'ye kadar olan gecikme tutarları için; 17,99 TL, 150 TL ve üstü tutarlarda için; 22,99 TL.

  LİMİT BİLGİLERİ  Yazı kaynağı : m.turkcell.com.tr

  Vodafone Mobil Ödeme | Servisler | Bireysel: Vodafone Türkiye

  Mobil ödeme, internet üzerinden satın alacağınız herhangi bir ürün ya da hizmet için hattınız üzerinden ödeme yapılması demektir. Alışveriş ödemelerinizi kredi kartı ya da nakit yerine cep telefonu faturanız ile tamamlamanıza olanak tanır. Ödeme işleminizin gerçekleşmesi için bazı işletmeler üçüncü taraf mobil ödeme uygulamaları kullanırken  bazı işletmeler ise mobil cihazların sahip olduğu dijital cüzdanları kullanır. Mobil cihazınızda bulunan cüzdan uygulamaları bankacılık bilgilerinizi doğrudan cihazınızda saklamanıza olanak sağlar ve böylece zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla ödemelerinizi yapmanıza yardımcı olur. Mobil ödeme sistemleri yasal düzenlemelere tabi tutulmuştur.

  Mobil ödemeleri yalnızca cep telefonu numaranızı kullanarak gerçekleştirirsiniz. Üye işyerlerinde yapılan harcama faturalı hat sahiplerinin faturasından, ön ödemeli hat sahiplerinin ise bakiyelerinden düşülerek gerçekleştirilir. Mobil ödeme yöntemi kolay, pratik ve güvenli bir ödeme yöntemidir. Mobil ödeme kolaylığından yararlanabilmek için mobil cihazınızdaki ödeme yöntemlerinin arasına “Mobil Ödeme” seçeneğini de eklemelisiniz.

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Vodafone Her Şey Yanımda'da mobil ödeme dönemi başladı

  Vodafone Her Şey Yanımda'da mobil ödeme dönemi başladı

  İSTANBUL (AA) - Vodafone, online alışveriş platformu Her Şey Yanımda'da mobil ödeme dönemi başlattığını duyurdu. Buna göre kullanıcılar, Her Şey Yanımda'da alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak zorunda olmadan, tüm alışverişlerini tek tıkla faturalarına yansıtarak ödemeyi gerçekleştirebilecek.

  Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Her Şey Yanımda'yı yeni özelliklerle geliştirmeye devam ediyor.

  Platforma mobil ödeme özelliğini getiren Vodafone, müşterilerinin online alışveriş deneyimini önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

  Kullanıcılar bu yeni özellik sayesinde Her Şey Yanımda'da alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak zorunda olmadan, tüm alışverişlerini tek tıkla faturalarına yansıtarak ödemeyi gerçekleştirebilecek.

  Kredi kartı limiti olmayan veya kredi kartı olmayan Vodafone müşterileri de online alışveriş yapabilecek. Mart ayına özel olarak Her Şey Yanımda’da mobil ödeme yapan kullanıcıların faturaya yansıtarak yapacakları ilk alışverişlerinde alt limit olmaksızın 50 TL indirim de verilecek. Yani müşteriler 50 TL’ye kadar yaptıkları alışverişte harcama tutarını faturalarına iade edilmek üzere geri kazanacak.

  - 'Her Şey Yanımda'yı sürekli geliştiriyoruz'

  Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefiyle çalışmaları sürdürdüklerini belirterek, şunları kaydetti:

  'Bu hedefe ulaşmak için izlediğimiz yollardan biri de Vodafone Yanımda'nın e-ticaretten sigortaya, finanstan gaming'e kadar her alanda girilip işlem yapılan, kullanılan ve yaşayan bir süper uygulama olması. Müşterilerimiz Vodafone Yanımda üzerinden erişilebilen Her Şey Yanımda servisimizle online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor.

  Her Şey Yanımda'yı sürekli geliştiriyoruz. Son olarak platforma mobil ödeme özelliği kazandırdık. Bu özellik, müşterilerimizin ödeme deneyimini kolaylaştırıyor, harcamalarını mobil faturalarına yansıtarak ödeme imkanı sunuyor. Mobil ödeme sayesinde özellikle kredi kartı olmayan ya da kullanmayan ve farklı ödeme metotlarına ihtiyaç duyan kullanıcıların tercih edeceği bir platform olmayı hedefliyoruz.'

  - 14 kategoride 1,2 milyonu aşkın ürün

  Açıklamada yer alan bilgiye göre, Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe ilk defa tüm kategorilerde hizmete sunulan dijital pazaryeri Her Şey Yanımda’da cep telefonları, elektronik, dijital servisler ve oyun, moda, hobi-ofis-kırtasiye, kozmetik ve kişisel bakım, ayakkabı-çanta-aksesuar, spor ve outdoor, anne-bebek, ev-yaşam, süpermarket, pet shop, medikal ürünler ve oto aksesuar olmak üzere 14 kategoride 1,2 milyonu aşkın ürün sunuluyor.

  450'den fazla aktif mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor.

  Bugüne kadar 30 milyondan fazla kez ziyaret edilen Her Şey Yanımda'da yaklaşık 250 bin ürün satıldı. En çok sipariş verilen ilk 4 kategori elektronik, cep telefonu, süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım oldu.

  Her Şey Yanımda aynı zamanda ilk amaç odaklı online alışveriş platformu olma özelliği de taşıyor.

  Vodafone, bu kapsamda, müşterilerinin Her Şey Yanımda’dan yaptıkları her alışverişten 3 TL’yi bir çocuğun eğitim masraflarına katkı sağlamak için TOÇEV'e bağışlıyor. Bu projenin de kapsamının genişletilerek etki alanının artırılması hedefleniyor.

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap