Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  erdal sakız cinayeti son dakika

  1 ziyaretçi

  erdal sakız cinayeti son dakika Ne90'dan bulabilirsiniz

  Erdal Sakız cinayetinde şok gözaltılar! Müge Anlı çıkışı jandarma hepsini aldı

  Erdal Sakız cinayetinde şok gözaltılar! Müge Anlı çıkışı jandarma hepsini aldı

  MEDYABAR.COM:

  Karasu ilçesi Kuru Dere Mahallesi'nde 10 gün önce evinden otomobiliyle ayrılan ve bir daha kendisinden  haber alınamayan Erdal Sakız, ormanlık alanda aracının içerisinde silahla vurulmuş halde ölü olarak bulunmuştu.

  Erdal Sakız'ın eşi ve oğlu, diğer tarafta ise sevgilisi ve kuzeni cinayeti araştıran Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı.

  Karısı, sevgilisini; ortağı, kuzenini suçladığı Erdal Sakız cinayetinde programın bitiminde şok gelişme yaşandı.

  Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat timleri, Müge Anlı’nın yayınına çıkan 5 kişiyi programın sonunda gözaltına aldı.

  Erdal Sakız'ın eşi, oğlu, sevgilisi ve kuzeninin de aralarında bulunduğu 5 kişi, ifadeleri alınmak üzere Hendek İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

  Yazı kaynağı : medyabar.com

  Erdal Sakız cinayetinde şok iddia; Gözaltılar var

  Erdal Sakız cinayetinde şok iddia; Gözaltılar var

  Kaybolduktan günler sonra cesedi Hendek'te aracının içinde bulunan Karasulu esnaf Erdal Sakız'ın (43), öldürülmesiyle ilgili eşi ve oğlu, sevgilisi ve kuzeninin de aralarında olduğu 5 kişinin gözaltına alındıkları öğrenildi. 

  Karasu ilçesi Kuru Dere Mahallesi'nde 10 gün önce evinden otomobiliyle ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Erdal Sakız'ın ailesinin ihbarı üzerine arama başlatıldı. Çam dağı ormanlık alanda ineklerini aramaya giden Ali Kardeş, otomobil içerisinde bir erkek cesedi görünce jandarmaya ihbarda bulundu.

  Olay yerine giden jandarma ekipleri cesedin kayıp olan Erdal Sakız'a ait olduğunu tespit etti. Baş ve göğüs kısmında mermi olduğu ayrıca elinde de tüfek mermi izi olduğu tespit edilen Erdal Sakız'ın cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsündeki Otopsi Merkezi'ne gönderildi. Sakız geçtiğimiz günlerde de Karasu Kurudere'de toprağa verilmişti.

  Cinayeti araştıran Müge Anlı'nın canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Tarafların yüzleştiği yayında, bir tarafta Erdal Sakız'ın eşi ve oğlu, diğer tarafta ise sevgilisi ve kuzeni yer aldı.

  Erdal Sakız'ın Özbekistanlı sevgilisi Nergis, olayla ilgili şüphe oklarını sevgilisinin oğlu Tuncay'a yöneltti.

  BABASI KAYIPKEN EVDEKİ 5 BİN DOLARI ALDI

  Müge Anlı'nın 'Baban kaybolduktan sonra bilgisayardan bakman normal. Ama aynı akşam evine balkondan girmeni anlamadım' demesi üzerine, Sakız'ın oğlu Tuncay, 'Balkondan atladım, belki kalp krizi geçirdi. Bakmak için balkondan evine girdim.

  Nergis'i (Sakız'ın sevgilisi) de aradım. Birlikte eve girdik." demesi üzerine Anlı'nın 'Evdeki 5 bin doları almışsın, ödemeleri vs var diye, babanın öldüğünden bu kadar emin misin? Babanla senin böyle bir durumun yok ki! Baban gelse parayı sorsa kavga edersiniz' sorusunu sorunca, Tuncay, 'O zaman parayı geri verirdim' dedi.

  Karısı, sevgilisini; ortağı, kuzenini suçladığı Erdal Sakız cinayetinde yeni gelişme yaşandı. Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, soruşturma kapsamında eşi ve oğlu, sevgilisi ve kuzeninin de aralarında olduğu 5 kişiyi program sonrası ifadeleri alınmak üzere gözaltına aldı. 

  Gözaltındaki 5 kişi, ifadeleri alınmak üzere Hnedek İlçe Jandarma Komutanlığı'na teslim edildi. 
   

  Yazı kaynağı : www.halk54.com

  Erdal Sakız cinayetinde yeni gelişme! Gözaltı kararı..

  Erdal Sakız cinayetinde yeni gelişme! Gözaltı kararı..

  -sakaryayenihaber.com-

  NE OLMUŞTU?

  Bir süredir kayıp olan Erdal Sakız'ın cesedi, baş ve göğüs kısmında mermi ayrıca elinde de tüfek mermi izi ile ihbar üzerine olay yerine gelen  jandarma ekipleri tarafından tespit edilmişti. Erdal Sakız'ın cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsündeki Otopsi Merkezi'ne gönderilmiş ve Sakız geçtiğimiz günlerde de Karasu Kurudere'de toprağa verilmişti.

  OKLAR TUNCAY'A DÖNDÜ

  Cinayeti araştıran Müge Anlı'nın canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Tarafların yüzleştiği yayında, bir tarafta Erdal Sakız'ın eşi ve oğlu, diğer tarafta ise sevgilisi ve kuzeni yer aldı. Erdal Sakız'ın Özbekistanlı sevgilisi Nergis, olayla ilgili şüphe oklarını sevgilisinin oğlu Tuncay'a yöneltti.

  GÖZALTI KARARI

  Sakarya İl Jandarma Komutanlığınca alınan karar sonucunda, Müge Anlı’nın yayınına çıkan 5 kişi gözaltına aldı. Cinayete kurban giden 43 yaşındaki Erdal Sakız'ın eşi, oğlu, sevgilisi ve kuzenini ifadeleri alınmak üzere  Hendek  İlçe Jandarma Komutanlığına sevk edildi.

  Yazı kaynağı : www.sakaryayenihaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap