Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  esenyurt piri reis mahallesi posta kodu

  1 ziyaretçi

  esenyurt piri reis mahallesi posta kodu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Piri Reis Mahallesi Posta Kodu, Esenyurt, İstanbul

  İstanbul Esenyurt Piri-reis Mah Posta Kodu Öğrenme Ekranı

  Posta Kodu Nedir?

  Posta kodu rakamları evrak ya da kargo gönderimi yapmak için gerekli olan bilgilerin başında gelir. Alıcı adresi kadar alıcının bulunduğu il ve ilçenin posta kodu da bilinmelidir. Alıcının ikamet ettiği adrese ilişkin posta kodu bilgisi eklenirse teslimatın ulaşması daha hızlı ve kolay olur. Gönderilecek postanın ya da teslim alınacak kargonun alıcı kısmındaki bilgilerde posta koduna yer vermek oldukça önemlidir.

  Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Şehrin plaka kodu, dağıtım birimi ve grubu ile belirlenen posta kodu rakamları, posta dağıtım şirketlerinde gönderinizin daha kolay sınıflandırılmasını sağlar. Yukarıda yer alan posta kodu sorgulama sayfası üzerinden il, ilçe ve mahalle değişkenlerine göre belirlenen posta kodu numaralarını sorgulamak mümkün. Posta, kargo, fatura gönderiminde oldukça önemli olan bu rakamları sabah.com.tr posta kodu sorgulama ekranı üzerinden öğrenebilirsiniz.

  Posta kodu; evrak, kargo, mektup gönderimi yaparken kullanılan 5 haneli rakama verilen isimdir. Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır. Gönderim sürecinde problem yaşanmaması için bu rakamlar il, ilçe, mahalle bazında farklılık gösterir. Örneğin posta kodu ilçe, mahalle gibi değişkenlere bağlı olarak şekillenir. Böylece adrese doğru ve hızlı şekilde ulaşmak mümkün olur.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Esenyurt Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi Posta Kodu

  İl Posta Kodu: Ptt tarafından il bölgelerine göre verilen sayısal kod.

  İlçe Posta Kodu: Ptt tarafından ilçe bölgelerine göre verilen sayısal kod.

  Semt Posta Kodu: Ptt tarafından semt bölgelerine göre verilen sayısal kod.

  Mahalle/Köy Posta Kodu: Ptt tarafından mahalle ve köy yerleşim alanlarına göre verilen sayısal kod.

  Esenyurt, Mehterçeşme, Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi semt, köy ve mahallerine ait güncel posta kodu bilgileri Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü resmi web sitesinden düzenli olarak güncellenmektedir. Huzursayfasi Posta Kodu servisimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Esenyurt Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi posta kodu ne, Esenyurt Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi posta kodu kaç, Esenyurt Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi posta kodu 2017, Esenyurt Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi posta kodu öğren, Esenyurt Pi̇ri̇ Rei̇s Mahallesi posta kodu sorgula

  Yazı kaynağı : www.huzursayfasi.com

  İSTANBUL ESENYURT PİRİ REİS MAHALLESİ posta kodu - POSTA KODLARI | Türkiye İl, İlçe ve Mahalleleri Posta Kodları

  İSTANBUL ESENYURT PİRİ REİS MAHALLESİ posta kodu - POSTA KODLARI | Türkiye İl, İlçe ve Mahalleleri Posta Kodları

  PİRİ REİS MAHALLESİ gibi diğer mahalle ve köylerin posta kodlarını öğrenmek için aşağıdan seçim yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.postakodu.gen.yt

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap