Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  esimin kiminle mesajlaştığını nasıl öğrenebilirim

  1 ziyaretçi

  esimin kiminle mesajlaştığını nasıl öğrenebilirim Ne90'dan bulabilirsiniz

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

  Eşimin telefonunu takip etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Teknolojik gelişmeler son birkaç yıldır hayatımızın her alanında kendine yer buldular. Bunların somut yansımaları ise bugün günün her saati yanımızdan ayırmadığımız mobil cihazlar. Evet, akıllı telefonlarımızdan bahsediyorum. Bu telefonlar aynı zamanda bizim en büyük sırdaşımız değil mi?

  İnsanlarla bütün görüşmelerimizi, yazışmalarımızı bu telefonlarla yapıyor, birbirimize bu telefonlar aracılığıyla dosyalar gönderiyoruz. İşte bu nedenle akıllı telefonlarımız bizim aynı zamanda en mahrem eşyamız.

  İşte tam da bu nedenle ben de beni aldattığından şüphelendiğim eşimin telefonunu inceleyerek bundan emin olmak için birtakım araştırmalar yapmaya başladım. Ancak kendisi kılı kırk yararak benim araştırmalarımdan kaçmayı başardı. Telefonunda benim görebileceğim hiçbir iz bırakmıyordu. Bu nedenle emin olmak için telefonunu anlık takip etmem gerekiyordu.

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim? Uzun bir süre bu soru kafamda yankılandı durdu. Sonunda bu sorunun cevabını telefon takip uygulaması olarak bulmuş oldum.

  Şimdi size bu süreçte farklı türlerini deneyimleme şansı bulduğum telefon takip uygulamaları hakkında bilgi vermek istiyorum. Birazdan detaylarından bahsedeceğim uygulamaların her birini kullanarak eşinizin telefonunu sanki o kullanıyormuş gibi görebilirsiniz.

  Eşimin telefonunu takip etmek için en iyi telefon izleyiciyi nasıl seçebilirim?

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusunun cevabını telefon takip uygulaması olarak buldum. Ancak biraz daha araştırma yapınca telefon takibiyle ilgili pek çok program olduğunu gördüm.

  Bu programların hepsini denedim diyebilirim. Size en beğendiklerimden bahsedeceğim. Telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz ve ücretli uygulamalar kullanılarak bu mümkün. Bu uygulamaların neredeyse hemen hepsini bizzat denemiş biri olarak doğru uygulamayı seçerken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevabını vermek istiyorum.

  Kısaca uygulama seçimi yaparken nelere dikkat etmelisiniz bahsettikten sonra hadi birlikte uygulamalara daha yakından göz atalım.

  mSpy

  Bir telefon takip uygulaması olarak ilk tercihim kesinlikle mSpy. Bunun pek çok nedeni var ancak şüphesiz mSpy’ı ilk sıraya koymamın en önemli nedeni kullanıcı memnuniyetini her şeyin önüne koymaları.

  Hangi programı seçmeliyim kısmında da belirttiğim gibi bu tip uygulamalar için araştırma yaparken en önemli noktayı uygulamanın müşteri destek hizmetini tümüyle sağlıyor olması olarak belirttim. Bu noktayı en iyi sağlayan uygulama ise kesinlikle mSpy oldu.

  Bununla birlikte mSpy’ı güvenle hem iOS hem de Android cihazlarda kolayca kullanmak mümkün. mSpy’ı takip etmek istediğiniz telefona bir kere kurduktan sonra o telefondaki tüm verileri tıpkı telefonun sahibi gibi görebiliyorsunuz ve en güzel yanı sizin o verileri gördüğünüzü cihaz sahibinin ruhu bile duymuyor.

  mSpy, yüklendiği cihazda onu yükleyen kişi aksini istemediği sürece hiçbir şekilde varlığını hissettirmeden görevini yapıyor. Kişi takip etme programı olarak mSpy’ı hedef cihaza bir kere yükledikten sonra tek yapmanız gereken mSpy’a kaydolurken size verilen şifre ile mSpy internet sitesindeki panelden telefonun verilerini kontrol etmek olacak.

  mSpy ile takip ettiğiniz telefonda hangi verileri görebilirsiniz?

  Bunlar mSpy’ın sadece ilk anda aklıma gelen bazı kullanışlı özellikleri. Emin olun mSpy’ı yükledikten sonra bunlardan çok daha fazla kullanışlı özelliğe erişebileceksiniz.

  mSpy’ı hedef cihaza eğer cihaz Android ise size verilen indirme linki üzerinden indirebileceğiniz bir .apk dosyası olarak yükleyebilirsiniz. iOS cihazlarda ise iCloud hesabı bilgileri ile otomatik olarak izleme yapılabiliyor. Yine jailbreak’i olan iOS cihazlarda ise Android’e benzer şekilde .apk dosyası ile izleme yapılabiliyor.

  Tüm bu gelişmiş yanlarıyla birlikte mSpy’ın belirtebileceğim tek eksisini ise telefon görüşmelerini görüşme bittikten sonra dinleyebiliyor olmanız olarak belirtebilirim. Bunun dışında programın işleyişini doğrudan etkileyen bir sorunla karşılaşmadım diyebilirim.

  FlexiSPY

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusunun bir diğer cevabı da FlexiSPY uygulaması. FlexiSPY, mSpy’dan sonra en beğendiğim kişi takip etme programı oldu.

  Programın kurulumu mSpy ile benzer şekilde yapılıyor. FlexiSPY sitesinden yapacağınız abonelik kaydı ve satın alma sonrasında size sağlanan panelden takip işlemlerini yapabiliyorsunuz.

  Burada çok benzer olmasına rağmen FlexiSPY’ı mSpy’ın bir arkasına atma sebebim FlexiSPY’ın mSpy’a göre biraz daha ağır çalışıyor olması. Bunun dışında FlexiSPY ile telefonların yanı sıra bilgisayarlarda takip edilebiliyor.

  FlexiSPY ile hedef cihazda yapılabilenleri şu şekilde belirtebilirim:

  Ve mSpy’a benzer diğer başka pek çok özellikle FlexiSPY tarafından kullanıcılarına sağlanıyor.

  Ancak burada benim en çok dikkatimi çeken konu, FlexiSPY’ın üyelik paketlerinde bazı özellikleri içeren paketleri daha yüksek fiyatlarla sunması oldu. mSpy’a göre benim için en büyük eksi bu oldu. Çünkü mSpy’da bu tarz özellik kısıtlamalı paketler yok. Aslına bakılırsa fiyatları da daha uygun.

  Yine de FlexiSPY en beğendiğim ikinci uygulama diyebilirim.

  SpyBubble

  Sonuncu telefon takip programı önerim SpyBubble olacak.

  Eş takibinden ziyade daha çok çocuğun dijital varlığının takibi için tasarlanmış olmasına rağmen tabii ki sizi aldattığından şüphelendiğiniz eşinizin tüm hareketlerini SpyBubble ile kolayca takip edebilirsiniz.

  Yine mSpy ve FlexiSPY tarafından sunulan pek çok şeyi SpyBubble ile de yapmak mümkün. Programın çalışma optimizasyonu FlexiSPY’a göre daha iyi yapılmış olsa da yine de mSpy kadar iyi bir performans veremiyor.

  SpyBubble için belirtebileceğim bir diğer olumsuz nokta ise programın Türkçe desteğinin olmaması.

  Ancak tıpkı mSpy gibi teknik ekip desteği SpyBubble’da bir paket satın aldığınızda size veriliyor. Yine kontrol paneli de mSpy’ınkine oldukça benzer.

  SpyBubble ile yapabileceklerinizi ise şu şekilde belirtebilirim:

  Ne yazık ki SpyBubble ile yapılan aramanın içeriği takip edilememektedir.

  mSpy ve FlexiSPY programlarından daha ucuz olmakla birlikte kapsamı daha az olan SpyBubble’ı daha düşük özelliklerle takip yapmak isteyenler tercih edebilirler.

  Aldatmaya meyilli kişiyi işaret parmağı ele veriyor!

  Yazı kaynağı : indigodergisi.com

  Eşimin Whatsapp ve telefon mesajlarını okuma - Kocamın veya karımın cep telefonunu takip edin

  Karımızın veya kocamızın evliliğe ihanet ettiğinden şüphelendiğimizde, ancak doğrudan bir kanıt olmadığında veya çocuklarımızın güvenliğinden endişe etmek istediğimizde, cep telefonlarını izlemek de iyi bir çözümdür. Mobil casus uygulamalar, dedektiflerden daha fazla olanak sunar ve genellikle daha önemli bilgiler edinmenize olanak tanır.

  Çağrılara kulak misafiri olun ve ihaneti tespit edin

  Partnerimizin yalan söylediğinden şüphelendiğimizde cep telefonu takibini kullanırız. Birçok kişi telefon dinlemenin kurallara aykırı olduğunu düşünüyor ve insanlar ilişkileri hakkındaki gerçeği bilmekten de korkuyorlar. Hepimizin bildiği gibi, Messenger, WhatsApp ve tinder uygulamalarının oluşturulması, genellikle çiftlerin aldatması için bir araç olan yeni arkadaşlar edinebilir. Ayrıca, birçok insan bunun raydan çıkmayı gizlemenin güvenli bir yolu olduğunu düşünüyor. Cep telefonlarında gizlice dinlemek, şüphelerimizin çoğunu mükemmel bir şekilde çözebilir. Karınızın veya kocanızın aldattığından şüpheleniyor, oğlunuzun yeni arkadaşları için endişeleniyor, biraz şüpheli mi? Mobil casus uygulaması, endişelenecek bir şeyimiz olup olmadığını doğrulamamıza yardımcı olacak.

  Günümüzde akıllı telefonlar günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Şu anda çoğumuz akıllı telefon kullanıyoruz. Bu küçük cihaz sayesinde birbirimizle iletişim kuruyoruz, sosyal medyayı kullanıyoruz, transferler yapıyoruz ve mağazalarda ödeme yapmak için kullanıyoruz. Bu nedenle, birisi hakkında gerçekten tüm bilgileri bilmek istiyorsak, cep telefonuna bakmamız yeterlidir. Orada bizi rahatsız eden tüm bilgileri neredeyse kesinlikle bulacağız. Ancak, bazen bu basitçe imkansızdır veya çok risklidir. Sonuçta, akrabalar onları izlediğimizi öğrenirse ne derler? Öte yandan takip uygulamaları, cep telefonlarını etkin bir şekilde izleyebiliyor ve en önemlisi kullanıcılar onu bulamıyor. Nasıl çalışırlar?

  Cep telefonu casus uygulaması-ne zaman yüklemeniz gerekiyor?

  Birçok insan için cep telefonlarını takip etmek çok tartışmalı bir konudur. Burada genellikle ortaya çıkan temel sorunlar, güvensizlik ve başkalarının mahremiyetinin ihlalidir. Ama gerçekte neye benziyor? Cep telefonu gözetimi iyi bir fikir mi yoksa sadece şüphe duyduğumuz insanlara mı güveniyoruz? Her şey içinde bulunduğumuz ortama bağlı. Tabii ki, mantıksız cep telefonu casusları gerçekten övgüye değer değil. Ancak, sık sık belirli sorunlarla karşılaşıyorsanız, cep telefonu izleme tek çözüm olabilir.

  Cep telefonlarını takip etmeye karar verdiğimiz en yaygın durumlardan biri şüphesiz şüpheli partnerin sadakatsizliğidir. Kocası aldattı mı? Karım beni aldatıyor mu? Bu, dünyadaki milyonlarca insanın kendilerine sorduğu sorudur. Bu durumda, söylediklerine inanabilirler mi? Ancak partnerimizi sorguladığımızda genellikle dürüst bir cevap alamayız. Bu yüzden telefonlarını takip etmek, şüphemizi doğrulamanın tek yolu olabilir.

  Bir cep telefonunu izleme-nasıl çalışır?

  Birçok insan, kocaları veya eşleri tarafından keşfedilmeden cep telefonlarının nasıl izleneceğini ve izleneceğini bilmek ister. Neyse ki, modern teknoloji beklentilerimizi karşıladı. En etkili yol, hedef telefona bir cep telefonu casus uygulaması yüklemektir, böylece telefonu kontrol edebilir, metin mesajlarını görüntüleyebilir, konumu görüntüleyebilir ve arama kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

  Uygulamanın birçok güçlü özelliği var, işte sizin için çok önemli olabileceğini düşündüğümüz şeylerden bazıları.

  SMS ve MMS önizlemesi
  Bu uygulama gönderilen, alınan ve silinen SMS'leri izlemenizi sağlar. Her yeni mesaj web paneline kaydedilir. SMS, gönderenin numarasını ve adını ve SMS'in gönderildiği veya alındığı tarih ve saati içerir. Uzun zamandır insanlar, kısa mesajların sevgililer arasındaki en yaygın iletişim yöntemlerinden biri olduğunu biliyorlar, bu nedenle bu bilgiyi elde etmek çok önemli olabilir.

  Çağrı dinleme ve dinleme
  Karınızın veya karınızın ne hakkında konuştuğunu ve kiminle konuştuğunuzu izleyebilirsiniz. Uygulama tüm konuşmalarını kaydedecektir. Bu, bir partnerin ihanetine ve sadakatsizliğine dair kesin kanıt elde etmenin harika bir yoludur. Ayrıca, cep telefonunun telefon rehberindeki kişinin numarasını ve adını da görüntüleyebilirsiniz.

  GPS konumlandırma ve izleme
  Karınızın veya kocanızın nereye gittiğini veya nerede olduğunu hiç merak ettiniz mi? Artık casus yazılım kullanarak kullanıcıları kolayca bulabilir ve izleyebilirsiniz. Kocanızın kiminle vakit geçirdiğini ve ne kadar sürdüğünü çıkarabilirsiniz. Kocanızın size yalan söyleyip söylemediğini, işten eve gelip gelmediğini veya tanımadığınız başka insanlar olup olmadığını öğreneceksiniz. GPS konumlandırma işlevi bir araçtır, ayrıca çocuğunuzun cep telefonunu bulmak için de kullanabilirsiniz, cep telefonunuz çalındığında da kullanabilirsiniz.

  Facebook, WhatsApp, Viber, Tinder
  Kullanışlı İnternet, insanların iletişim kurmak, flört etmek, iletmek, fotoğraf çekmek, kısa videolar veya sesli mesajlar için Facebook Messenger, WhastApp, Skype, Viber ve diğer anlık mesajlaşma hizmetlerini daha sık kullanmasını sağlar. Aldattıklarından şüpheleniyorsanız, sosyal medyayı izlemek için öder. Casus yazılımların güçlü özellikleri sayesinde kocanızın veya karınızın metin mesajlarını görebileceksiniz. Evliliğinizin samimi ve adil olduğundan emin olun.

  Telefonun çevresindeki ortamı gizlice dinleme
  Hedef telefonun çevresinde neler olduğunu bilmek ister misiniz? Bu işlev, partneriniz bir toplantıya katılmak istediğinde çok etkilidir. Bu sayede kocanızın sizi aldatıp aldatmadığını veya iş toplantılarına katılan çalışanların içeriklerini kolayca kontrol edebilirsiniz. Yalnızca belirli bir anda dinlemenize izin verir, aynı zamanda kayda ne zaman başlayacağınızı planlamanıza da olanak tanır. Örneğin eşiniz sabah 10:00'da işe gidiyor ve öğleden sonra 5:00'te işten çıkıyor.Kaydı bu süre içinde ayarlayabilir ve her şey kaydedildikten sonra istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

  Telefonunuzdaki multimedya dosyalarını kontrol edin
  Eşinizin telefon hafızasında hangi dosyaları sakladığını öğrenmek istiyorsanız, SD kart veya fotoğraf kitaplığı işlevini kullanarak bunları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hedef telefon her fotoğraf çektiğinde veya video kaydettiğinde bir bildirim alırsınız ve çekilen fotoğrafları ve videoları çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Tarayıcı geçmişini, web uygulamalarını görüntüleyin
  Bu uygulama ile cep telefonlarında ziyaret ettikleri web sayfalarının, görüntüledikleri arkadaşlık sitelerinin vb. geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Cep telefonunda kimlerin yazdığını görmek için cep telefonundaki bir uygulamanın işlevini uzaktan devre dışı bırakabiliriz. İnternet birçok sırrı saklıyor olsa da, gerçeği bilmelisiniz.

  SIM kart değiştirme
  Eşinizin telefonda ne zaman, ne zaman telefonu kapatıp açmanız gerektiği,SIM kartın değişip değişmediği gibi ayarları yaptığını öğrenebilirsiniz.Tüm bu bilgileri çevrimiçi panelde alacaksınız. Bu seçenek, ihanetlerinin kanıtlarını yakalamanıza izin vererek birçok ayrıntıyı belirlemenize olanak tanır.

  Sonuç olarak, cep telefonunuzu gizlice izlemek, eşinizin aldatma veya evlilik aldatmacasına dair kanıtları keşfetmek için en iyi çözümdür. Bir casus uygulamanın faydaları paha biçilemez, bu yüzden uygulamayı akıllıca kullanmaya ve tüm özelliklerini ve olanaklarını anlamaya çalışın. Keşfedilmekten endişe duymadan casusluk faaliyetlerini güvenle yürütebilirsiniz. Uygulama tamamen görünmez ve %100 tespit edilemez. İzlenen kişi şüphesiz cep telefonunu kullanmaya devam edecektir. Duygularınızın en önemli rolü oynadığını unutmayın. Bu uygulama, Android sistemli cep telefonları için özel olarak tasarlanmıştır ve sadece onlar için sorunsuz çalışır.

  Kocanızın veya karınızın sizi aldattığını nasıl anlarsınız

  Çoğu insan, partnerinin aldatmasından endişe duyar, ancak birbirlerinin sadakatsizliği hakkında yüksek sesle konuşmazlar. Aldatılıp aldatılmadığınızı öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek karar verebilirsiniz.

  Seninle sabrını kaybet

  Partneriniz sizi sevdiğinde, eksikliklerinizi tolere edecek ve çok sabırlı olacaktır. Aksine, partneriniz aniden seçici olmaya başladıysa ve size karşı daha fazla sabrı kalmadıysa, bir şeyler yanlış olmalı. Biri seni seviyorsa senin kusurların bile güzeldir ama biri seni artık sevmiyorsa onlar için ne yaparsan yap sıkılırlar. Bu nedenle, yargılamak için, size karşı sabrını yitirip kaybetmediğini unutmayın.

  Telefona özel olarak cevap ver

  İnsanların görüşme sırasında mahremiyetlerine ihtiyaç duymaları mantıklıdır. Sevgiliniz sizi rahatsız etmek istemiyorsa, her seferinde arama yapmak veya cevaplamak için başka odalara gidebilir. Ancak, daha önce bu alışkanlığı yoksa ve son zamanlarda aniden bu alışkanlığı edindiyse, ters giden bir şeyler olabilir. Ayrıca karşı tarafın telefonu çaldığında vereceği cevaba dikkat edin. Herhangi bir doğal olmayan ifade görürseniz, hipotezinizi doğrulayabilirsiniz.

  Telefondaki bazı kayıtları silin

  Bugün çok az insan cep telefonu olmadan yapabilir. Günlük hayatta cep telefonları birbirleriyle iletişim kurmak, iletişim kurmak ve bilgi aramak için önemli araçlardır. Yani bu kişi telefonda bazı izler bırakacaktır. Bu izleri takip ederek, birinin sosyal ilişkisini bulmak kolaydır. Sevgiliniz telefondaki izleri kasten temizliyorsa ve telefonda ne yaptığını size bildirmiyorsa dikkatli olmalısınız. Sadece bir kişi bir şeyi gizlemek istediğinde, kaydı telefondan kasıtlı olarak siler.

  Telefonuna erişilemiyor

  Çiftlerin birbirlerinin cep telefonlarını sık sık kullanmaları yaygındır. Genellikle aşklarını veya rahatlıklarını ifade etmek için birbirlerine cep telefonu şifrelerini söylerler ve hatta sevgililerinin parmak izlerini kaydederler. Ancak sevgiliniz çeşitli nedenlerle aniden şifresini değiştirirse veya telefona erişimi durdurmak için parmak izi kaydını silerse dikkatli olmalısınız.

  Başkalarının telefon ekranını, çağrı geçmişini, sms izleme, konuşma, metin mesajları, e-posta, gps konumu, çağrı kaydı, fotoğraflar, whatsapp, messenger, facebook nasıl görüntülenir.Casus telefon uygulaması, partnerinizin android telefonunu uzaktan izleyebilir ve takip edebilir. İndirme casus yazılımı ücretsiz ve apk dosyasını hedef cep telefonuna yükleme.En iyi takip programı - Birisinin telefon konumu bulma, eşimin veya kocanın telefon mesajlarını başka bir cep telefonunda okuyun.

  Yazı kaynağı : www.xtmove.com

  Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim Ücretsiz

  Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim Ücretsiz

  Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim diye bir arayış içerisinde iseniz Playstore ve Appstore uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Günümüzde telefonların daha sık kullanılmasıyla birlikte özellikle evli insanların eşlerin Whatsapp’ta kimle mesajlaştığını takip etme isteği oluşabiliyor. Bu nedenle eşimin Whatsapp mesajlarını takip edebilecek ve aynı zamanda haberi olmaması ücretsiz kullanılabilecek bir programa ihtiyaç duyulmuştur.

  Eşimin Whatsapp mesajlarını takip etme isteği teknoloji çağında çiftlerin birbiriyle ilgilenmelerinden daha çok ellerinden telefonları düşürmemesinden kaynaklanmaktadır. Ev ortamında uzun süre telefonla geçirilen vakit eşlerin karşı tarafın kimlerle mesajlaştığını takip etme isteğini tetiklemektedir. Bu yazımızda eşinin sürekli kiminle mesajlaştığını merak eden ve yazdığı tüm Whatsapp mesajlarını takip etmek isteyenler bu yazımızda ki yöntemleri deneyebilirler.

  Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim?

  En etkili yolu eşinizin telefonuna tam erişim sağlayan bir casus uygulaması veya programı yüklemektir. Bu eşinizin telefonunu tam anlamıyla kontrol etmenize, mesajları görebilmenize, konumuna erişebilmenize ve arama kayıtlarını dinlemenizi sağlayacaktır. Casus programları ile eşler, yüklenen telefonun Whatsapp mesajlarını kolayca gözden geçirebilir, kim ile ne konuştuğunu anlık takip edebilirsiniz.

  Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim sorusunun cevabı, ücretsiz sunulan takip etme ve izleme desteği sunan uygulamalar kullanmaktır. Yine ücretsiz kullanabileceğinizi ancak karşı tarafın anlama ihtimalini olduğu Whatsapp Web Uygulaması ile de eşinizin Whatsapp mesajlarını takip edebilirsiniz.

  Eşimin Whatsapp Nasıl Takip Ederim?

  Eşimin Whatsapp nasıl takip edebilirim diyorsanız Whatsapp web sitesine girin ve giriş ekranında yer alan QR kodunu eşinizin telefonundan okutun. Açılan ekranda eşinizin Whatsapp mesajlarını takip edebileceğiniz tüm sohbet ve yazışmaları görebilirsiniz.

  Eşimin Whatsapp nasıl takip edebilirim;

  Whatsapp mesajları takip et işlemi için uygulamayı açın ve sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayarak Whatsapp web servisini başlatın. Kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin ve mesajları takip etmek istediğiniz kişinin ekranında çıkan QR kodunu okutun.

  Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Banada Gelsin

  Eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin istiyor iseniz çevrimiçi mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta birkaç ayar yapmanız gerekmektedir. Eşinizin haberi olmadan mesajlarını görebilmek ve size gelmesini sağlayabilmek için bilgisayar veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine giriş yapın. Eşinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın ve sağ üstte yer alan 3 noktaya tıklayarak bağlı cihazlar sekmesine tıklayın. Web.whatsapp.com adresinde yer alan QR kodu eşinizin telefonundan okutarak eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin adımını tamamlayın.

  Eşime gelen Whatsapp mesajlar banada gelsin işlemini ücretsiz sunulan uygulamalar ile basit bir kurulum yaparak mesajları takip edebilirsiniz.

  Eşinin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

  Eşinin Whatsapp mesajlarını görmek isteyenler, eşinin telefonuna tam erişim sağlayan bir program kullanarak tüm yazışmaları görebilirler. Yüklenen cihazdan gönderilen tüm Whatsapp veya diğer mesajları bu tür casus programları ile görebilirsiniz.

  Uygulamada sunulan eşinin Whatsapp mesajları görme özelliği ile karınızın veya eşinizin kim ile ne zaman mesajlaştığını görebilirsiniz. Kullanmak basittir, gönderdiği tuşlara ve kullandığı tuş vuruşlarına göre mesajların görülmesini sağlayabilirsiniz. Kontrol panelinin keylogger ve mesajlar bölümleri, herhangi bir zamanda ne yaptığını görebilmenize yardımcı olur.

  Casus uygulamaları, WhatsApp ve tüm sosyal medya uygulamalarından yazılan tüm mesajları görebilmenize imkan sağlamaktadır.  Bunu, farklı türdeki sosyal medya programlarını gördüğünüz gibi analiz etmek için de kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.teknobilir.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap