Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eyüpsultan devlet hastanesi kemerburgaz semt polikliniği

  1 ziyaretçi

  eyüpsultan devlet hastanesi kemerburgaz semt polikliniği Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kemerburgaz Semt Polikliniği

  Kemerburgaz Semt Polikliniği

  Kemerburgaz Mithatpaşa Mah. Dispanser Sok. No:15/19 Eyüp/İSTANBULTel: 0 212 360 20 51

  Yazı kaynağı : eyupdh.saglik.gov.tr

  Kemerburgaz Semt Polikliniği Randevu

  Kemerburgaz Semt Polikliniği Randevu

  Kemerburgaz Semt Polikliniği

  Kemerburgaz Mithatpaşa Mah. Dispanser Sok. No:15/19 Eyüpsultan/İSTANBUL
  Tel: 0 212 360 20 51

  HARİTA

  Randevu Almak İçin Tıklayın

  Telefonla Randevu İçin Alo 182

  Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayın

  Nöbetçi Eczaneler İçin Tıklayın

  Yazı kaynağı : www.istanbulburda.com

  kemerburgaz semt poliklinikliği, Eyüp nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  kemerburgaz semt poliklinikliği, Eyüp nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Eyüp şehrinde kemerburgaz semt poliklinikliği konumuna Toplu Taşıma

  Eyüp, Türkiye'deki kemerburgaz semt poliklinikliği adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile kemerburgaz semt poliklinikliği adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak kemerburgaz semt poliklinikliği adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  kemerburgaz semt poliklinikliği için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bahçeler - Kemerburgaz Yönü; Bahçeler; Bahçeler - Çiftalan Yönü; Pirinççiköy Yolu - Kemerburgaz Yönü.

  kemerburgaz semt poliklinikliği adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 48D, 48G, 48KA, 48L, 50G Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-74, MİNİBÜS: B-35

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca kemerburgaz semt poliklinikliği için yol tarifi alın.

  kemerburgaz semt poliklinikliği adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Eyüp konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  kemerburgaz semt poliklinikliği için Otobüs ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap