Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fantom carbon dc 1000 dikey süpürge fiyatları

  1 ziyaretçi

  fantom carbon dc 1000 dikey süpürge fiyatları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Fantom DC1000 Carbon A+ 500 W Dikey Süpürge

  Fantom DC1000 500 W Dikey Süpürge Gri

  Fantom Dc1000 Carbon A+ 500 W Dikey Süpürge Fiyatı, Yorumları - Trendyol

  Fantom DC1000 Carbon Dik Süpürge

  Ürün Detayları

  Fantom Carbon DC1000 500 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge


  Fantom Carbon DC1000 dikey elektrik süpürgesi toz torbasız 2 litrelik haznesi ile sizi sürekli torba değiştirme derdinden kurtarır. Toz haznesi çok kolay çıkarılıp tekrar temizliğe hazır olur. Toz torbasınız süpürgeler özellikle toz alerjisi olan bireyler için daha uygundur.
  Toz Torbasız Teknoloji

  Dikey Saklama

  Fantom Carbon DC1000 süpürge dikey saklama özelliği sayesinde evinizde hemen her yerde saklanabilir. Elektrik süpürgesinin sığmadığı veya fazla yer olmayan küçük evler için idealdir.


  Pratik Kullanım

  Fantom Carbon DC1000 süpürge tek elle kolay bir şekilde kullanılır. Süpürge yaparken çekmek zorunda olduğunuz bir ağırlık olmaz. BU sayede hem temizlik süreniz kısalır hem de daha az yorulursunuz. Yüksek tutuş özelliği ile temizlik yaparken daha az eğilmek zorunda kalırsınız.

  Yıkanabilir Filtreli

  Fantom Carbon süpürgenin yıkanabilir toz filtresi süpürge içindeki tozların dışarı çıkmasını engeller. Toz filtresi dolduğunda kolayca yerinden çıkarılıp yıkabilir ve tekrar kullanılabilir. Yıkanabilir filtre sürekli değişim gerektiren kağıt filtrelerden çok daha pratik ve ekonomiktir.


  5 Metre Kablo

  Fantom Carbon DC1000 süpürge 5 metrelik kablosu ile geniş bir alanda rahatlıkla kullanılabilir. Böylece tek bir prizden koca bir alanı süpürebilirsiniz. Kullanılmadığı zaman uzun kablosu dikey süpürge üzerine sarılarak kolayca saklanır.


  Farklı Temizlik Başlıkları

  Fantom Carbon DC1000 dar yerler veya koltuklar için farklı başlıklara sahiptir. Bu sayede farklı yüzeylerde mükemmel temizlik sağlar.

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  Fantom Carbon Dc1000 Dik Süpürge Ile Uyumlu Üçgen Emici Başlık

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap