Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  faruk aksoy gazeteci siyasi görüşü

  1 ziyaretçi

  faruk aksoy gazeteci siyasi görüşü Ne90'dan bulabilirsiniz

  Faruk Aksoy kimdir, hangi gazetede yazar, aslen nerelidir, hangi partili, Ülke TV'den ayrıldı mı?

  Faruk Aksoy kimdir, hangi gazetede yazar, aslen nerelidir, hangi partili, Ülke TV'den ayrıldı mı?

  Faruk Aksoy kimdir, hangi gazetede yazar, aslen nerelidir, hangi partili, Ülke TV'den ayrıldı mı? Kaç yaşında, uzmanlık alanı nedir, nerede çalıştı, daha önce nerede çalışmıştı? CNN Türk kranlarındaki yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Gazeteci Faruk Aksoy'un biyografisi veya özgeçmişi hakkında bazı bilgiler şöyle: 

  Gazeteci Faruk Aksoy, CNN Türk ekranlarında Akıl Çemberi programında yaptığı yorumlarla son günlerde en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu. 

  Yaptığı isabetli yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Aksoy, tecrübeli gazetecilerden biridir. 

  Faruk Aksoy 1974 yılında Sakarya’da doğdu. 

  Gazeteci Aksoy, lisans eğitimini Kütahya'da tamamladı.

  Aksoy, televizyonculuk kariyerine de yine Kütahya'da başladı.

  Kütahya Birlik FM isimli radyo kanalında program sunucusu olarak görev alan Faruk Aksoy, daha sonra BTV ekranlarında muhabirlik, sunuculuk ve spikerlik görevlerinde bulundu.

  Kütahya merkezli yayın yapan bir internet sitesinde uzun süreni köşe yazılarına devam eden Faruk Aksoy, Kütahya’da birkaç televizyon ve basın kurumunda görev yaptıktan sonra 2000 senesinde Kütahya’dan ayrıldı ve memleketi olan Sakarya’ya döndü.

  Faruk Aksoy'un eşi kimdir, kiminle evlidir, soruları da sık sık sorulan cevabı merak edilen sorulardır. Faruk Aksyo aslen Kütahyalı olan Plastik ve Rekonstriktif Cerrahi Uzmanı Dr. Hacer Banu Koç ile evlidir.

  Aksoy, evliliğinden sonra eşi ile beraber Aydın’a taşındı. Burada da televizyonlardan ve basın-yayından uzak durmadı.

  Burada Aydın’da yayın yapan AyTV ve İzmir merkezli yayın yapan Kanal35’de çeşitli programlar yaptı. Bu ekranlardaki “Sokakta Edebiyat” programı çok beğenildi. Eşinin tayin durumu nedeniyle eşi ile beraber Kırklareli’ne taşındı. Faruk Aksoy, hafta sonları İstanbul’a gelip burada TV5 ekranlarındaki “Haftasonu Haberleri”ni hazırlayıp sundu.

  Milat Gazetesi ve Yenişafak Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan ve yazarlık kariyerine de bir yandan devam eden Faruk Aksoy, bu arada Beykent Üniversitesi bünyesinde kurulan Beykent TV’nin kurucu üyelerinden biri oldu ve bu kanalda Genelkurmay eski başkanı Yaşar Büyükanıt ile programlar yaptı.

  Beykent TV ekranlarında “An ve Zaman” isimli programı hazırlayıp sunan Faruk Aksoy burada tarihçi Koray Şerbetçi ile beraber programlar da yapmıştır. Bu programı daha sonra Kanal 24’e taşıdı. TVNET isimli televizyon kanalında Karşı Karşıya adlı tartışma programını sundu.

  Faruk Aksoy son olarak Kanal 7 medya grubu ile anlaşmıştır. Kendisi şu anda Ülke TV ekranlarındaki Haber Servisi adlı programı yapmaya başlamıştır. Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarından gündemle ilişkin paylaşımlarına devam etmektedir.

  Faruk Aksoy şimdilerde CNN Türk ekranlarında Başak Şengül'ün sunumunu yaptığı Akıl Çemberi programında yorumcu olarak bulunuyor.

  ERSAN ŞEN İLE SERT TARTIŞMA

  Habertürk ekranlarında Nedir Ne Değildir programına konuk olan Gazeteci Faruk Aksoy ve hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen arasında ipler gerildi. Ekonomi gündemini tartışan ikili arasındaki hararet, moderatör Mehmet Akif Ersoy'a zor anlar yaşattı. Aksoy'un tartışma esnasında sesini yükseltmesine, konuklardan Şaban Sevinç "Siz neden bu kadar yükseldiniz" diye tepki gösterdi.

  Ekonomide "Nas" başlığına değinen Faruk Aksoy, "Sanki Diyanet'in her dediğini uyguluyormuşuz gibi yaşıyoruz da, gelmiş burada ekonomiden örnek veriyorsunuz, Nas'ın bu konuyla ne alakası var?" ifadelerini kullanması, Prof. Dr. Ersan Şen ve Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç'i sinirlendirdi. Aksoy'un cümlelerine "Neden öyle söylüyorsunuz? Diyanet'in söylediklerini hayatının her anında yaşayan bir çok insan var" diyerek tepki gösteren Şaban Sevinç, Prof. Dr. Ersan Şen'e destek verdi. 

  Aksoy'un konuştuğu anlarda, sesini yükselterek savunma açıklamalarında bulunan Prof. Dr. Ersan Şen, sonrasında sakinleşerek, programda yaşanabilecek kavgayı önledi.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Gazeteci Faruk Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Faruk Aksoy'un biyografisi...

  Gazeteci Faruk Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Faruk Aksoy'un biyografisi...

  Habertürk ekranlarında Ersan Şen ile hararetli diyaloglar içerisinde olan Gazeteci Faruk Aksoy'un kim olduğu izleyici tarafından merak edildi. Peki, Gazeteci Faruk Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Faruk Aksoy'un biyografisi...

  Gazeteci Faruk Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Faruk Aksoy'un biyografisi...

  GAZETECİ FARUK AKSOY KİMDİR? NERELİ, KAÇ YAŞINDA? İŞTE, FARUK AKSOY'UN BİYOGRAFİSİ...

  Faruk Aksoy 1974 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Kütahya'da tamamlayan Aksoy, televizyonculuk kariyerine de yine Kütahya'da başladı.

  Kütahya Birlik FM isimli radyo kanalında program sunucu görevini üstlenen Aksoy, sonrasında BTV isimli kanalda muhabirlik, sunuculuk ve spikerlik görevlerinde bulundu.

  Kütahya'da birçok yayın gerçekleştiren Aksoy, 2000 senesinde Kütahya’dan ayrıldı ve memleketi olan Sakarya’ya döndü.

   Faruk Aksoy, Plastik ve Rekonstriktif Cerrahi Uzmanı Dr. Hacer Banu Koç ile evlidir.

  Evlendikten sonra Aydın'a taşınan Aksoy, burada da AyTV ve İzmir merkezli yayın yapan Kanal35’de çeşitli programlar yaptı. Bu ekranlardaki “Sokakta Edebiyat” programı çok beğenildi. 

  Milat Gazetesi ve Yenişafak Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan ve yazarlık kariyerine de bir yandan devam eden Faruk Aksoy, bu arada Beykent Üniversitesi bünyesinde kurulan Beykent TV’nin kurucu üyelerinden biri oldu ve bu kanalda Genelkurmay eski başkanı Yaşar Büyükanıt ile programlar yaptı.

  Yazı kaynağı : www.bolgegundem.com

  Gazeteci Faruk Aksoy kimdir, kaç yaşında? Faruk Aksoy aslen nereli?

  Gazeteci Faruk Aksoy kimdir, kaç yaşında? Faruk Aksoy aslen nereli?

  Faruk Aksoy dönen dönem söylemleri ve yazdıklarıyla gündeme geliyor. Şu günlerde Ülke Tv'de haber programı sunan Faruk Aksoy hakkında araştırma yapan sosyal medya kullanıcıları; Faruk Aksoy kimdir? Sorusuna yanıt arıyor. 

  FARUK AKSOY KİMDİR?

  Faruk Aksoy, 1974 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Uzun zamandır Ülke TV'de program yapan Yeni Şafak Gazetesinde köşe yazısı yazan Faruk Aksoy aslen Sakaryalı'dır. 1994 senesinde üniversite eğitimi için Kütahya’ya gelen Aksoy'un televizyon macerası da burada başladı. İlk olarak Kütahya Birlik FM’de program sunucusu olarak işe soyundu. Daha sonra BTV’de muhabirlik, haber spikerliği ve kültür/sanat programları sundu. Aksoy, yenikutahya.com’da da uzun süre köşe yazıları yazdı. Destan TV, Aksoy’un televizyonculuk hayatında önemli basamaklardan biri oldu.

  2000’de Kütahya’dan ayrıldı ve Sakarya’ya döndü. 2005 yılında Kütahyalı Plastik ve Rekonstriktif Cerrahi Uzmanı Dr. Hacer Banu Koç’la evlendi ve Aydın’a taşındı. Orada bulunduğu dönemde de basın yayın dünyasından uzak kalmadı. Aydın AyTv ve İzmir Kanal35 televizyonlarında programlar yaptı. Kanal35’te yaptığı “Sokakta Edebiyat” çok sevildi. Daha sonra eşinin tayini üzerine 2010 yılında Kırklareli’ne taşındı. Hafta sonları İstanbul’a gelip TV5’te, “Haftasonu Haberlerini” hazırladı ve sundu.

  Yazarlık serüvenini de sürdüren Aksoy, Milat Gazetesi’nde köşe yazmaya başladı. Bu süreçte Beykent Üniversitesi’nin kanalı Beykent Tv’nin kurucu kadrosunda yer aldı ve bu kanalda eski genelkurmay başkanı Org. Yaşar Büyükanıt ile programlar yaptı.Ayrıca Beykent Tv’de, “An ve Zaman” adlı programı hazırladı ve tarihçi Koray Şerbetçi ile birlikte sundu. Daha sonra bu programı Kanal24’e taşıdı. Kendisine Yeni Şafak Gazetesi’nden yapılan yazarlık teklifini kabul etti ve Albayrak Medya ile anlaştı. 4, 5 yıl Yeni Şafak’ta köşe yazdı, TVNET’te, Karşı Karşıya adlı tartışma programını sundu.

  Son olarak Kanal 7 medya grubu ile anlaşan Faruk Aksoy, Ülke Tv’de, Haber Servisi adlı programı yapmaya başladı.

  Yazı kaynağı : www.trhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Adnan 21 Gün önce
  0

  Sıkıysa yüzüne karşı söyle

  Garo 10 Ay önce
  0

  faruk aksoy tam katışıksız bir akp köpeğisin. Lanet olsun seni doğurana. Tarih seni kara kitabın sayfalarında sefil biri diye anlatacak. Pis köpek.

  Yorum yap