Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe öncelikli bilet kodu nasıl alınır

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe öncelikli bilet kodu nasıl alınır Ne90'dan bulabilirsiniz

  Fenerbahçe Spor Kulübü

  Passolig Öncelikli Şikayetleri - Şikayetvar

  Fenerbahçe Spor Kulübü Öncelik Şikayetleri - Şikayetvar

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sıkça Sorulan Sorular

  Taraftarlara, kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkânı sağlar. Kart etrafında tesis edilen ekosistem, güvenli, kolayca erişilebilir bir geçiş/kontrol sistemi ile birlikte, bu sistem içerisindeki kart sahiplerine, katma değerli hizmetler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

  Hızlı ve güvenli bir şekilde stadyuma giriş yaparsınız.

  Maç biletlerine ulaşım daha önce olmadığı kadar kolay, isterseniz web’den isterseniz cepten www.passo.com.tr ve Passo Mobil üzerinden, stadyum gişelerinden ya da Türkiye genelinde sayısı 5.000’e varan N kolay işyerinden biletinizi alır, kolayca kartınıza yüklersiniz.

  Kartınızla dilediğiniz yerde alışveriş yaparsınız.

  Farklı sektörden lider markaların size özel promosyon ve indirimlerinden yararlanırsınız.

  Kartınızın tipine göre kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kart olarak kullanabilirsiniz.

  Yaptığınız her harcama ile kulübünüze ve Türk futboluna maddi katkı sağlarsınız.

  Yazı kaynağı : www.passolig.com.tr

  Passolig | Fenerbahçe Kartı

  Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı

  Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı

  Fenerbahçe Bonus kredi kartın ile bir ayda toplam 1.500 TL’ye varan bonus ve daha fazlasını kazanabileceğini biliyor musun?

  Kampanyalardan 1.500 TL’ye varan bonus

  Bonus dünyasında her ay 300’den fazla kampanya var.

  Siz de Fenerbahçe Bonus kredi kartın ile her ay en az 6 kampanyaya katıl, kampanya koşullarını yerine getirmen durumunda ayda 1.500 TL’ye varan bonus kazan!

  Yazı kaynağı : www.bonus.com.tr

  Fenerbahçe World

  Fenerbahçe Worldcard'ınız, hem Fenerbahçe Worldcard Programı’nın sunduğu imkan ve ayrıcalıklardan hem de 350.000'e yakın World Üye İşyeri'nde Worldtaksit ve Worldpuan gibi World dünyasının sınırsız hizmetlerinden doyasıya yararlanmanızı sağlar.

  Fenerbahçe Worldcard'ınızla sahip olduğunuz World Dünyası'nın fırsatlarına ek olarak, talep ettiğiniz kulüp üyeliğine bağlı kazandığınız pek çok Fenerbahçe Program imkanı da bulunmaktadır. Gönül verdiğiniz Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yönelik belirtilen bu hizmetler Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından sunulmaktadır.

  Fenerbahçe Worldcard aldığınızda kartınıza yansıyacak Taraftar Bağış Bedeli'nin tamamı Kulübünüze katkı olarak aktarılacaktır. Ayrıca Fenerbahçe Worldcard'ınızı kullandıkça, kullanım tutarınızın bir kısmı da Kulübünüze katkı olarak yansıyacaktır.

  Ayrıca Fenerbahçe Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişleriniz, Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizin çalınma ve hasar görme durumunda Alışveriş Güvencesi’nden yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamıyla ilgili detaylı bilgi için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : m.yapikredipos.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap