Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe galatasaray biletleri tükendi mi

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe galatasaray biletleri tükendi mi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Futbol ve Spor Haberleri | Maç Özetleri | Canlı Maç Sonuçları

  Fenerbahçe Galatasaray bilet fiyatları ne kadar oldu, nasıl alınır? Fenerbahçe Galatasaray maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak, satışa çıktı mı? İşte Fenerbahçe Galatasaray maçı bilet fiyatları 2023 belli oldu!

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin biletleri tükendi!

  Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin biletleri tükendi!

  Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 26 Mayıs Perşembe günü Antalya'da oynanacak Türkiye Kupası final maçının biletleri tükendi.

  TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:
  Galatasaray A.Ş. ile Fenerbahçe A.Ş. arasında 26 Mayıs 2016 Perşembe günü Antalya Stadyumu'nda saat 21.15'te başlayacak olan 2015-2016 sezonu Ziraat Türkiye Kupası Finali'nin biletleri tükendi. Bugün saat 10.00'da bilet.tff.org üzerinden satışa sunulan biletleri, ücretsiz kargo aracılığıyla taraftarlara ulaştırılacak. Biletlere yoğun ilgi gösteren futbolseverlere teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.

  ÜST DÜZEY GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

  Öte yandan 29 Mayıs Pazar günü saat 20.45'te Antalya Stadyumu'nda oynanacak Türkiye-Karadağ A milli futbol takımları arasındaki oynanacak hazırlık maçında ise bin genel kolluk, 450 özel güvenlik görevlisi görev alacak. Maç günü stadyum etrafında en az 5 saat önce güvenlik önlemleri alınmaya başlanacak.

  İl Spor Güvenlik Kurulu, Vali Yardımcısı Mehmet Kurdoğlu başkanlığında Hasan Subaşı Tesisleri'nde toplandı. Kurulda alınan kararlara göre, 26 Mayıs Perşembe günü Antalya Stadyumu'nda oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası final müsabakasında bin genel kolluk ve 600 özel güvenlik görevlisi görev alacak. Ayrıca kupa töreni sırasında da 100 özel güvenlik görevlisi güvenliği sağlayacak.

  OTOPARKLARA ARAÇ ALINMAYACAK

  Takım otobüsleri ve protokol otoparkı hariç, otoparklara araç alınmayacak. Stadyuma pankartlar, müsabaka günü en geç saat 14.00'e kadar stadyum görevlileriyle irtibatlı olarak asılabilecek. Saat 14.00'ten sonra stadyum içine pankart asılamayacak, siyasi içerik, suç unsuru ibare ve kişiye özel ifadeler bulunan pankartların stadyuma girişine de izin verilmeyecek.

  Stadyumdaki koltuklar eşit bir şekilde iki takımın taraftarlarına satılacak. Fenerbahçe taraftarları maç saati Antalya Stadyumu güney tarafında oluşturulacak dış bariyerlerde bulunan arama noktalarında gerekli arama ve bilet kontrolü yapıldıktan sonra stadyuma alınacak. Galatasaray taraftarı ise kuzey kısmından aynı önlemler alındıktan sonra stadyuma girebilecek.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Galatasaray maçının biletleri satışa çıkıyor

  Galatasaray maçının biletleri satışa çıkıyor

  Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında Galatasaray’ı konuk edecek. 8 Ocak Pazar günü saat 19.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak derbi maçının biletleri satışa çıkıyor.

  Biletler;

  05.01.2023 Perşembe günü saat 11.00
  itibarıyla Yüksek Divan Kurulu, Kongre Üyeleri ve Temsilci üyelerine (1 adet bilet)
   
  06.01.2023 Cuma günü saat 11.00 itibarıylaFenerbahçe Taraftar Kart sahiplerine ve faturalı Fenercell abonelerine (1 adet bilet)
   
  07.01.2023 Cumartesi günü saat 11.00 itibarıyla da genel satışa sunulacaktır.
   
  Satışlar sadece www.passo.com.tr üzerinden alınacaktır.

  Bilet fiyatları şöyle:
   

  Kuzey-Spor Toto Tribünü: 450,00 TL

  Fenerium Üst-Maraton Üst A-I Blok: 500,00 TL

  Fenerium Üst-Maraton Üst B- H Blok: 600,00 TL

  Fenerium Üst-Maraton Üst C-G Blok: 725,00 TL

  Fenerium Üst-Maraton Üst D-F Blok: 790,00 TL

  Fenerium Üst-Maraton Üst E Blok: 880,00 TL

  Fenerium Alt Avis-Maraton Alt A-I Blok: 1,000,00 TL

  Fenerium Alt Avis-Maraton Alt B-H Blok: 1,250,00 TL

  Fenerium Alt Avis-Maraton Alt C-G Blok: 1,600,00 TL

  Fenerium Alt Avis-Maraton Alt D-F Blok: 1,900,00 TL

  Maraton Alt E Blok: 2,500,00 TL

  Fenerium Alt Avis E Blok: 7,000,00 TL

  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

  Bilet satışına sadece FENERIUM ALT F-G-H ve FENERIUM ÜST H-I bloklar sunulacaktır. Bu bloklar dışında kalan diğer tüm tribün ve bloklardaki koltuklar kombine olarak satılmıştır. Kombine olarak satılan bloklardan, kulübe devir yapılması halinde bilet satışa çıkacaktır.
   
  *Maçlara katılamayacak olan taraftarlarımız, karşılaşmalarda koltuklarını kulübe devredebileceklerdir. Koltuklarının bilet olarak satılması halinde, satış tutarının %40’lık kısmı sonraki sezonun yenileme sürecinde kullanılmak üzere passo kartlarına puan olarak yüklenecektir. Yenileme sürecinde kullanılmayan puanlar silinecektir.
   
  CEZALI TRİBÜNLER HAKKINDA

  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 03.01.2023 tarih ve 34 sayılı toplantısında, “FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 27.12.2022 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-ATAKAŞ HATAYSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO TRİBÜN C, D, KUZEY TRİBÜN D, E ve MARATON ÜST TRİBÜN H bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya (Galatasaray) girişlerinin engellenmesine”  kararı alınmıştır.

  İSTANBUL VALİLİĞİ İL SPOR GÜVENLİK KURULU KARARLARI HAKKINDA

  Galatasaray ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde İstanbul Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından alınan karar şu şekilde:

  -İl Güvenlik Kurulu kararı gereği misafir takım seyircileri müsabakaya alınmayacağından dolayı, misafir tribün bloklarındaki koltuklar taraftarlarımız için satışa sunulacaktır.

  -Son 365 gün içerisinde Galatasaray A.Ş. logolu Passolig kartını iptal eden taraftarlara bilet satışı yapılmayacak, kombine kartlardan transfer bilet alımı engellenecektir.
   
  -Son 24 saat dahil olmak üzere, Fenerbahçe A.Ş. logolu Passolig kartı olmayan taraftarlara bilet satışı yapılmayacaktır.
   
  -Son 24 saat dahil olmak üzere, Fenerbahçe A.Ş. logolu Passolig kartı olmayan taraftarla kombine kartlardan bilet transferi yapılmayacaktır.
   
  -Son 24 saat dahil olmak üzere, satışı yapılan tüm biletler transfer edilemeyecektir.
   
  -Son 24 saat dahil olmak üzere tüm kombine biletlere sadece 1 transfer hakkı verilecektir.

   

  Yazı kaynağı : www.fenerbahce.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap