Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe kasımpaşa bilet ne zaman satışa çıkıyor

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe kasımpaşa bilet ne zaman satışa çıkıyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  Fenerbahçe maçı biletleri satışta

  Fenerbahçe maçı biletleri satışta

  Fenerbahçe maçı biletleri satışta

  Kasımpaşamızın, 2021-2022 Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Fenerbahçe ile 28 Şubat 2022 Pazartesi günü saat 20:00'da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağı karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.

  Kasımpaşa-Fenerbahçe karşılaşmasının biletlerini, 23 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 11:00 itibarıyla www.passo.com.tr'den ya da Stat Gişemizden kartınıza dolum yaparak temin edebilirsiniz.

  Bilet Alımı

  Taraftarlar, biletleriniwww.passo.com.tr, Stat Gişemizden kartınıza dolum yaparak ve Passo Mobil uygulaması üzerinden satın alabilirler. Bir kişi, bir adet bilet satın alabilir. Bilet satın alacak taraftarlar, biletlerini satın almadan önce HES uygulamasındaki Hes Kodlarım > Ayarlar > Aşı Durumu ve Hastalık Durumu bildirimlerini aktif hale getirmeleri gerekmektedir. Bu bildirimleri aktif hale getirmeyenler bilet satın alamayacaktır.  Maç Günü HES Kontrolü

  Bilet satın alan taraftarların, son sağlık durumları HES kodu üzerinden otomatik olarak sorgulanacaktır. Sağlık durumunda değişme olan ve bilet satın alma kriterlerine uymayan (Covid 19’a yakalanan veya temaslı olan) taraftarların biletleri bloke edilecektir. Bileti bloke edilen taraftarlar, biletlerini (bilet satın alma kriterlerine uygun) bir kişiye transfer edebilecektir. Bu durum taraftarlara SMS ve e-mail olarak bildirilecektir.

  Bilet Satın Alımına Dair Önemli Bilgiler

  - T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini* tamamlamış taraftarlar, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren HES'in onay verdiği taraftarlar stadyuma girebilirler.

  - Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 güne kadar HES onayı ile stadyuma girebilirler.

  - 12 yaşını tamamlamış ve henüz aşı yaş grubuna dahil olmamış taraftalar, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyuma girebilecektir. Ancak söz konusu yaş grubuna aşı tanımlanması durumunda taraftarlar 60 gün içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde stadyuma giriş yapamayacaklardır.

  - Covid-19 PCR testi yaptırılamayan 12 yaş altındaki çocuklar stadyuma giremeyecektir.

  *Aşı takvimini tamamlamış olmak:

  1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak,

  2. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak.

  HES uygulamanızın sürümünü güncel olup olmadığını kontrol edin.

  Maraton Açık Tribün: 30 TL
  Kale Arkası Kapalı Tribün: 30TL

  Maraton Kapalı Tribün: 60 TL

  BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

  Yazı kaynağı : www.kasimpasa.com.tr

  Kasımpaşa-Fenerbahçe Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Kasımpaşa-Fenerbahçe Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Kasımpaşa - Fenerbahçe Maç Biletleri

  Kasımpaşa - Fenerbahçe

  Süper ligde bu yıl Fenerbahçe açısından oldukça kötü bir sezon. Sezon başlarken göreve getirdiği Hollandalı Phlipp Cocu ile başarısızlık nedeniyle ondan sonra yerine devam eden Erwin Koeman ile de yollarını ayırdı. Şu anda göreve Ersun Yanal getirildi.

  Ligimizde ilk yarı puan cetvelini incelediğimizde Fenerbahçe tarihinde olmadığı kadar kötü bir dönemde. Her zaman şampiyonluk yarışının en büyük favorilerinden birisi olan yüz on iki yıllık tarihi olan bu güzide kulübümüz şu anda küme düşme potansiyelinde bulunmaktadır.

  İlk yarı verilerini analiz ettiğimizde görülecektir ki transfere en çok para harcayan Avrupa'da ve dünya da en çok tanınan Türk takımları arasında ilk sıralardaki Fenerbahçe'nin hali içler acısı durumda.

  Değeri bir tekfutbolcusu olan kulüpler bile puan cetvelinde Fenerbahçe'nin önünde yer almaktadır. İlk yarı analizini yaptığımızda Fenerbahçe sadece üç galibiyet alabildi. Yedi beraberlik ve yedi de mağlubiyeti var. Averajı ise şu anda eksi sekiz.

  Kasımpaşa Fenerbahçe bilet fiyatları satışta olup biletalsat.com’a girerek hemen almanızı öneririz. Bu büyük rekabeti tribünde izleyememeniz ve seyir zevkinden mahrum kalmanız sizin için futbol konusunda çok şey kaybettirecektir.

  Kasımpaşa Fenerbahçe maç biletleri ne zaman satışa çıkacak diye merak edenler şu anda biletlerinizi web sitemizle alabilirsiniz. Ancak deplasmanda olduğu için misafir takım bölümü dışında bilet almak mümkün değildir.

  Kasımpaşa Fenerbahçe maç bilet fiyatları şu şekildedir;

  * Kale arakası konumuna göre 151,00 TL ile 155,00 TL arasında değişmektedir.

  * Kaplı tribün maç fiyatları ise 225,00 TL dir.

  * Misafir bilet fiyatları ise 252,00 ile 257,00 TL arasında değişmektedir.

  Bu maç 05.05.2019 tarihinde İstanbul'da Recep Tayyip Erdoğan stadyumunda oynanacak ve mücadele saat 20.00' de başlayacaktır. Kasımpaşa - Fenerbahçe biletleri için Fenerbahçe taraftarına sadece 1000 kişilik kontenjan ayrılmıştır.

  Kasımpaşa Fenerbahçe maç bileti al gerçek bir taraftar olduğunu belli et. İsteyenler için unutulmaz fırsatlar sunan bu sezonda hem Fenerbahçe'nin durumunun kritik olması hem de Kasımpaşa'nın Mustafa Denizli yönetiminde üst sıraları istemesi bu maçı oldukça heyecanlı ve cazip hale getirmektedir.

  Kasımpaşa - Fenerbahçe biletleri aşırı talep nedeni ile şu anda tükenmek üzere olup kalan en son rakamlara bakılırsa çok az kalmıştır. Kasımpaşa- Fenerbahçe biletlerini sadece cep telefonunuzdan girerek kolaylıkla online olarak alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.biletalsat.com

  Fenerbahçemizin, Kasımpaşa’yla oynayacağı maçın deplasman tribünü biletleri satışa çıktı

  Kasımpaşa maçı biletleri satışa çıktı

  Fenerbahçe - Kasımpaşa biletleri satışa çıktı

  Fenerbahçe - Kasımpaşa biletleri satışa çıktı

  Süper Lig'in 8. haftasında 3 Ekim Pazar günü saat 16:00'da Kadıköy Ülker Stadyumu'nda oynanacak Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının biletleri satışa çıktı. 

  Bilet satış takvimi şöyle:

  29.09.2021 tarihi saat 10:00 itibariyle 2019-2020 Kombine sahipleri(1 adet)

  30.09.2021 tarihi saat 10:00 itibariyle Yüksek Divan Kurulu, Kongre Üyeleri, Temsilci üyelerine (1 adet)

  01.10.2021 tarihi saat 10:00 Taraftar Kart sahiplerine ve Fenercell abonelerine (1 adet)

  02.10.2021 tarihi saat 10:00 itibariyle genel satış

  Satışlar sadece passo.com.tr üzerinden yapılacaktır.

  Bilet fiyatları

  MİGROS-SPOR TOTO TRİBÜNÜ: 90,00 TL

  FENERIUM ÜST - MARATON ÜST A-I BLOK: 150,00 TL

  FENERIUM ÜST - MARATON ÜST B-H BLOK: 170,00 TL

  FENERIUM ÜST - MARATON ÜST C-G BLOK: 190,00 TL

  FENERIUM ÜST - MARATON ÜST D-F BLOK: 215,00 TL

  FENERIUM ÜST - MARATON ÜST E BLOK: 240,00 TL

  FENERIUM ALT AVİS - MARATON ALT A-I BLOK: 265,00 TL

  FENERIUM ALT AVİS - MARATON ALT B-H BLOK: 335,00 TL

  FENERIUM ALT AVİS - MARATON ALT C-G BLOK: 385,00 TL

  FENERIUM ALT AVİS - MARATON ALT D-F BLOK: 470,00 TL

  MARATON ALT E BLOK: 600,00 TL

  FENERIUM ALT AVİS E BLOK: 660,00 TL

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap