Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe stadının adı değişiyor mu

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe stadının adı değişiyor mu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Fenerbahçe Stadyumu'nun ismi değişti! - SDN

  Fenerbahçe Stadyumu'nun ismi değişti! - SDN


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Fenerbahçe stadının adı değişiyor mu?

  Fenerbahçe stadının adı değişiyor mu?

  Bu sezona fırtına gibi bir giriş yapan ve Dünya Kupası arasına Spor Toto Süper Lig lideri olarak giren Fenerbahçe’de sürpriz bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, bugün yaptığı açıklamada sarı – lacivertli taraftaları heyecanlandırmıştı.

  FENERBAHÇE’DE STADYUMUN ADI DEĞİŞİYOR MU?

  “MUHTEŞEM BİR SÜRPRİZİMİZ VAR”

  Dündar’ın Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Sevgili Fenerbahçeliler, bu gece size muhteşem bir sürprizimiz var. Bekleyin…” ifadeleri yer almıştı.

  Fenerbahçe’nin düzenlediği gecede ise sürpriz ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Uğur Dündar, gelişmeyi kamuoyuyla paylaştı.

  Dündar yine Twitter’dan yaptığı açıklamada, “1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya, Cumhuriyetin 100. yılında stadyumumuzun adının ATATÜRK STADYUMU olmasını önerdi. Öneri dakikalarca ayakta alkışlandı.” dedi.

  Ali Koç’un bu öneriyi hayata geçirmek istediğini dile getiren Uğur Dündar, “Başkanımız Ali Koç, bu öneriyi 29 Ekim 2023 de, tüm Fenerbahçe camiasının desteğiyle hayata geçirmeyi istediklerini belirtince salondan büyük alkış aldı…” ifadelerini kullandı.

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise “Stadyum ismi nasıl değişir, mevzuata göre stadyum ismi yönetim kurulunun bir karar almasıyla değişir. Biz de bunu yaparız, hiç de çekinmeyiz. Ama bu bir camia arzusu ve isteği olarak gerçekleşmesi bence her şeyden önemlidir. Biz bu talebin sonuna kadar arkasındayız.” şeklinde konuştu.

  Yazı kaynağı : enbursa.com

  Fenerbahçe Stadı'nın adı değişiyor! FB stat adı ne olacak yeni adı, fenerbahçe statının yeni adı ne, atatürk stadyumu

  Fenerbahçe Stadı'nın adı değişiyor! FB stat adı ne olacak yeni adı, fenerbahçe statının yeni adı ne, atatürk stadyumu

  Fenerbahçe Ülker Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun adı değiştiriliyor. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, "Size müjdemiz var, ama transfer değil" diyerek 1907 Fenerbahçe Derneği'nden stadın isminin Fenerbahçe Atatürk Stadyumu önerisi geldiğini açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  Ali Koç'tan Atatürk Stadyumu'na tam destek

  Ali Koç'tan Atatürk Stadyumu'na tam destek

  1907 Fenerbahçe Derneği'nin 30’uncu Yıl Kutlaması, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda düzenlendi. Organizasyonda 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya, Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi Ülker Stadyumu'nun adının Cumhuriyetin 100'üncü yılında Atatürk Stadyumu olmasını talep etti. Başkan Ali Koç, bu talebin ardından yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

  "1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya çok önemli bir noktaya değindi. Birkaç yıldır zaman zaman Yüksek Divan Kurulu toplantılarında da dile getirildi. Kongre üyelerinden de mektuplar almaya başladık. Mevzuata göre stat ismi yönetim kararıyla değişir. Biz de bunu yaparız. Talebin sonuna kadar arkasındayız. Tüm kongre üyelerimize ve taraftarlarımıza sesleniyorum; arzuyu, isteği 100'üncü yıl tamamlanmadan belki de 29 Ekim 2023'de hayata geçirelim. Varsanız biz de varız. Bunu yapmak için Ülker Grubu ve Saracoğlu ailesiyle görüşeceğiz."

  Portekiz Gana'yı devirdi: Ronaldo tarihe geçti

  A Milli Kadın Basketbol Takımı'ndan tarihi fark

  Uruguay ile Güney Kore berabere kaldı

  Yazı kaynağı : halktv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap