Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  feyza sevil güngör oynadığı diziler

  1 ziyaretçi

  feyza sevil güngör oynadığı diziler Ne90'dan bulabilirsiniz

  Aldatmak dizisi Oylum kimdir? Feyza Sevil Güngör dizileri

  Feyza Sevil Güngör

  Feyza Sevil Güngör kimdir? Oynadığı diziler - Yaş boy - Aldatmak Oylum kim?

  Feyza Sevil Güngör kimdir? Oynadığı diziler - Yaş boy - Aldatmak Oylum kim?

  Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında? Oynadığı diziler. Yaş, boy, kilo, burcu. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Aldatmak dizisindeki Oylum kim? Gerçek adı. Instagram adresi.

  Feyza Sevil Güngör Kimdir? Kaç Yaşında?

  30 Mayıs 1997 Ankara doğumlu oyuncudur.
  İkizler burcundandır. 1.80 metre boyundadır ve 61 kilo ağırlığındadır.
  İngilizce ve Almanca bilmektedir.

  Sosyal medyada Twitter, Facebook ve Instagram kullanmaktadır. 2 Eylül 2022 tarihi itibarı ile Instagram hesabında 50.600 takipçisi bulunmaktadır. Instagram adresi feyzasevilgungor

  Liseyi Terakki Vakfı Okulları’nda okudu.
  Anadolu Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversite’sinde üniversite eğitimine devam etmektedir.

  İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2019 – 2021 yılları arasında FOX TV dizisi olan Savaşçı dizisinde Ayça karakterini canlandırarak yaşamıştır.
  2021 yılında Çember dizisinde Behice karakterine hayat vermiş aynı yılda Kuruluş:Osman dizisinde Hera rolü ile yer almıştır.
  2022 yılından itibaren ise atv dizisi olan Aldatmak dizisinde Oylum Yenersoy karakterine hayat vermektedir. Feyza Sevil Güngör, Act Plus TM & Casting menajerlik ajansı bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

  Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

  Yazı kaynağı : dizianaliz.com

  Aldatmak Oylum kimdir? ATV Aldatmak dizisinin Oylum Yenersoy'u Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, nereli? Feyza Sevil Güngör dizileri ve filmleri

  Aldatmak Oylum kimdir? ATV Aldatmak dizisinin Oylum Yenersoy'u Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, nereli? Feyza Sevil Güngör dizileri ve filmleri

  FEYZA SEVİL GÜNGÖR OYLUM YENERSOY KARAKTERİNİ CANLANDIRIYOR

  Oylum Yenersoy karakter tanıtım metni şöyle:

  Güzide ve Tarık'ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Feyza Sevil Güngör

  Feyza Sevil Güngör

  Feyza Sevil Güngör

   1997 doğumlu Feyza Sevil Güngör İstanbul Ticaret Üniversitesinden mezun olmuştur. Ayrıca Profesyonel Oyunculuk eğitimi almıştır.

  İhsan Aydın menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncu Feyza Sevil Güngör daha önce Savaşçı dizisinde Ayça karakterini canlandıran ve diziden ayrılan Seçil Buket Akıncı'nın yerine diziye dahil olmuştur.Savaşçı dizisinde hayat verdiği Ayça karakteriyle büyük beğeni toplayan Feyza Sevil Güngör ilk olarak Savaşçı dizisinde rol almıştır. 

   Feyza Sevil Güngör,Fox Tv ekranlarında yayınlanan Misafir dizisinde İlayda karakterine hayat vermiştir.Günümüzde Atv’nin Kuruluş Osman dizisine Hera karakterine can verecek.

  Rol Aldığı Projeler;

  2021 - Kuruluş Oman (Hera) (TV Dizisi)

  2021 - Misafir (İlayda) (TV Dizisi)

  2020 - Savaşçı (Ayça) (TV Dizisi)

  Yazı kaynağı : www.biliyo.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap