Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fiat egea boş paket fiyatı 2022

  1 ziyaretçi

  fiat egea boş paket fiyatı 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Fiat Egea Sedan 2022 fiyat listesi

  Fiat Egea Sedan 2022 fiyat listesi


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Fiat Araç Fiyat Listesi - Fiat Fiyat Listesi | Fiat

  2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte fiyat listesi | DonanımHaber

  2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte fiyat listesi | DonanımHaber

  Fiat Egea ailesiyle ilgili beklenen iki önemli gelişme var: otomatik şanzıman seçeneği ve hibrit versiyonun seriye dahil olması. Bunlar sırasıyla mart ve nisan aylarında gerçekleşecek ancak onun öncesinde fiyatlar artmaya devam ediyor.

  2022 Fiat Egea fiyat listesi kısa süre önce bir kez daha güncellendi. Egea Sedan'ın 257 bin TL civarında olan 1.4 Fire 95 HP Easy başlangıç seviyesi 265.900 TL'ye yükseldi. Yine Easy donanım seviyesindeki 1.3 M.Jet 95 HP versiyonun fiyatı ise 370.900 TL'den 381.900 TL'ye çıktı.

  Egea Sedan'ın Urban donanım seviyesindeki ilk basamak zaten 300 bin TL sınırındaydı. Aynı donanım seviyesinde sunulan 1.6 M.Jet 130 HP versiyonun fiyatı ise 459.900 TL'ye kadar yükselmiş. Bu versiyonun fiyatı, otomatik şanzımanlı seçenekler için biraz daha belirleyici zira DCT şanzıman 1.6 M.Jet motorla kombine edilecek.

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Fiat Fiyat Listesi Kasım 2022 (Aylık Güncellenir)

  Fiat Fiyat Listesi Kasım 2022 (Aylık Güncellenir)

  Fiat Egea fiyat listesi ile karşınızdayız. Bu ay ki Fiat Egea fiyatlarını sizler için hazırladık.

  Fiat Yeni Egea Sedan Fiyat Listesi 2022

  Egea’nın yeni Sedan Modeli üç farklı versiyonu ile satışta. Bu versiyonlar ise Easy, Urban ve Lounge.

  Urban versiyonlarda benzin, dizel ve hibrit seçenekleri bulunuyor. Ayrıca dizel ve hibrit versiyonlarında otomatik vites seçeneği var. Fakat benzinli de böyle bir seçenek bulunmuyor. Easy versiyonda da aynı şekilde.

  Lounge versiyonlar hibrit ve dizel otomatik vites.

  Fiat Egea Hatchback Fiyat Listesi 2022

  Fiat’ın bu yeni Egea Hatchback modeli ülkemizde Street ve Urban versiyonları ile satışta.  Bunun yanı sıra yeni tasarımı ve görünümü ile ilgi çekiyor. Ayrıca motor kısmına baktığımızda da benzinli, dizel ve hibrit seçeneği bulunmakta.

  Fiat Egea Station Wagon Fiyat Listesi 2022

  Bu model ülkemizde Street ve Urban seçenekleri ile satışa sunulmuş durumda. Bunun yanı sıra bu modelde 550 litreye varan bagaj iç hacmi bulunuyor. Ayrıca Street ve Urban versiyonlarının motor dizel. Fakat sadece Street versiyonunda manuel vites seçeneği bulunmakta.

  Fiat Egea Cross Fiyat Listesi 2022

  Fiat Fiyat Listesi

  Yeni fiyat logosu ve parlak siyah ön ızgara ile yeni bir tasarıma sahip Egea Cross. Street, Urban ve Lounge versiyonları ülkemizde satışta. Street, Urban ve Lounge versiyonları benzinli, dizel ve hibrit seçeneği ile geliyor.  Hibrit ve dizel olanlar ayrıca otomatik vitese de sahip.

  Fiat Egea Cross Wagon Fiyat Listesi 2022

  Egea’nın bu modeli 17 inç elmas kesim alaşımlı jant seçeneği geliyor. Bu modelin Urban ve Lounge versiyonları ülkemizde satışa sunulmuş durumda. Benzinli, dizel ve hibrit seçenekleri olan versiyonda dizel ve hibrit seçeneği ayrıca otomatik vitesli.

  Fiat Panda Fiyat Listesi 2022

  Fiat’ın Panda ailesi Urban, City, Cross 4×4 ve Cross Plus 4×4 versiyonları ile ülkemizde satılıyor. Yeni Panda Urban ailenin en küçük modeli. Zarif ve dinamik. Cross ve Cross Plus 4×4 versiyonda Fiat üretimi Twinair motoru yer alıyor. Diğer versiyonlar ise hibrit.

  Fiat 500L Fiyat Listesi 2022

  Fiat 500L modeli ülkemizde sadece tek versiyonu ile satışta. Benzinli motor seçeneğine sahip olan bu model manuel 6 ileri düz vites.

  Fiat 500X Fiyat Listesi 2022

  Fiat’ın 500X modeli ülkemizde Cross Plus ve Soft Top versiyonları ile satılıyor. Motor kısmında ise benzinli 6 ileri yarı otomatik vites tercihi kullanılmış.

  Not: Fiyat tablosundaki fiyatlar 02.11.2022 ile 01.12.2022 tarihleri arasında geçerli. Ayrıca opsiyon değişikliği yapılırsa anahtar teslim fiyatında değişiklik olabilir. Bunun yanı sıra teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

  Sıfır KM Fiat Modellerine Göz Atın

  Yazı kaynağı : www.arabam.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap