Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fortnite epic hizmetleri sırası kontrol ediliyor hatası

  1 ziyaretçi

  fortnite epic hizmetleri sırası kontrol ediliyor hatası Ne90'dan bulabilirsiniz

  Fortnite Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor

  Hepinize selamlar, bu yazımızda son zamanlarda oldukça fazla kişinin karşısına çıkan hata ” Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor ” hatasından bahsedeceğiz. Fortnite‘a girerken yaşanan bu hata çoğu oyuncunun sinirini bozmuş durumda, çözümü henüz bulunmuş değil ve resmi bir kaynaktan hata ile açıklama gelmedi ama biz bu yazımızda bu hataya karşı neler yapıp çözebilirsiniz ondan bahsedeceğiz.

  Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor Hatası Çözümü

  Oyuna girerken bu hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken birkaç adımı sizlerle paylaştık.

  Eğer aşağıdaki adımlar sonucu da ulaşamıyorsanız Epic Games veya Fortnite’dan resmi bir açıklama bekleyin çünkü sunucularda çökmüş olabilir.

  Bağlantınızı Kontrol Edin

  Oyuna girerken aldığınız bu hata genelde bağlantı hatasıdır ve sunucularla bağlantı kurulamadığı zaman olur, bunun için kendi internet bağlantınızı kontrol edin.

  Ethernet kablonuzun takılı olduğundan emin olun, çıkartıp takmayı deneyin, kablonuzun aşınmadığından emin olun, modeminize reset atabilirsiniz, kapatıp açabilirsiniz bu sayede IP adresiniz değişecektir bu da çözüm odaklı olabilir.

  Epic Games’i Yeniden Kurun

  Hata Epic Games üzerinden olduğu için ilk baştaki çözüm işe yaramadıysa Epic Games istemcisini silip yükleyebilirsiniz.

  İstemci dosyalarında sorun oluşmuş da olabilir.

  Yukarıda sizlere bu konuda iki tane çözüm önerisinde bulunduk bunları deneyerek sorununuzu çözebilirsiniz fakat bunlarda işe yaramıyorsa çok yüksek ihtimalle sunucular üzerinde bir hata vardır ve en kısa sürede halledilir eğer aynı hata halen devam ederse resmi bir açıklama gelir o zaman tekrardan sizi bilgilendiririz.

  Fortnite Nedir?

  Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur. Oyun Fortnite: Save the WorldFortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir.

  Fortnite Battle Royale modu dünyada popülerlik kazanmasından bu yana 125 milyon civarında bir oyuncu sayısına sahiptir. SuperData’nın verilerine göre Fortnite 2018’in en kazanan oyunu olmuştur.Bunun yanı sıra oyun, tüm oynaması ücretsiz konsol oyunlarının gelirlerini 2017 yılında yüzde 458 oranında artırmıştı.Oyunun 2018 yılında 2,4 milyar dolarlık bir gelir elde ettiği bilinmektedir.

  Yazı kaynağı : leadergamer.com.tr

  Fortnite Battle Royal Hatalarının Çözümleri

  Fortnite Battle Royal Hatalarının Çözümleri

  Fortnite Battle Royale kullanıcılarının bağlantı sırasında ya da oyunu oynarken karşılaştıkları hatalarının çözümleri bu makalede anlatılacaktır. Buçözümler yalnızca PC için değil aynı zamanda Mac, iPhone, iPad, PS4 ve Xbox One’da ve Nintendo Switch içinde geçerlidir.

  Fortnite Çöktü mü?

  Kullanıcılar genelde oyuna bağlanamadıklarında Fortnite’in çöktüğünü düşünürler. Evet sorun Fortnite’ten kaynaklanıyor olabilir fakat diğer ihtimaller ise; bağlantınızla ya da kurulumunuzla alakalı olabilir.

  En iyisi bu konuda emin olmak. Epic Games Status Page adresini ziyaret ederseniz Fortnite Battle Royal sunucularının aktif hizmet durumunda olup olmadığını görebilirsiniz.

  Error 0 Nasıl Çözülür ?

  Eğer oyun esnasında “Please restart your client, error 0” (“Lütfen müşterinizi yeniden başlatın, hata 0”) hatası alıyorsanız şimdi söylenenleri yaptığınız takdirde kolayca çözebilirsiniz. İşletim sisteminizdeki herhangi bir dosyanın zarar görmüş olması ihtimaliyle sfc taraması bu sorunu çözebilir.

  Sorun çözülmezse oyunu tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.

  Lag Nasıl Önlenir ?

  Online oyunlarda belki de en sinir bozucu sorunlardan birisi lag yaşanmasıdır. Oyunu oynar gibi olur oynayamazsınız. Öncelikle lagın sebebini tespit etmelisiniz. Ev ya da telefon internet bağlantınızda yavaşlama olabilir.

  V-Buck Sorunu Nasıl Çözülür ?

  V-Buck satın aldığınız halde hesabınıza geçmediği görülüyorsa satınaldığınız mağazaya başvurmalısınız. Fortnite Battle Royale destek maili ile sorunu yetkililer ile paylaşınız.

  Oyundaki Dolandırıcılar Nasıl Rapor Edilir ?

  Oyun esnasında hile kullanan, dolandırıcılık yapan vs. kuralları ihlal eden birisini görürseniz. Ekran görüntüsü ya da ekran videosu çekerek yetkililere ulaştırabilirsiniz.  Email form bu adres ile yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

  PS4 Sorunları Nasıl Çözülür ?

  Eğer cihazınız zorlanmaya başladıysa aşağıdaki çözümleri deneyebilirsiniz;

  Xbox  Sorunları Nasıl Çözülür ?

  Mac Sorunları Nasıl Çözülür ?

  Fortnite’in sorunsuz çalışması için Minimum sistem gereklilikleri aşağıdaki gibidir.

  İntel HD 4000
  Core i3 2.4 GHz
  4 GB RAM
  Mac OS X Sierra

  Eğer cihaz oyunu sağlıklı çalıştırmaya devam etmek için yeterli kaynağı tedarik edemiyorsa cihazı yeniden başlatabilirsiniz. Eğer çalışır durumda olan başka uygulama varsa bunları kapatırsanız gerekli kaynak artışı sağlanacaktır.

   Error 6 & Error 0 Hatalarının Çözümleri ?

  Eşleştirme yada bağlantı sorunları yaşandığı anlamına gelir. Bu sorunu Epic Games çözebilir.

  Fortnite Battle Royale durum sayfası nı kontrol ederek sorunun ne zaman çözüleceği konusunda fikir sahibi olabilirsin.

  Yazı kaynağı : www.hataverdi.com

  İninal Kart Fortnite ve Hata Şikayetleri - Şikayetvar

  Epic Games Fortnite Şikayetleri - Şikayetvar

  Fortnite Sorunları - Hataları ve Çözümleri - Phobersus

  Fortnite Sorunları - Hataları ve Çözümleri - Phobersus

  Apex Legends çıkmasına rağmen hala en çok oynanan Battle Royale oyunu Fortnite, yeni güncellemeler ile bir çok yeniliğe kavuşuyor.Oyun sürekli güncellendiği içinde bazı oyuncular oyun ile ilgili bir çok hata ve sorun ile karşılaşıyor.Bizlerde, eğer sizlerde oyunda bir çok sorun yaşıyorsanız diye bu konuyu açmaya karar verdik.Fortnite sorunları, hataları ve çözümleri isimli bu konumuzda oyunda en sık yaşanan sorunları ve çözüm yollarını öğreneceksiniz.Yüksek oranda işe yarayan bu çözümler ile oyun keyfiniz devam edecek.Gelin artık konumuza geçiş yapalım.

  Fortnite Sorunları, Hataları ve Çözümleri

  Konumuz içinde yaklaşık 5-6 adet sorun ele alınacak ve bu sorunların ya da hataların çözüm yolları da verilecektir.Her sorun için bir başlık açılacak ve konu sonuna kadar bu şekilde adım adım devam edilecektir.İlk sorunumuz ile başlayabiliriz.

  En sık yaşanan sorunlardan biri oyunun açılmama sorunudur.Özellikle yapılan güncellemeler sonrası çok yaşanmaktadır.Bunun çözüm yolları ise şunlardır;

  1.Yol : Epic Games isimli programı açıyoruz.Sonra sol altta bulunan “Ayarlar” kısmına giriyoruz.Açılan yeni sayfada “Sorun Giderme” bölümü var.Oraya tıklayınız ve sorunları gideriniz.Büyük bir ihtimal ile sorun çözülecektir.

  2.Yol : Oyunu ve Epic Games’i kapatın.”Windows Tuşu + R” ile arama penceresini açın. Sonra arama kısmına %appdata& yazın ve arayın.Çıkan pencerede üst sekmede bulunan “AppData” yazısına tıklayın. Yine açılan sayfada bu sefer “Local” kısmına girin.Orada “FortniteGame” isimli bir dosya olacak.Oraya girin ve “Saved” isimli klasörü bulun.Bu klasörün içinde bulunan “config” ve “crashes” isimli dosyaları silin.Tekrar başlatın.

  3.Yol : Oyunun ve bilgisayarınızda bulunan bütün sürücülerin güncel olduğundan emin olunuz.Bu sebepten dolayı da oyun açılmamaktadır.Güncellemeleri denetlemek ve yapmak için “Driver Booster” denen ücretsiz programı kullanın.

  Bu hata genelde oyun ile ilgili olabiliyor.Yani yapılan çalışmalar, sunucularda meydana gelen sorunlar sebebi ile oyuna bir süre giremiyoruz.Eğer sizden kaynaklı bir sorun olduğuna eminseniz.Oyunu ve Epic Games isimli programı kapatın.Sonra internet bağlantınızı kapatıp açın.Yani modemi kapatıp açın.Daha sonra oyuna girerken Epic Games isimli programı “Yönetici” olarak çalıştırın.Bunun için programa sağ tıklayın.Sonra çıkan yerde “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine tıklayın.Büyük bir ihtimal ile sorun ortadan kalkmış olacaktır.

  Diğer bir sorun ise kuyruğa alındı hatasıdır.Aslında oldukça basit bir sorun diyebiliriz.Neden derseniz çoğu kişi depolama alanına bakmadan bu oyunu indirmeye çalışıyor ve gerekli alan olmadığı için bu hata ile karşılaşıyorlar.Bunun için oyunu yüklediğiniz yerde en az 40 GB boş yer olmasına özen gösterin.Bilgisayarınıza arada bir Disk Birleştirme işlemi uygulayın ki daha fazla alan kazanın.Gereksiz dosyaları da silin.Sonra bu sorundan kurtulmuş olacaksınız.

  Oyunda çoğu oyuncunun başına gelen bir sorun bu lag sorunu.Lag derken yani yüksek ping değerine sahip olmamızdan ve oyunda meydana gelen takılmalardan bahsediyoruz.Bir nevi internet yavaşlığı gibi düşünebiliriz.Bunun için çözüm yolları şunlardır;

  1.Yol : Eğer VPN kullanıyorsanız ya da açık unuttuysanız bunu kapatın ve tekrar deneyin.

  2.Yol : İnternetinizde bir sorun olabilir, ya bekleyin ya da hizmet sağlayıcınızı arayın ve sorunu belirtin.(Ne kadar anlarlar bilemem tabi ki). Ayrıca arka planda bir şey indiriyorsanız ya da bir güncelleme oluyor ise bu yüzden de kaynaklanabilir.

  3. Yol : Oyundan kaynaklı yani sunuculardan kaynaklı bir sorun olabilir.Genelde bu yüzden oluyor.Biraz bekledikten sonra geçecektir.

  Eşleştirme hatası genelde bir maça girmek üzere iken alınır.Bunun sizinle bir alakası yoktur merak etmeyin.Genelde oyuncular kendi taraflarından kaynaklandığını düşünür fakat öyle değil.Tamamen oyunun maç eşleştirme sistemi ile alakalıdır.Bunun için bir kaç defa daha deneyin ya da oyunu kapatıp tekrar açınız.

  Apex Legends Hataları ve Çözümleri

  PUBG Hataları ve Çözümleri

  Daha bir çok sorun vardı fakat Epic Games bu sorunları güncellemeler ile halletti.Bu yüzden bu zamanda en çok yaşanan sorunlar bunlar.Umarım Fortnite sorunları hataları ve çözümleri isimli konumuz sizler için yararlı bir konu olmuştur.Eğer burada yazmayan farklı bir sorun ya da hata ile karşılaşırsanız lütfen yorum yaparak bizlere ulaşın ya da hızlı ulaşmak isterseniz “Discord Sunucumuza” gelerek direkt mesaj atabilirsiniz.Sunucumuzun adresi ve davet butonu sağ tarafta gözükmektedir.Hepinize bol keyifli ve sorunsuz oyunlar dileriz.

  Yazı kaynağı : www.phobersus.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap