Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  galatasaray transfer yasağı ne zaman bitiyor

  1 ziyaretçi

  galatasaray transfer yasağı ne zaman bitiyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  UEFA Galatasaray ın cezasını açıkladı İşte detaylar | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

  Galatasaray'ın Finansal Fair Play anlaşması ne zaman bitiyor?

  Galatasaray'ın Finansal Fair Play anlaşması ne zaman bitiyor?

  Süper Lig'de şampiyonluğu averajla kaçıran Galatasaray, yeni sezon öncesinde transfer konusunda rahatlıyor.

  Bilindiği gibi UEFA'nın Finansal Fair Play uygulaması kapsamında kulüplere getirdiği transfer sınırlamaları mevcut. Sarı-kırmızılılar da üç yıl önce bir anlaşmaya imza attı ve geçen üç sezon boyunca satılan oyuncuların değeri kadar transfer yapabildi.

  Bu süreçte daha çok kiralık futbolculara yönelen Galatasaray, anlaşması bu yaz sona erdiği için artık prangalarından kurtuluyor.

  13 Haziran 2018'de imzalanan anlaşma haziran ayında sona erecek. Bununla birlikte Galatasaray, maddi özgürlüğüne kavuşacak.

  Galatasaray, son üç sezonda hangi transferleri yaptı?

  Finansal Fair Play sınırlarına takılan Galatasaray, transfer yapabilmek için son üç sezonda birçok oyuncusunu satmak zorunda kaldı. 

  Sarı-kırmızılılar, 2018-2019 sezonunda beş oyuncusunu bonservisi ile, bir futbolcusunu da kiralık olarak takımdan gönderdi. 

  Ozan Kabak'ı 11 milyon euro'ya Stuttgart'a satan Aslan, Garry Rodrigues'i 9 milyon euro bonservis ücreti karşılığında Al-Ittihad takımına gönderdi. Bafetimbi Gomis, Al-Hilal'e giderken Galatasaray bu transferden 6 milyon euro kazanç elde etti.

  Cavanda'yı 2.40 milyon euro'ya Standart Liege'e gönderen sarı-kırmızılılar, RC Strasbourg'a giden Carole'den ise 750 bin euro kazandı. Maicon da Al-Nasr kulübüne kiraya verildi ve oradan da 1.70 milyon euro kiralama ücreti geldi.

  O sezon kadrosuna kattığı transferler için 28.54 milyon euro bonservis ücreti ödeyen Galatasaray, giden transferlerden ise 30.85 milyon euro gelir elde etti.

  Sonraki sezonlarda bilanço nasıl?

  Sarı-kırmızılılar, 2019-2020 sezonunda transfere 9.94 milyon euro harcarken elde ettiği bonservis ücreti geliri de hemen hemen bu rakama yakındı.

  Geride bıraktığımız sezon yine ağırlıklı olarak kiralık oyunculara yönelmek zorunda kalan Aslan, bonservis ücretlerine 3.48 milyon euro harcarken elde ettiği gelir ise 3.79 milyon euro'yu buldu. 

  Galatasaray, yaz transfer döneminde sattığı oyuncuların bonservis ücretleri kadar oyuncu almak zorunda olmayacak ve bu konuda eli rahatlamış olacak.

  Daha fazlası için:

  Beşiktaş'ın şampiyonluğuna damga vuran beş oyuncu

  Avrupa basını, Beşiktaş'ın şampiyonluğunu nasıl yorumladı?

  Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo'yu annesi bile ikna edemedi

  Yazı kaynağı : www.goal.com

  FIFA'dan Galatasaray'a transfer yasağı!

  FIFA'dan Galatasaray'a transfer yasağı!

  Trabzon Haber - Haber61 Hakkında

  Yıllardan bugüne kadar takipçilerimizin sayesinde Türkiye'nin en çok okunan bölgesel haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, internet radyosu ve internet televizyonu atılımlarıyla da yine bir adım önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin yanı sıra Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den gelişmelerin yanı sıra siyasi ve yaşama dair haberlere de yer verilmektedir. Bu bağlamda hiç bir siyasi düşünceye veya hiçbir kimseye taraf olmadan yolumuza ilerlerken açıkça tarafımızın yalnızca Trabzonspor olduğunu ilk günden bugüne vurgulamayı sürdürmekteyiz.

  Habercilik anlayışımızı hızlı,doğru ve güncel bilgiler ışığında ilerleterek sizlere en doğru haberi ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. Haber61 yalnızca Trabzon'dan değil yurdun dört bir yanından ve Dünya'nın bir çok ülkesinden takip edilmektedir. Yurt içerisinde büyük illerde temsilcilerimiz bulunmakla birlikte yine Avrupa'da da temsilcilerimiz yer almaktadır. Hergün onbinlerce kişinin ziyaret ettiği ve her ay 30 milyonu bulan sayfa gösterimiyle alanında zirvede bulunan Haber61 sizlere çok sayıda personeliyle hizmet etmektedir.

  Spor, bölge haberlerini takip eden muhabirlerimizin yanı sıra canlı yayın aracıyla bölgeyi baştan aşağıya gezen canlı yayın ekibimiz haber peşinde koşmaktadır. Her gün yaklaşık 18 saat haber akışını kesintisiz sürdürerek hizmetini sürdüren Haber61 ayrıca 24 saat HD kalitesiyle Haber61 TV'den sizlere ulaşmaktadır.

  Sosyal medyanın henüz yaygınlaşmadığı yıllardan itibaren dimdik ayakta duran Haber61, ne yazıkki habercilik yerine internetin hilelerini kullanarak bir yerlere gelmeye çalışanların sürekli saldırısına uğramaya devam etmektedir. Ancak Haber61, ucuz yolları deneyen bu kişilere her defasında heveslerini kursaklarında bırakmayı sürdürüyor. Gelişmiş server yapısıyla gücümüze güç katarak dimdik ayakta durmayı sürdürürken sizlerin habere ulaşma özgürlüğünü kimsenin kısıtlamasına hiçbir zaman izin vermeyerek yolumuza devam ediyoruz.

  Haber61, kurulduğu 2006 yılından bugüne Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber konusunda gerek aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla alanında lider olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

  Trabzon Hakkında

  Karadeniz coğrafyası ve konumu ile Türkiye’nin önemli bölgeleri arasında yer almaktadır. Doğal kaynaklarından üretilen ürünlere kadar önem teşkil eden bu bölgenin halkı da sıcak kanlı insanları ile bilinen bir bölge oluşmaktadır. Karadeniz’in önemli şehirleri bulunmaktadır. Bu şehirlerinden bir tanesi de Trabzon şehridir. Trabzon geçmişi ile önemli bir şehir konumundadır.

  Trabzon şehir gelişmiş olması ve sanayisi ile de ön planda yer alır. Sitemiz sayesinde şehirle alakalı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehrin önemli yerlerini ve gezilmesi gereken yerleri de öğrenerek kendinize bir gezi planı çizebilirsiniz.Bu sayede şehir ile ilgili tüm güncel bilgilere kısa süre içerisinde ulaşım sağlarsınız.yöre insanları yardım ve dayanışmayı seven bir toplum olmaktadırlar.

  Yardımlaşmayı ve dayanışmayı seven bir toplum olarak bilinen bu halk için her övgüyü hak ettiklerini söylemek yanlış olmaz. Ayrıca yöre halkı kendilerine has damak tadı ile bütün ülkenin beğenisini kazanmıştır. Karadeniz denizine has olan hamsi balığı ile birçok yemek çeşitleri bulunan bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

  Kadın erkek ayrım olmadan çalışan bir toplumdur. Kadınları da en az erkekleri kadar işçilik yapar ve gelir için evlerine katkı sağlarlar. Ayrıca kadınların çoğu yine çiftçilik yaparak geçim elde ederler. Bu açıdan bakıldığı zamanda yine çok başarılı bir toplum olduklarını söylemek yanlış olmaz.

  Kışları çok fazla yağış alan bu bölgede gezmek için öncelikle Trabzon hava durumu kontrolü yapmadan dışarı çıkılmamasında fayda vardır.Şehri dolaşmanın keyfini çıkarmak için her karışını gezmek ve tarihi eser yerlerini keşfetmek sizleri faklı diyarlara götürecektir.Yapılan araştırmalara göre ülke geneli olarak en çok doğal yapıya sahip olunan bu bölgede yaşam yaşı daha uzun olmaktadır. Yani yöre insanları ülke geneli olarak daha uzun ömürlü bir yaş oranına sahiptir. Sebebi ise bölge genelinin toprak ile ilgilenmesi ve çok fazla doğa ile iç içe olunmasından geldiği söylenmektedir. Bu sayede oldukça avantajlı olan bu bölgede yaşamak için gün sayan kişi ve bireylerin olduğu bilinmektedir. Ayrıca çok fazla yağış alan bir bölge olmasından ötürü toprak verimliliği ve zenginliği bakımından da diğer bölgelere oranla daha zengin bir toprak yapısı bulunur.

  Yazı kaynağı : www.haber61.net

  Galatasaray’da büyük tehlike! Transfer yasağı... - Aspor

  Galatasaray’da büyük tehlike! Transfer yasağı... - Aspor

  FUTBOLCUYU GÖNÜLSÜZ VERMİŞTİ

  Mostafa Mohamed'i, kontratındaki madde nedeniyle gönülsüz veren Zamalek ise bu gelişme üzerine harekete geçti.

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap