Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  garanti bankası emekli promosyonları

  1 ziyaretçi

  garanti bankası emekli promosyonları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Emekli Maaş Ödemeleri

  Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabilecektir. Kampanya kapsamında tüm Garanti BBVA müşterileri, 1 Ağustos - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında başka bir kurumdan emekli maaşını alan yakınını/tanıdığını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için davet edebilecek ve 250 TL nakit ödül kazanabilecekler.

  Nasıl Davet Ederim?

  Davet eden kişi Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı >Emekli Yakınınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişi ile paylaşır.

  Davet Edilen Kişi Ne Yapmalı?

  Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yapar. Başvurular > Emekli Bankacılığı>Emekli Maaşı Taşıma akışına girer. Promosyon tercihi alanında “Evet İstiyorum” ve Davet Kodu ile Maaşımı Taşıyacağım” tercihini işaretleyip “Davet Kodu” alanına arkadaşından almış olduğu kodu girer ve tüm maaş belgelerini onaylayıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirir.

  Davet Edilen kişi şubelerimizden de davet eden kişiden alacağı kod ile maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için daha önce almış olduğu davetiye kodunu işlemler sırasında şube personeli ile paylaşması ya da şube de işlem sırasında üretilip davet edene SMS yolu ile gönderilen davetiye kodunun davet eden tarafından kendisi ile paylaşılması sonrası şube personeline ileterek maaş taşıma işlemlerini tamamlatabilir.

  Davet edilen kişi son 30 gündür Garanti BBVA ‘dan emekli maaşı almamış olmalıdır. Davet edilen kişinin ilk maaş ödemesi ve promosyon ödemesini alması sonrasında ,takip eden en geç bir (1) iş günü içinde davet edenin maaşın yatırıldığı Vadesiz TL hesabına nakit ödül aktarılır.

  Kimler Davet Edebilir?

  Garanti BBVA aktif müşterisi olan herkes davet edebilir.

  Kimler Davet Edilebilir?

  Davet edilen kişinin emekli maaşını başka bir kurumdan alıyor olması ve son 30 gündür Garanti BBVA ‘dan emekli maaşı almamış olması gerekmektedir. Davet edilen kişi kampanyaya yalnız bir (1) maaşı için dahil olabilir. İki (2) ve daha fazla maaşını taşıması durumunda kampanyaya dahil olamaz.

  Nakit Ödül Bilgileri:

  Davet eden: Kampanyadan maksimum 10 defa yararlanabilir. Örneğin 10 arkadaşını davet edip maaşını taşımasına referans olduğu takdirde maksimum 250 TL *10 =2500TL nakit ödül kazanabilecektir.

  Davet edilen: Emekli Yakınını Getir Kampanyası kapsamında ek bir ödül almamaktadır. Emekli maaş taşıma promosyon kampanyasından yararlanabilir.

  Kampanya Detayları

  *Ödenen tutarın kalan süreye orantılı kısmı

  Yazı kaynağı : www.garantibbva.com.tr

  Garanti BBVA Promosyon Şikayetleri - Şikayetvar

  Garanti BBVA Emekli ve Promosyon Şikayetleri - Şikayetvar

  Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

  Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

  İSTANBUL (AA) - Garanti BBVA, emekli maaşını taşıyanlara 7 bin 500 TL'ye varan ödül fırsatı sunuyor.

  Bankadan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA, 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 4 bin 850 TL, 1.500 TL-2 bin 500 TL arasında emekli maaşı alanlara 6 bin TL, 2 bin 500 TL ve üstünde maaş alan emeklilere ise 7 bin 250 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor.

  Garanti BBVA ayrıca tüm müşterilerinin yararlanabildiği 'yakınını getir' kampanyasıyla maaşını taşımaya davet edilen her bir emekli yakını için 250 TL ilave ödeme gerçekleştiriyor.

  Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alan emekliler, internet ve mobil şubelerden gerçekleştirecekleri havale ve hafta içi saat 16.00'ya kadar yapacakları EFT işlemleri için ücret ödemiyor.


  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  Garanti Bankası emekli promosyonu kampanyaları! 2022 Garanti BBVA Emekli promosyon ödemesi ne kadar, kaç TL?

  Garanti Bankası emekli promosyonu kampanyaları! 2022 Garanti BBVA Emekli promosyon ödemesi ne kadar, kaç TL?

  EMEKLİ MAAŞI GARANTİ BBVA'YA NASIL TAŞINIR?

  Yeni emekli olacağım:

  Yeni emekli olacaklar artık ilk maaş bankası olarak Garanti BBVA'yı seçebiliyor.

  SSK ve Bağkur'dan emekli olacaklar, e-devlet'ten veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi'nde,

  Emekli Sandığı'ndan emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde "Garanti BBVA"yı tercih edebiliyor.

  Emekliyim, şu anda maaşımı başka bankadan alıyorum:

  Müşterimiz değilseniz şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil'den müşterimiz olup, maaşınızı kolayca Garanti BBVA'ya taşıyabilirsiniz.

  Bankamız müşterisi olup Emekli maaşını farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alan ve maaşında hiçbir bloke bulunmayan müşterilerimiz, Garanti BBVA Mobil ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile emekli maaşını bankamıza aktarabilecek ve promosyon talep edebilecektir.

  Tüm emekliler, en yakın Garanti BBVA şubesine yalnızca nüfus cüzdanıyla giderek kolayca banka değişikliği yapabilir.

  Ayrıca şubeye gitmeden, e-Devlet'ten de görseldeki adımları izleyerek kolayca banka değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet'e Garanti BBVA İnternet aracılığıyla veya PTT'den alacağınız şifre ile giriş yapabilirsiniz.

  Daha kapsamlı detay için Yapı Kredi Bankası resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz...

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap