Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelsin hayat bildiği gibi 25 bölüm izle full hd tek parça

  1 ziyaretçi

  gelsin hayat bildiği gibi 25 bölüm izle full hd tek parça Ne90'dan bulabilirsiniz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm Fragmanı

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm HD Tek Parça İzle - Son Bölüm

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm HD Tek Parça İzle - Son Bölüm

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 24. Bölümünde; Kayıkhanede yaşananların ardından Yılan ekibi zor durumda kalır. Serdar’ın konuşmadan ölmesi başlama noktasına dönmelerine neden olur. Büyük patrona ulaşmak için Serdar’ı kimin hastaneden kaçırdığını ve ona zehri kimin verdiğini bulmak zorundadırlar. 
  Gizem, Aslı sayesinde biraz olsun yaşadığı acıyı unuturken Servet’in ofisine yaptığı bir ziyaret aklına şüphe düşürecek bir olaya şahit olmasını sağlar. Aylin için işler yolunda gitmez. Babasının çıkacağı günü bekleyen Aylin yaptığı görüşmeden mutsuz ayrılır. Yaver’in beklediği telefon sonunda gelir. Meltem’le tekrar buluşma fırsatı yakalayan Yaver yengesinden aldığı tüyolarla Meltem’i etkilemeyi başarabilecek midir? Sadi ise artık Songül’le aynı odada uyumak ister ve bunun için elinden geleni yapar. Sadi, Songül'ü ikna edebilecek mi? Günlerini olabildiğince sakin geçirmeye çalışan Mert dışardaki düşmanının içerdeki tehdidiyle karşılaşmak zorunda kalır. 

  Yazı kaynağı : www.showtv.com.tr

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm Fragmanı - ShowTürk TV

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm Fragmanı - ShowTürk TV

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap