Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelsin hayat bildiği gibi 28 bölüm izle full hd tek parça

  1 ziyaretçi

  gelsin hayat bildiği gibi 28 bölüm izle full hd tek parça Ne90'dan bulabilirsiniz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm HD Tek Parça İzle - Son Bölüm

  Songül, Roberto'yu koruma görevini Sadi'ye anlatıyor!

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28.Bölüm izle

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. bölüm izle tek parça: Show TV Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izle full kesintisiz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm İzle! 28 Bölüm İzle - Full HD Tek Parça

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm İzle! 28 Bölüm İzle - Full HD Tek Parça

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm İzle! Full HD Tek Parça izle. 28 Bölüm izle. 29 Bölüm fragmanı izle Show TV.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor ve artık fenomen bir dizi haline gelmiş durumda. Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor. 

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm İzle

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümleri ile Perşembe akşamları saat 20.00'de Show TV televizyon kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin 28. bölümü yayınlanmıştı. Yayınlanan son bölümde öncelikle neler olduğunu hatırlayalım.

  Diziyi yayın anında meşgul olduğundan dolayı izleyemeyenler ve tekrar bölümlerini izlemek isteyenler resmi YouTube kanalından bölümün tamamını izleyebilmektedir. İzleme linki ve fragmanı yazının altına ekledik.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28 Bölüm Özeti


  Kıvanç’ın Sadi ve Songül’den istediği yardım sonunda Payaslılar işin peşine düşer. Diğer taraftan ablasının kaçırıldığını öğrenen Mert bu durumdan Kıvanç’ı sorumlu tutarken ikilinin arasını bulmak da Sadi’ye kalır. Yalnızlıktan dolayı iyice dağıtan ve kendini eğlenceye veren Gizem’in okul devamsızlığı hocalarından sonra hem Araz’ın hem de Mert’in dikkatini çeker. Araz, Gizem’i bulduğu yerde tanıdık bir simayla kavga çıkarırken Gizem ve Araz’ı eve girerken gören Mert ise hayal kırıklığı yaşar. İtalyan bir uyuşturucu kuryesinin yakalanmasının ardından çıkarılacağı mahkemeye kadar korunma görevi Songül’e verilir. Sadi Songül’ün İtalyan bir adamla 24 saat boyunca aynı yerde kalacağını duyunca kıskanmaya başlar. Songül her ne kadar bunda kıskanılacak bir şey olmadığını söylese de ertesi gün kapıyı çalan misafirle kendini Sadi’nin yerine koyar. İkili birbirlerinden uzak bir gün geçirirken Sadi’nin Songül’ü görmek istemesi Songül’ü zor durumda bırakır. Songül çalan telefonda karşısında gördüğü iki isme inanamaz.

  Full İzleme Linki YouTube: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28 bölüm izle

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29 Bölüm Fragmanı


  Muhteşem ve heyecanlı bir bölüm geride kaldıktan sonra izleyiciler dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak etmeye başladı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar ve yeni bölüm fragmanı...

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29. Fragmanı yayınlandı.

  Yazı kaynağı : baskentpostasi.com

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28.Bölüm izle

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28.Bölüm izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizimom1.com

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği gibi son bölüm tek parça izle!

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği gibi son bölüm tek parça izle!

  Show TV'nin dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 28. bölümü 2 Şubat günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin yirmi yedinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte Show TV Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. bölüm izle linki...

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında yer alan Ertan Saban, Sadi Payaslı karakterine hayat veriyor.

  Dizi haberleri...

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 27. BÖLÜMDE NE OLDU?

  Sadi ve Songül iki odadan birini yatak odası yapmaya karar verirler. Ancak ne Songül'ün ne de Sadi'nin kendi odasını bırakmaya niyeti yoktur. Birbirinin arkasından iş çeviren ikilinin yaptıkları planlar yüzünden akşam yatacak bir yatakları kalmaz.

  Meltem'in, Buğra ve Derya'nın tanışmasını istemesi Yaver'i zor durumda bırakır. Meltem'i üzmek istemeyen Yaver bu buluşmayı erteleyebilecek midir? Zülfikar, Melek'in yaşadığı zor günleri atlatmak için elinden geleni yaparken Melek eşyalarını toplamak için geldiği evde Celal'in çocuklarıyla karşılaşır.

  Aylin aradığı işi sonunda bulur ama ilk iş günü çalıştığı yere gelen davetsiz misafirler kafede olay çıkmasına neden olur. Aylin zor anında yanında olan Araz'la yakınlaşırken bir çift gözün onları izlediğinden habersizdir. Araz sonunda hem Gizem'e hem de Aylin'e olan yakınlığının sebebini birine açıklamak zorunda kalır.

  Servet, köşkteki para dolu bavulun kendisine getirilmesini isterken Gizem ise elindeki parayla geçmişte canını yakan herkesten intikam almayı kafasına koyar.

  Sadi'nin Songül'le yaptığı konuşma sonrası Songül'ü mutlu etmek için götürdüğü adreste Servet'in adamları onları beklemektedir. Derya'ya ulaşamayan Kıvanç, kuryeden aldığı bir not yüzünden akşam vakti hiç çalmak istemediği bir kapıyı ziyaret etmek zorunda kalır.

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler yer alıyor.

  Ertan Saban – Sadi Payaslı

  Özge Özberk – Derya

  Devrim Özkan – Songül

  Nilsu Berfin Aktaş – Gizem

  Mustafa Açılan – Araz

  Özgü Delikanlı – Mert

  Ayşe Kırca – Yeliz

  Sanem Babi – Aylin

  Onur Özer – Zülfikar

  Rojbin Erden – Melek

  Ali Berge – Can

  Furkan Murat Uğur – Bora

  Murat Göçmez – Vural

  Melisa Bostancıoğlu – Sevda

  Sercan Gülbahar – Yaver

  Yeşim Çelebi – Sanem

  Deniz Sarıkaş – Ozan

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm İzle show tv izle

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin Show TV'de 2 Şubat günü yayınlanan 28. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi izle...

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 28. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap