Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelsin hayat bildiği gibi mert kaç yaşında

  1 ziyaretçi

  gelsin hayat bildiği gibi mert kaç yaşında Ne90'dan bulabilirsiniz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert gerçek adı! Özgü Delikanlı hangi dizilerde oynadı?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert gerçek adı! Özgü Delikanlı hangi dizilerde oynadı?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert gerçek adı! Özgü Delikanlı hangi dizilerde oynadı?

  SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Mert karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Özgü Delikanlı, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Özgü Delikanlı kimdir?

  Özgü Delikanlı, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Mert karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Özgü Delikanlı hangi dizilerde oynadı? 

  Özgü Delikanlı kimdir?

  Tiyatro kökenli oyuncu Özgü Delikanlı 1996 yılında Almanya’nın Berlin Şehrinde dünyaya gelmiştir. Almanca’nın yanı sıra Türkçe ve İngilizce bilmektedir.

  Free University Berlin’de 2 sene Hukuk okumuştur. Ardından, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sinema Televizyon ve Psikoloji ile Çift Anadal yaptığı belirtiliyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 'Mert' Özgü Delikanlı kimdir? Kaç yaşındadır? Özgü Delikanlı dizileri

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 'Mert' Özgü Delikanlı kimdir? Kaç yaşındadır? Özgü Delikanlı dizileri

  Özgü Delikanlı 1 Ocak 1996'da Almanya'da dünyaya geldi. Aslen Türk'tür. Çocukluk dönemini Almanya'nın Berlin şehrinde geçirdi. Şimdilerde 26 yaşındadır. 

  İlk, orta ve lise öğreniminin ardından Berlin'de bulunan Free Univercity'de Hukuk okudu. 2 sene boyunca buradaki eğitimine devam ettikten sonra Türkiye'ye yerleşti. Bu kez de İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nde öğrenim görmeye başladı. Aynı zamanda çift ana dal olarak da Psikoloji Bölümü'ne devam etti. 

  Nilsu Berfin Aktaş kimdir ve kaç yaşındadır? Nilsu Berfin Aktaş evli mi? Oynadığı diziler...

  Özgü Delikanlı

  Oyunculuk alanındaki eğitimine Almanya'da bulunduğu dönemlerde başladı. Berlin Non Actin'de metod oyunculuğu tekniği ile eğitim aldı. Kısa sürenin ardından tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. Türkiye'de ise sahne, dramaturji ve oyunculuk üzerine dersler aldı. 

  Özgü Delikanlı, dünyaca ünlü oyuncuların yetişmesine imkan tanıyan Actor Studio'da deneme çekimlerine katıldı. Denemede başarı sağlayarak oyuncu oldu. Delikanlı, Los Angeles ve Paris sınıfında katılmayı başaran ilk Türk oyuncudur. 

  Devrim Özkan kimdir ve kaç yaşındadır? Devrim Özkan oynadığı diziler

  Özgü Delikanlı biyografisi

  Özgü Delikanlı, kamera önünde, profesyonel anlamdaki ilk oyunculuk deneyimini 2022'de Show TV ekranında seyirciye merhaba diyen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde kazandı. Oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu, dizide Mert karakterini oynamaktadır. 

  İyi derecede İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşabilmektedir. 

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi hangi gün? Gelsin Hayat Bildiği Gibi karakterleri

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert

  Ertan Saban kimdir ve nerelidir? Ertan Saban eşi kim? Ertan Saban dizileri...

  ÖZGÜ DELİKANLI DİZİLERİ

  2022 - Gelsin Hayat Bildiği Gibi

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Mert Yılmaz karakterini kim canlandırıyor? Özgü Delikanlı kimdir, kaç yaşında, nereli?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Mert Yılmaz karakterini kim canlandırıyor? Özgü Delikanlı kimdir, kaç yaşında, nereli?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi, BKM imzalı, ilk bölümü 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı, dram ve gençlik türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Mert karakterini kim canlandırıyor? Özgü Delikanlı kimdir, kaç yaşında, nereli?

  MERT (ÖZGÜ DELİKANLI)

  Sokakta şahit olduğu kadın s¸iddetine müdahale etmek isterken ıslahevine du¨s¸en Mert, özel bir programla arkadas¸larıyla birlikteegˆitimi tamamlaması için Karabayır Lisesi'nde gönderilir. Burada yolu, henüz aslında kim olduğunu bilmediği cogˆrafya o¨gˆretmeni Sadi Payaslı ile yolu kesis¸ir.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Mert karakterini "Özgü Delikanlı" canlandırmaktadır.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Mert Yılmaz karakterini kim canlandırıyor? Özgü Delikanlı kimdir, kaç yaşında, nereli?

  Tiyatro kökenli oyuncu Özgü Delikanlı 1996 yılında Almanya'nın Berlin Şehrinde dünyaya gelmiştir. Almanca'nın yanı sıra Türkçe ve İngilizce bilmektedir.

  Free University Berlin'de 2 sene Hukuk okumuştur. Ardından, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi'nde Sinema Televizyon ve Psikoloji ile Çift Anadal yaptığı belirtiliyor.

  Almanya Berlin Non Acting sınıfında Christian Wewerka yönetiminde Metod Oyunculuğu ile alt yapı oyunculuk eğitimi başlamıştır. İstanbul'da ise Merve Taşkan ile Metod oyunculuğu üzerine çalışmalarını sürdürmüştür.

  İkincikat'ta oyunculuğun yanı sıra, reji asistanlığı görevini üstlenmiştir. Ardından, MSM'deki çalışmaları ile beraber tiyatro dünyasına giriş yapmıştır. Ayrıca İbrahim Çicek ile Craft'ta sahne/dramaturji ve oyunculuk üzerine çalışmalarda bulunmuştur.

  Başarılı oyuncu Özgü Delikanlı, Dustin Hoffman, Jon Voight, Gerard Butler, David Proval, Sharon Stone, gibi büyük oyuncuları yetiştiren ve Roman Polanski, Martin Scorsese, Sydney Pollack gibi yönetmenlerle çalışan, Actor Studio'nun son hocası olan Jack Waltzer'ın oyunculuk sınıfına audition'ı başarıyla geçerek katılmaya hak kazanmıştır.

  Audition süreci sonrasında, Los Angeles ve Paris sınıfına katılmaya hak kazanan ilk Türk oyuncu olma başarısını göstermiştir.

  Özgü Delikanlı şimdilerde Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Mert karakterini canlandırmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap