Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelsin hayat bildiği gibi son bölüm izle 26

  1 ziyaretçi

  gelsin hayat bildiği gibi son bölüm izle 26 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm HD Tek Parça İzle - Son Bölüm

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm : 'Ben seni çok sevdim...'

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26.Bölüm izle Full | TvDiziler.tv

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ İZLE! Show TV ile Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full HD kesintisiz izle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. bölüm tek parça izle!

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ İZLE! Show TV ile Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full HD kesintisiz izle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. bölüm tek parça izle!

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? (26.BÖLÜM)

  Sadi ve Songül, Servet'in köşkünde kapana kısılmışken Yılan ekibi ikiliye ulaşmak için yoldadır. Köşkte silah sesleri yükselirken silahsız olan Sadi ve Songül ne yapacaklarını düşünürler. Songül ailesinin katilinden intikamını alabilecek midir?

  Gizem bambaşka biri olarak eski mahallesine geri döner. Mert'in içerden çıktıktan sonra karşılaştığı Gizem'e karşı tavrı set olur. Mert ve Gizem arasındaki bağ artık kopma noktasına gelirken Araz'ın Gizem'den aldığı bir hediye onun daha da umutlanmasını sağlar.

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

  https://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/gelsin-hayat-bildigi-gibi-sezon-1-bolum-26-izle/109314

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği gibi son bölüm tek parça izle!

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği gibi son bölüm tek parça izle!

  Show TV'nin dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 26. bölümü 19 ocak günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin yirmi altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte Show TV Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. bölüm izle linki...

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında yer alan Ertan Saban, Sadi Payaslı karakterine hayat veriyor.

  Dizi haberleri...

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 25. BÖLÜMDE NE OLDU?

  Serdar'ın avukatı Vedat'ın adresinde bulunmaması organizenin avukata ulaşmasını engellerken muhbirlerden elde edilen bilgiler Taylan ve Songül'ü hiç alışık olmadıkları bir dünyayı ziyaret etmek zorunda bırakır.

  Aygün'ün Melek'i eve döndürme planı sonunda işe yarar ama bu sefer Aygün için hiçbir şey beklediği gibi gitmeyecektir. Gizem'in tamirhaneye yaptığı sürpriz ziyaret Araz'ın hoşuna giderken konuşma sonundaki Araz'ın hamlesi Gizem'in aklını iyice karıştırır.

  Yeni delillerin değerlendirilmesi için toplanan mahkeme sonucunda evine dönen Mert, Kıvanç'la ilgili öğrendiği gerçekler karşısında ne yapacağını bilemez. Taylan ve başsavcı ulaştıkları delillerle bazı gerçeklerin farkına varır. Sadi ve Songül ise yarım bıraktıkları ziyareti tamamlamak üzere röportaj için Servet'in köşküne gelmişlerdir. Köşkteki tek silahlı kişinin Servet olmaması Sadi ve Songül'ü zor bir durumda bırakır. Sadi'nin kimliği açığa çıkacak mıdır?

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler yer alıyor.

  Ertan Saban – Sadi Payaslı

  Özge Özberk – Derya

  Devrim Özkan – Songül

  Nilsu Berfin Aktaş – Gizem

  Mustafa Açılan – Araz

  Özgü Delikanlı – Mert

  Ayşe Kırca – Yeliz

  Sanem Babi – Aylin

  Onur Özer – Zülfikar

  Rojbin Erden – Melek

  Ali Berge – Can

  Furkan Murat Uğur – Bora

  Murat Göçmez – Vural

  Melisa Bostancıoğlu – Sevda

  Sercan Gülbahar – Yaver

  Yeşim Çelebi – Sanem

  Deniz Sarıkaş – Ozan

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm İzle show tv

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin Show TV'de 19 Ocak günü yayınlanan 26. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi izle...

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 26. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap