Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gene brawl vip son sürüm indir 2022

  1 ziyaretçi

  gene brawl vip son sürüm indir 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Gene Brawl APK v40.150 (Sınırsız para, mücevher) Indir 2022

  Gene Brawl APK v40.150 (Sınırsız para, mücevher) Indir 2022

  Gene Brawl Nedir?

  “SUPERCELL” isimli geliştiricinin kullanıcılara sunduğu heyecan dolu bir aksiyon oyunudur. Modlu oyunu indirerek sınırsız kaynaklara ulaşabilir, “Gene” isimli kahraman dahil, tüm kahramanların kilidini açabilirsiniz.

  Gene Brawl APK 2022 oyunu, Multiplayer (Çok oyunculu) olarak çevrimiçi rakiplerinizle mücadeleye girmenize olanak tanımaktadır. Oyun içerisinde farklı özelliklere sahip karakterler bulunmaktadır.

  Gene Brawl Stars oyunu içerisindeki kahramanlar kendilerini özgü yeteneklere sahiptir. Farklı oyun modlarında kahramanınızın özelliklerini rakiplerinize karşı etkili bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

  Oyun modlarını tek başınıza veya arkadaşlarınızla 3v3 olarak oynamanız mümkündür. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kahramanların özelliklerini iyi tanımaktır. Bu sayede, hangi anda hangi hamleyi yapacağınızın kararını doğru bir şekilde verebilirsiniz.

  Oyun özel bir sunucuda oynanmaktadır ve üçüncü taraf reklamlarına izin verilmemektedir. Herhangi bir kayıt işlemi olmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Gene Brawl APK oyununda üst düzey heyecana ve çılgın bir aksiyona hazır mısınız?

  Yazı kaynağı : modsuper.com

  Android için Gene Brawl Apk İndir [Mod Game] - Luso Gamer

  Android için Gene Brawl Apk İndir [Mod Game] - Luso Gamer

  Supercell, farklı android oyunlarını yönetmesiyle ünlüdür. Birkaç yıl önce supercell, Brawl Star adlı yeni bir oyun başlattı. Burada oyun içinde farklı yıldızlar eklenir. Bugün burada Gene Brawl adlı başka bir mod versiyonunu getirdik.

  İndirme bölümünde desteklediğimiz ve sunduğumuz modlu sürüm burada. Brawl Gene adlı bu inanılmaz ünlü karakter nedeniyle ünlüdür. Temel olarak, karakter inanılmaz iyileştirici gücü ve uzun mesafeli hasarı nedeniyle popülerdir.

  Kahraman güçlerinin kilidini açmak ve keyfini çıkarmak uzun bir mücadele gerektirir. Birçok oyuncu bile karakterin kilidini açmada hala başarısız. Ama işte bununla geri döndük Mod Oyunu Gen Güncelleme Apk sürümü. Karakterlerin zaten kilidinin açıldığı yer.

  Gene Brawl Apk Nedir?

  Gene Brawl Mod, resmi oyunun değiştirilmiş bir versiyonudur. Kaynaklar dahil farklı karakterlerin kilidinin açıldığı yer. In Famous Gene gibi farklı karakterleri içeren Brawl Stars bile doğrudan seçilebiliyor.

  Çoğu çevrimiçi oyuncu, üçüncü taraf değiştirilmiş dosyalardan kaçınır. Çünkü modlanmış dosyaların entegrasyonu nedeniyle birçok oyuncu, cihazlar da dahil olmak üzere oyun hesaplarında kalıcı hasarlara neden oldu. Ayrıca hesapların kalıcı olarak yasaklanmasına da neden olur.

  Yani riskli bir iş olarak kabul edilir ve ciddi zararlara neden olur. Bu nedenle, oyuncuların güvenlik ve yasaklama konularını göz önünde bulundurun. Uzmanlar nihayet indirip kurması güvenli, modifiye edilmiş bir oyun uygulamasını getirdi.

  Bu nedenle, modlu oyun uygulamasını kullanma konusunda kendinize güveniyorsunuz. Ve modlu sürümdeki erişilebilir kaynaklardan yararlanmaya hazır. Ardından Gene_Update.Apk'nin en son sürümünü buradan indirin ve premium kaynakların keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

  APK detayları

  Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu modlanmış oyun, Gene adlı popüler bir ünlü karaktere odaklanarak yapılandırılmıştır. Her ne kadar karakter yavaş çalışsa da ve kahramanı seçmenin ulaşılabilecek temel faydalarından bahsedecek olursak.

  Sonra hayatta kalma açısından uzun ömürlü bulduk. Yerleştirildiği kategori normaldir ve savunma çekimini destekler. Yetkililere göre, kahramanın en güçlü saldırısı Magical Puff'tır. Artık sihirli nefesi kullanan kahraman, yakındaki oyunculara şifa sunabilir.

  Profesyonel oyunculara yenilmekten bıkan ve zamanla hayatta kalamayanlar. Karakter güçlerinin yükseltilmesi ve güçlerin yükseltilmesi ile tavsiye edilir. Karakter iyileştirme ve hasar verme güçleri otomatik olarak artacaktır.

  Oyuncular, Mücevherler, Altın Paralar ve PowerPoint'ler dahil olmak üzere sınırsız kaynakları ücretsiz olarak kazanmak ve keyfini çıkarmak istemelerine rağmen. Ve gerçekte, tüm bu kaynaklar doğrudan kazanılabilir. Oyuncular bile ücretsiz bir kraliyet geçişinin keyfini çıkarabilir.

  Oyunun tamamen özel bir sunucu üzerinde barındırıldığını unutmayın. Bu, oyuncuların gecikmesiz bir sunucu için savaşmaktan keyif alacakları anlamına gelir. Yani ana özellikleri seviyorsunuz ve fırsattan yararlanmaya hazırsınız, ardından BSD Brawl oyun uygulamasını yükleyin.

  Apk dosyalarının güncellenmiş sürümünü indirmeye gelince. Android kullanıcıları web sitemize güvenebilirler çünkü burada web sitemizde yalnızca orijinal ve orijinal Oyun dosyaları sunuyoruz. Oyuncuların doğru ürünle eğleneceğinden emin olmak için.

  Farklı profesyonellerden oluşan uzman bir ekip tuttuk. Oyun dosyalarının düzgün çalıştığından emin olmadığımız sürece. İndirme bölümünde asla Apk sunmuyor veya desteklemiyoruz. Gene Mod Brawl'ın güncellenmiş sürümünü indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  Burada sağladığımız oyun uygulaması indirme bölümünde. Tamamen modifiye edilmiştir ve üçüncü taraf yardımı gerektirmez. Yardım almak veya modifiye edilmiş kaynaklardan yararlanmak yasa dışı olarak kabul edilir. Bu nedenle, android oyuncularının, riskleri kendilerine ait olmak üzere mod sürümünü kurmaları ve keyfini çıkarmaları önerilir.

  Şimdiye kadar Brawl Star'ın birçok farklı modlu versiyonu burada yayınlandı ve web sitemizde paylaşıldı. Bu erişilebilir mod oyun uygulamasını keşfetmek için lütfen bağlantıları takip edin. Hangileri Nulls Brawl Meg Apk ve NULLS Brawl ASH Apk.

  Yani Brawl Star Gameplay'in büyük bir hayranısınız, ancak profesyonel oyuncular tarafından dövüldükten sonra her zaman hayal kırıklığına uğradınız. O halde bu durumda oyunculara Gene Brawl Download mod sürümünü yüklemelerini öneriyoruz. Ve ücretsiz olarak sonsuz premium kaynakların keyfini çıkarın.

  Yazı kaynağı : lusogamer.com

  Gene Brawl Apk İndir V40.150 Android İçin Ücretsiz [Son]

  Gene Brawl Apk İndir V40.150 Android İçin Ücretsiz [Son]

  En sevdiğiniz kavga artık şurada mevcut: "Gen Kavgası" Apk. Oyunun bu yeni sürümünü arıyorsanız, şimdi aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

  Oyundaki en yeni ve en iyi güncellemelerden biridir. Çünkü uzun süredir bekleyen çok fazla hayran vardı. Sonunda, bekleyişleri sona erdi ve şimdi Gene_Update.Apk'i indirip deneyebilirler.

  Gene Brawl nedir?

  gen kavgası olan resmi Brawl Stars'ın bir başka ve yeni güncellemesidir. Aksiyon oyun. Yani oynanış aynı ama uygulamaya eklenen bazı yeni özellikler var. Yeni sürümü yükledikten sonra bu özelliklerden yararlanabileceksiniz.

  Gene, efsanevi bir kavgacı olarak kabul edilir. Bu karakter veya kavgacı, orta düzeyde sağlık ve hasar oranı gibi bazı ekstra özelliklere veya güçlere sahiptir. Bunlar, bu şaşırtıcı karakterin bu uygulamanın hayranları arasında ünlü olmasının en önemli nedenlerinden bazıları.

  Düşmanları kolayca ortadan kaldırabileceği kendi yerine düşmanları sürükleme yeteneğine sahiptir. Oyunda bulacağınız başka pek çok şey var. Ancak, bu oyunun güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü oynaması kesinlikle güvenli.

  Sadece çalışan ve güvenli Gene Update Apk'yi indirmeniz gerekiyor. Uygulamanın resmi ve güvenli sürümünü paylaştığım bu sayfada linki bulacaksınız. Android cep telefonunuz için paket dosyasını almak için bu bağlantıyı veya indirme düğmesini kullanabilirsiniz.

  Aynı oyunun diğer sürümlerini oynamakla ilgileniyorsanız, tonlarca var. Bu web sitesinde Apkshelf, diğer bazı modlarını bulacaksınız. Yani, bunlar şunları içerir: Nulls Brawl Meg ve Boş Kavga Külleri indirebilir ve oynayabilirsiniz.

  Uygulama Detayları

  Gene Brawl'da birden fazla türde özelliğe sahip olacaksınız. Yani gen, sahip olacağınız tek karakter veya özellik değildir. Aksine tonlarca var ve aşağıdaki özelliklerden bazılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

  Gelelim çoğu kullanıcının takıldığı ana konumuza. Çoğu zaman, kullanıcılar üçüncü taraf kaynaklardan uygulama ve oyun yüklediğinde, bazı önemli adımlardan geçmeleri gerekir.

  Her şeyden önce, güvenlik ayarlarından üçüncü taraf kurulumuna izin vermeniz gerekir. Telefonunuza yüklemek için dosyayı indirip üzerine dokunursanız bile bu seçeneği alırsınız.

  Bu nedenle, uygulamayı indirmek için bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanmanız gerekir. Sonra bir süre bekleyin çünkü dosyanın boyutu oldukça büyük ve tamamlanması biraz zaman alacak.

  İndirme işlemi tamamlandığında, dosyaya dokunmanız ve yükleme seçeneğini seçmeniz gerekir. Şimdi kurulumun tamamlanmasını beklemeniz gerekiyor. Ardından başlatabilir, izin verebilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

  Umarım bu inceleme, uygulamanın temel özelliklerini anlamanıza yardımcı olur. Bunları kendiniz keşfetmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Gene Brawl'ı indirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : apkshelf.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Anonim 2 Ay önce
  0

  Ayn

  Nasıl vip yüklenir 4 Ay önce
  2

  Nasıl vip yüklenir

  Yorum yap