Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hababam sınıfı merhaba oyuncuları

  1 ziyaretçi

  hababam sınıfı merhaba oyuncuları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Hababam Sınıfı Merhaba

  Hababam Sınıfı Merhaba

  Mehmet Ali Erbil - Deli Bedri

  Hülya Koçyiğit - Fatoş Hoca

  Halit Akçatepe - Güdük Necmi/İskoç Hoca

  Mehmet Ali Alabora - Matkap Emre

  Nehir Erdoğan -Arzu/Kız İsmail

  Şafak Sezer - Ercüment

  Melih Ekener - Bebe Ruhi

  Peker Açıkalın - Psiko

  Sümer Tilmaç - Sazan Kamil

  Tuncay Akça - Bacaksız Amca

  Ahmet Arıman - Hayta İsmail

  Cem Gürdap - Tulum Hayri

  Çetin Çiftçioğlu - Hitit Besim

  Bülent Kayabaş - Şalter Haşmet

  Arzu Çevikalp - 1.Kız

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Hababam Sınıfı Merhaba: Filmin kadrosu ve ekibin tamamı - Beyazperde.com

  Hababam Sınıfı Merhaba: Filmin kadrosu ve ekibin tamamı - Beyazperde.com

  Yorumlarınızı bekliyoruz! | Beyazperde Hakkında | İletişim | Beyazperde Kullanım Şartları | Gizlilik | ©Beyazperde

  Yazı kaynağı : www.beyazperde.com

  Hababam Sınıfı Merhaba ne zaman çekildi? İşte oyuncuları ve konusu

  Hababam Sınıfı Merhaba ne zaman çekildi? İşte oyuncuları ve konusu

  Hababam Sınıfı Merhaba oyuncuları ve konusu yoğun ilgi görüyor. 2004 yılında vizyona giren filmin oyuncuları arasında Mehmet Ali Erbil, Halit Akçatepe, Şafak Sezer, Zeki Alasya, Mehmet Ali Alabora, Hülya Koçyiğit, Nehir Erdoğan gibi isimler yer alıyor.

  HABABAM SINIFI MERHABA OYUNCULARI

  Hababam Sınıfı Merhaba oyuncuları arasında Mehmet Ali Erbil, Halit Akçatepe, Şafak Sezer, Zeki Alasya, Mehmet Ali Alabora, Hülya Koçyiğit, Nehir Erdoğan, Ceyhun Yılmaz, Bülent Kayabaş, Peker Açıkalın gibi isimler yer alıyor.

  HABABAM SINIFI MERHABA KONUSU

  Yıl 2003, eski Hababam Sınıflarının okulu olan Özel Çamlıca Lisesi hala eğitim ve öğretime devam etmektedir. Okul sahibi vefat etmiş, okulu oğlu Deli Bedri (Mehmet Ali Erbil) tarafından işletmektedir. Okuldaki Hababam geleneği de tüm hızıyla devam etmekte ve okuldaki tüm öğretmenler bu sınıftaki öğrencilerin binbir türlü oyunlarından yılmış kaçacak yer arar olmuşlardır. Tüm bunları fırsat bilen Deli Bedri lakaplı okul sahibi okulu kat karşılığı müteahhitte satıp yerine plaza yapılmasını arzulamaktadır. Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca (Hülya Kocyiğit) okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmek için eski Hababamcılardan yardım ister. Tulum Hayri (Cem Gürzap), Hayta İsmail (Ahmet Arıman) ve Güdük Necmi (Halit Akçatepe) aralarında konuşur ve Güdük Necmi’yi okula sahte Rehberlik Öğretmeni olarak yollamaya karar verirler. Okula elinde sahte belgelerle gelen Güdük Necmi bir süre sonra Hababam Sınıfı’na gerçek kimliğini açıklar ve Hababamcılarla iş birliği yaparak Deli Bedri ile mücadele etmeye başlarlar. Sınıfın içinde ise yeni tiplemelerimizi görürüz. Sınıfın yakışıklısı Matkap Emre (M. Ali Alabora), her gece herkes uyuduktan sonra okuldan kaçmakta ve sabaha karşı geri gelmektedir. Sınıf arkadaşları ise onun çok çapkın olduğunu düşünmekte ve dışardaki yaşadıklarını merak etmektedirler . Emre’nin aşık olduğu sevgilisi Arzu ise Emre’nin kendisi dışında neler yaptığını merak eder ve erkek kılığında okula kayıt yaptırır. Kız İsmail lakabı takılan Arzu’nun en büyük yardımcısı ise okul sahibi Deli Bedri’nin Hababam Sınıfı’nda okuyan oğlu Casus Ercü (Şafak Sezer)’dür. Olaylar Deli Bedri’nin okulu sattığını söylemesiyle tırmanır ve herkesi çok büyük bir sürpriz bekler.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap