Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hadise reza zarrab konuşmaları

  1 ziyaretçi

  hadise reza zarrab konuşmaları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Hadise ve Reza Zarrab konuşmaları dava dosyasında!

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Beni de bitirdin kendini de! Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında

  Beni de bitirdin kendini de! Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında

  EBRU Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye”de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği ilk kez Hürriyet’te, geçen yıl 17 Nisan 2021’de yayımlanmıştı. Haberde, Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı. Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım’la birlikte olan Hadise, sosyal medya hesaplarından Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

  Geçen yıl nisan ayında Hürriyet'te çıkan 'Reza Zarrab EBRU Gündeş'le evliyken Hadise'yle birlikte oldu, ikili Amerika'da tatil yaptı' haberi gündemi sarsmıştı.

  YAŞADIKLARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM!

  Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi. Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öğrenildi. Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini Amerika’da sahilde el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu iddia edildi.

  Hadise aşk iddialarını kabul etmemişti. 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Hadise ile Reza Zarrab hakkında mide bulandıran iddia! Rezalet ki ne rezalet

  Hadise ile Reza Zarrab hakkında mide bulandıran iddia! Rezalet ki ne rezalet

  Adına "sanat dünyası" denilen lağım çukurunda bir skandal daha patlak verdi.

  Şarkıcı Hadise'nin, en yakın arkadaşı Ebru Gündeş boşanmadan önce Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Hadise'nin, Zarrab’la WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı ve bu konuşmaların dava dosyasına girdiği iddia edildi. Zarrab'ın Hadise'ye "Beni de bitirdin, kendini de!" dediği ileri sürüldü.

  Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye”de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği iddia edilmişti. Geçen yıl Nisan ayında Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı.

  Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım’la birlikte olan Hadise, sosyal medya hesaplarından bir dönem en yakın arkadaşı olan Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

  Yasak aşkın konuşmaları...

  Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi. 

  Zarrab: Beni de kendini de bitirdin

  Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın Hadiseye gönderdiği mesajda, “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği belirtildi. 

  Pişman değilim! Kaan'ı yatıştırmak için...

  Hadise'nin, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öğrenildi.

  El ele fotoğrafımız da varmış

  Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini Amerika’da sahilde el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu iddia edildi.

  Ebru öğrenince dava açtı

  Ebru Gündeş, Hadise ile yasak aşk iddialarının ortaya çıkmasının ardından, Reza Zarrab'a boşanma davası açmıştı.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap