Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  halil ibrahim ceyhan sıla türkoğlu sevgili mı

  1 ziyaretçi

  halil ibrahim ceyhan sıla türkoğlu sevgili mı Ne90'dan bulabilirsiniz

  Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan barıştı mı? Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi?

  Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan barıştı mı? Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi?

  Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun bir süredir aşk yaşadığı biliniyordu. Sıla Türkoğlu'nun diziye veda etmesinin ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu ilişkilerini sessiz sedasız bitirmişti. Gündeme gelen son haberlerden sonra hayranlarını sevindirecek haber gündeme geldi. Peki, Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan barıştı mı? Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi? Detaylar haberimizde...

  SILA TÜRKOĞLU HALİL İBRAHİM CEYHAN BARIŞTI MI?

  Sıla Türkoğlu'nun Emanet dizisinden ayrılmasının ardından Halil İbrahim Ceyhan ile ilişkilerini sessiz sedasız sonlandırmışlardı. Snob Magazin'de yer alan habere göre yaklaşık 4 aydır ayrı olan ikili ilişkilerine bir şans daha verdi.

  SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?

  Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne dizisiyle başladı. 2019'da, Yemin dizisinde Suna karakterini, 7 Eylül 2020'de Kanal 7'de yayınlanmaya başlayan Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırdı. 4 Temmuz 2022'de yayınlanan 416. bölümüyle Emanet dizisinden ayrıldı.

  Filmografi

  Televizyon

  2018 Ağlama Anne Alev Konuk oyuncu

  2019-2020 Yemin Suna Tarhun Yardımcı Karakter

  2020-2022 Emanet Seher Kırımlı Başrol Oyuncusu

  Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan barıştı mı? Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi?

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan arasında flaş gelişme. Konser boyunca kuliste bekledi

  Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan arasında flaş gelişme. Konser boyunca kuliste bekledi

  Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun bir süredir aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. 

  Ancak Sıla Türkoğlu'nun diziye veda etmesinin ardından ikili, sessiz sedasız ayrılık kararı aldı. 

  Snob Magazin'de yer alan habere göre; Yaklaşık 4 aydır ayrı olan ikili, ilişkilerine bir şans daha verdi.

  'Emanet' adlı dizide canlandırdığı Halil karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Halil İbrahim Ceyhan, önceki akşam Kadıköy'de düzenlenen bir festivalde sahne aldı. 

  Bir dönem Halil İbrahim Ceyhan ile aşk yaşayan Sıla Türkoğlu'nun da konserde olduğu ve ikilinin ilişkisinin devam ettiği ortaya çıktı.

  Türkoğlu, konser boyunca Halil İbrahim Ceyhan'ı kulisinde bekledi. İkili, konser bitiminde ise Halil İbrahim Ceyhan'ın aracıyla evlerinin yolunu tuttu.
   

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Eski sevgilisi Halil İbrahim Ceyhan ile... Kızılcık Şerbeti’nin Doğa’sı Sıla Türkoğlu’nun bu ilk gelinlik giyişi değil! Meğer daha önce de evlenmiş! - Galeri - Takvim

  Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi? İkiliden flaş karar...

  Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi? İkiliden flaş karar...

  Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun bir süredir aşk yaşadığı biliniyordu. Sıla Türkoğlu’nun diziye veda etmesinin ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu ilişkilerini sessiz sedasız bitirmişti. Gündeme gelen son haberlerden sonra hayranlarını sevindirecek haber gündeme geldi. Peki, Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan barıştı mı? Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi? İşte detaylar…

  SILA TÜRKOĞLU HALİL İBRAHİM CEYHAN BARIŞTI MI?

  Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisinden ayrılmasının ardından Halil İbrahim Ceyhan ile ilişkilerini sessiz sedasız sonlandırmışlardı. Gündeme gelen habere göre yaklaşık 4 aydır ayrı olan ikili ilişkilerine bir şans daha verdi.

  HALİL İBRAHİM CEYHAN KİMDİR?

  Emanet’in Yaman’ı Halil İbrahim Ceyhan 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Halil İbrahim Ceyhan’ın boyu 1.80 m, kilosu 76 kg’dır. Halil İbrahim Ceyhan çok yönlü bir kişiliktir.

  Müzik ve sinema sektöründe fotomodel, söz yazarı, şarkıcı, besteci ve aktör olarak yer almaktadır. Eylül 2019’da yayımlanan Kendini Bana Bırak isimli bir single çalışması vardır ve 1 milyona yakın izlenme elde etmiştir.

  Halil İbrahim Ceyhan, müzik çalışmaları yanı sıra ilk ve tek oyunculuk deneyimini 2019 yılında Hemen Döneriz isimli filmde yaşamıştı.2020 yılında ekranlara gelen Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’te ise Yaman karakterini canlandırdı.

  Yazı kaynağı : habermotto.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap