Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hande erçel hangi markanın yüzü

  1 ziyaretçi

  hande erçel hangi markanın yüzü Ne90'dan bulabilirsiniz

  Hande Erçel ünlü markanın yüzü oldu! Paylaşımına beğeni yağdı!

  Hande Erçel hangi markanın yüzü oldu?

  Hande Erçel hangi markanın yüzü oldu?

  Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, “Anında bembeyaz gülüşler” sloganıyla yayınlayacağı White Now serisi reklam kampanyası için Hande Erçel’le bir araya geldi. Klinik olarak kanıtlanan formülüyle, anında üç kata kadar bembeyaz dişler sunan White Now serisi reklam filmi çekimi için kamera karşısına geçen başarılı oyuncu, özgüvenli bembeyaz gülüşü ile ilham verecek. Erçel’in herkesi özgüvenli gülüşe davet edeceği reklam filminin setinde, eğlenceli ve bol gülüşlü sahneler yaşandı.

  Hande Erçel; “Güven dolu bir gülüş ve bu gülüşün yaşattığı pozitif etki benim vazgeçilmezim.”

  Signal White Now serisinin yeni reklam filmi setinde görüntülenen başarılı oyuncu Hande Erçel, Signal ile birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek; “Bembeyaz ve içten bir gülüşün hayatımıza pozitif etkilerini hatırlatmak için Signal’le bir araya geldik. Bir kadının en önemli güzellik sırrı bence özgüvenli gülüşü. Güven dolu bir gülüş ve bu gülüşün yaşattığı pozitif etki benim vazgeçilmezim. Signal ile bu birlikteliğimiz umarım gülüşün güzel etkilerini hatırlatır ve bembeyaz, içten gülüşleri hep birlikte çoğaltırız” dedi.

  Yazı kaynağı : www.medyaradar.com

  Hande Erçel marka yüzü olduğu Atasay için kameralar karşısına geçti...

  Atasay'ın marka yüzü Hande Erçel oldu

  Atasay'ın marka yüzü Hande Erçel oldu

  Başarılı oyuncu, iş birliği kapsamında Atasay için kamera karşısına geçti. Atasay CEO'su Atasay Kamer ev sahipliğinde gerçekleşen lansman davetine Gamze Erçel, Simay Kamer, Oğulcan Engin, Mihre Çelikkol, Özlem Süer, Gülnur Güneş, Talia-Nora Kalpakçıoğlu, Serra Kızıl, Oğuzhan Demir, Rachel Araz, Yasemin Öğün, Damla Kürklü gibi isimler katılım gösterdi.


  Genç, anı yakalayan ve geleceğe dönük tasarımlarla sektöründe sıra dışı işlere imza atan Atasay'ın marka yüzü son dönemin en başarılı ve sevilen oyuncularından Hande Erçel oldu. Ülke sınırlarını aşan bir hayran kitlesine sahip olan Hande Erçel, iş birliği kapsamında Atasay'ın heyecanlandıran yeni tasarımlarıyla kamera karşısına geçti.

  Atasay Mücevherat CEO'su Atasay Kamer, Türkiye'nin en büyük mücevher perakendecisi olarak çok geniş bir kitleyle buluştuklarını belirterek, "Modadaki değişim rüzgarlarıyla birlikte mücevher tasarımları da sürekli değişiyor. Atasay olarak bizde moda odaklı, trend temelli koleksiyonlarımızı yenileyerek bu değişime eşlik ediyoruz. Ödüllü tasarım ekibimiz ile koordineli bir biçimde dünyadaki en son yenilikler, akımlar her zaman radarımızda. Modanın da ayrılmaz bir parçasıyız.

  Her yıl Türk mücevher dünyasına güçlü hazırlanıyor ve keşfetmeyi bekleyen binlerce seçenek sunarak ışıl ışıl deneyimleri Atasay güvencesi ile tüketicilerle buluşturuyoruz. Her güne yenilenerek güçlü girmek isteyen tüm kadınlara ilham olacağına inandığımız ürün yelpazemizi anlatmak için yola çıktığımız 2022 reklam çalışmalarında başarılı oyuncu Hande Erçel ile iş birliğimiz için çok heyecanlıyız ve bu iş birliğinin gücüne inanıyoruz" dedi.

  Hande Erçel ise Atasay'ın marka yüzü olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Mücevher artık stilin önemli bir parçası diye düşünüyorum. Kombinlerimde en önem verdiğim detay takılarım. Bazı zamanlarda kıyafetlerimi takıma göre seçtiğim oluyor. Atasay, hem çok yenilikçi hem de nesillere seslenen köklü, güvenilir ve lider bir marka. Bu iş birliğinden dolayı çok heyecanlıyım" diye konuştu.

  Atasay hakkında:

  1937'de Denizli'de kurulan Atasay, yenilikçi yaklaşımı ve heyecan verici tasarımlarıyla değişimin ve gelişimin öncüsü olarak Türkiye'de ve dünyada toplam165 mağazasıyla mücevherseverlerle buluşuyor. Cesaret isteyen yeniliklerle, kimsenin gitmediği yollardan giden Atasay; Türkiye'de önce altın, daha sonra ise pırlanta pazarını büyüterek sektöre yepyeni yaklaşımlar kazandırdı.

  En sevilen trendlere öncülük eden Atasay,dünyada 110 milyon kadını süsledi ve süslemeye devam ediyor. Günün her saatine, her tarza ve zevke uygun tasarımları ortaya çıkarmak için tutku ve zevkle çalışan Atasay ilham veren öyküsünü farklı isimlerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle yaymaya devam ediyor.Yeni tasarımları keşfetmeyi isteyenlere yeni deneyimleri köklü marka güvencesi ile sunuyor.

  Yazı kaynağı : www.muhalif.com.tr

  Hande Erçel modelliğe soyundu

  Hande Erçel modelliğe soyundu

  Hande Erçel ile üçüncü reklam kampanyasına imza atan Nocturne, 24- 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek büyük indirim günlerinde modaseverlere sezonun en gözde ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma şansı sunuyor.

  DİNAMİK, MODERN VE GENÇ HANDE...

  Giyim markası, merakla beklenen büyük indirim günlerini başarılı oyuncu Hande Erçel'le çektiği üçüncü reklam filmiyle taçlandırdı. Markanın modern, dinamik, genç ve şehirli yapısını ortaya koyan çarpıcı prodüksiyonda, yeni sezona ait 100 parçalık koleksiyonun en özel tasarımları Erçel'in modelliğiyle gözler önüne seriliyor.

  MİNİ ELBİSELER DİKKAT ÇEKİYOR

  Ev rahatlığı ile home office stilini harmanlayarak pandemi sürecinin beraberinde getirdiği konfor ihtiyacına eksiksiz cevap veren koleksiyonda; mini ve midi boy elbiseler, spor şık takımlar, bluzlar, kusursuz kalıplara sahip pantolonlar, özgürlük söylemleriyle hareketlendirilmiş üstler ve dış giyim tasarımları yer alıyor.

  İŞTE O REKLAM FİLMİNİN FRAGMANI

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap