Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  harry potter 5 sırlar odası türkçe dublaj izle youtube

  1 ziyaretçi

  harry potter 5 sırlar odası türkçe dublaj izle youtube Ne90'dan bulabilirsiniz

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj izle

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj izle

  17100İZLENME

  7.5İMDB

  138Dakika

  2007Filmi

  Yazı kaynağı : fullhdfilmizle5.com

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı (Türkçe Dublaj) izle

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı (Türkçe Dublaj) izle

  Harry Potter 5 izle, Serimiz Zümrüdüanka Yoldaşlığı ismi ile devam ediyor. 2007 Harry Potter 5 Filmini Türkçe Dublaj Full Hd izleyebilirsiniz.

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Konusu/Özeti

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı, David Yates tarafından yönetilen ve Warner Bros tarafından 2007 tarihinde yayınlanan fantastik filmdir. Konusunda, Albus Dumbledore’ın kurmuş olduğu Zümrüdüanka adında gizli bir örgüt hakkında Harry’e bilgi vermesi yer edinir. Lord Voldemort tekrardan gönder.

  Tarikatın bulunduğu karargahta, Harry’nin vaftiz babası olan Sirius Black, Voldemort’un önceki saldırısı sırasında sahip olamadığı bir nesnenin peşinde olduğu hakkında bilgi verir. Harry, Hogwarts’a döndüğünde, Sihir Bakanının yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma profesörü atadığını öğrenmektedir. Bu profesörün adı Doloresm Umbridge’dir.

  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Oyuncuları arasında en çok, Harry Potter, Albus Dumbledore ve Dolores Umbridge dikkat çekiyor.


  Albus Dumbledore karakteri, Hogwarts Büyücülük Okulu’nun müdürüdür. Lord Voldemort ile savaşmaya adanmış olan Zümrüdüanka Yoldaşlığı örgütünün kurucusu ve lideridir.


  Dolores Umbrige karakteri, Lord Voldemort tarafından Hogwarts’a konuşlandırılmış bir düşmandır. Zümrüdüanka yoldaşlığının baş düşmanıdır.

  Harry Potter serisini bilmeyen var mı ? Sizler için film izleme sitemizde Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı hakkında tüm merak edilenleri lsiteledik. İşte merak edilenler;


  Harry Potter 1 izle

  Harry Potter 2 izle

  Harry Potter 3 izle

  Harry Potter 4 izle

  Harry Potter 6 izle

  Harry Potter 7 izle

  Harry Potter 8 izle

  Yazı kaynağı : fullhdfilm.pro

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap