Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  haydarpaşa endüstri meslek lisesi

  1 ziyaretçi

  haydarpaşa endüstri meslek lisesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  haydarpaşa endüstri meslek lisesi

  Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

  Okulumuz Haydarpaşa Sanat Enstitüsü olarak 1959 yılında 142 öğrenci ve 25 öğretmen ile öğretime başlamıştır. Halen kullanımda olan 2.derce tarihi eser niteliği taşıyan B Binası ile çevredeki 28.000 m2 alan o sırada okul için tahsis edilmiştir. Okul 1959 yılında Tesviye, Marangoz,Metal İşleri,Elektrik ve Teknik Resim bölümleri açılarak öğretime başlamıştır.

  Okulumuz bünyesinde bulunan Sanat Enstitüsü ve Teknisyen Okulu bakanlığımızca 1974 senesinde okul isimlerinin değiştirilmesi neticesinde Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Lise adını almıştır. Daha sonra yapılan Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi,Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve İkili Meslek Eğitim Merkezi gibi ilaveler ile okulumuz bir eğitim kampüsüne dönüşmüştür.

  ALANLARIMIZ

  Yazı kaynağı : www.hangisoru.com

  Haydarpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

  Haydarpaşa Meslek Lisesi, Selimiye, Üsküdar nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Haydarpaşa Meslek Lisesi, Selimiye, Üsküdar nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Selimiye, Üsküdar şehrinde Haydarpaşa Meslek Lisesi konumuna Toplu Taşıma

  Selimiye, Üsküdar, Türkiye'deki Haydarpaşa Meslek Lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Haydarpaşa Meslek Lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Haydarpaşa Meslek Lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Haydarpaşa Meslek Lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Haydarpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü; Haydarpaşa Tek. Lisesi; Haydarpaşa Numune Hastanesi - Baglarbasi Yönü; Siyami Ersek; İsfalt - Tuzla Yönü; İsfalt - Kadiköy Yönü; İsfalt; Koşuyolu Köprüsü - Kadiköy Yönü.

  Haydarpaşa Meslek Lisesi adresine Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 13, 14, 14D, 14F, 14K Tren: MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK), MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Haydarpaşa Meslek Lisesi için yol tarifi alın.

  Haydarpaşa Meslek Lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Selimiye, Üsküdar konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Haydarpaşa Meslek Lisesi için Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap