Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  human fall flat android oyun indir club

  1 ziyaretçi

  human fall flat android oyun indir club Ne90'dan bulabilirsiniz

  Human Fall Flat v1.9 FULL APK – TAM SÜRÜM

  Human Fall Flat v1.9 FULL APK, parkur, simülasyon ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 505 Games Srl firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip evren içinde engelleri aşarak ilerlemek bölümleri tamamlamaktır. Aşmanız gereken tepeler – çukurlar, farklı dünyalar, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Human Fall Flat v1.9 sürümünde yeni laboratuvar dünyası eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Ormanda, dağda, laboratuvarda bitmek bilmeyen bir macera parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Human: Fall Flat Play Store’da 41.99TL’dir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  UYARI : apk dosyasının kurulması için en azından 4-5GB boş hafıza alanına sahip ARMV8 cihaz şarttır.

  Human Fall Flat v1.9 FULL APK İNDİR – 1.42GB

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  human fall flat apk indir arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  human fall flat 1.9 apk indir arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Human Fall Flat Apk Oyun İndir Club , Human Fall Flat Apk Dayı , Human Fall Flat Apk Son Sürüm , YENİ 2021*

  Human Fall Flat Apk Oyun İndir Club , Human Fall Flat Apk Dayı , Human Fall Flat Apk Son Sürüm , YENİ 2021*

  Human Fall Flat Apk tek veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Human Fall Flat Apk Oyun İndir Club Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Human Fall Flat Apk Dayı Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.

  Human Fall Flat Apk DAHA FAZLA HUMAN, DAHA FAZLA KARGAŞA – O kayayı mancınığa takmak için yardıma mı ihtiyacın var? Yoksa duvarı kıracak biri mi lazım? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oyun ile Human: Fall Flat oyunu başka bir seviyeye çıkıyor.

  ZİHİN AÇAN BULMACALAAR – Zorlu bulmacalar ve şamatalı çılgınlıklarla dolu açık uçlu seviyeleri keşfet. Yeni yolları dene ve tüm sırları keşfet!

  Human Fall Flat Apk BOŞ BİR TUVAL – İnşaatçıdan aşçıya, paraşütçüden madenciye, astronottan ninjaya kadar kıyafetler ile Human’ını istediğin gibi özelleştirebilirsin. Kafanı, üst ve alt gövdeni seç ve renklerle yaratıcılığını konuştur!

  Human Fall Flat Apk MUHTEŞEM ÜCRETSİZ İÇERİKLER – İlk günden beri ücretsiz olarak dört yeni seviye eklendi ve ufukta daha fazlası var. Bir sonraki düş ortamında neler olacak acaba?

  CANLI BİR TOPLULUK – Yayıncılar ve Youtuber’lar benzersiz ve şenlikli oynanışı için akın akın Human: Fall Flat’e geliyor. Hayranları bu videoları 3 milyardan fazla izledi bile!

  Yazı kaynağı : cungseo.com

  Oyun Indir Club Android - Deneme Bonus

  Sitemap

  2021

  Yazı kaynağı : bahis.bijan.es

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  SAMET* 17 Gün önce
  0

  Davhuujk

  Yorum yap