Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  işkur evde paketleme işi başvuru formu 2022

  1 ziyaretçi

  işkur evde paketleme işi başvuru formu 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  İŞKUR Evde Paketleme İşi 2023 - BAŞVURU FORMU!

  İŞKUR Evde Paketleme İşi 2023 - BAŞVURU FORMU!

  Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂

  2023 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Malum, talebi artan her şeyin sahtesinin üretilip piyasaya sunulduğu bir yüzyılda yaşıyoruz. Tam da bu sebepten ötürü, elimizi attığımız her şeyde ve her işte ince eleyip sık dokumamız gerekiyor.

  İş Kur’un evde paketleme işi verdiğini bildiğinizi düşünüyorum. Haliyle konuyla ilgili en çok merak edilen ve onlarca internet sitesinde yalan yanlış bilgilerin verildiği İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? gibi benzeri sorular var. Doğru ve güncel cevapları size göstermek için buradayım!

  İŞKUR evlere iş veren firmalar başvuru ve iletişim bilgileri için birazdan aklınıza takılan her şeyi öğreneceksiniz.

  İŞKUR Evde Paketleme İşi Neler?

  İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu? İş Kur evlere iş veriyor evet üstelik ayda binlerce lira kazanma imkanı da sağlıyor! Nasıl mı, anlatıyorum… 

  Evlere ek iş veren firmalar her geçen gün popülaritesini artırıyor. Başta paraya ihtiyacı olan ev hanımlarının rağbet gösterdiği bu işler ile birlikte, firmaların evlere verdiği ek işlerin yelpazesi de genişledi. Ev hanımları dedim ancak düzenli bir işe sahip olmayan herkesin yapabileceği ek işler mevcut. İŞKUR evde paketleme işi var mı? Artık biliyorsunuz…

  İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? bilgisinden önce, İŞKUR evde paketleme kimlere verilir? sorusunu yanıtlamamız gerekiyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen başta ev hanımları olmak üzere; öğrencilere, emeklilere, engelli bireylere ve düzenli bir işte çalışmayan vatandaşlara yardımcı olmak adına birçok farklı sektörde evde ek iş ilanı yayınlıyor. İŞKUR evde paketleme iş ilanlarını görebilirsiniz.

  Bu şehirlerde evlere verilen ek işleri örnek verecek olursam:

  işler gibi daha bu şekilde nicelerini sayabilirim.

  Konuyla ilgili merak ettiklerinizi evde ek işkategorisine bakarak da bulabilirsiniz.

  Konu ile alakalı olarak sizlere hazırladığımız – İŞKUR Evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur ? – Videosunu izleyerek uygulamalı olarak nasıl form dolduracağınızı öğrenebilirsiniz.

  İŞKUR Evde Paketleme İşi Kazancı

  İŞKUR evde paketleme işi hakkında bilgilendirme yapmadan önce bu işlerin kazancından da bahsetmek istiyorum. Başlığımda kadınlar dedim; ancak paketleme işleri sadece bayanlara özel olmamakla birlikte evden ek iş yapmak isteyen herkes için uygunluk taşır.

  Önceki başlıklarımda da belirttiğim gibi evde yapılacak işlerbirçok farklı paketleme, katlama, süsleme, düzenleme gibi işlerdir.

  Sizlere daha açıklayıcı olması için bir tabloyla, haftalık çalışma gününüze binaen günlük 100 paket iş yaptığınız takdirde evde paketleme işi ile haftalık ve aylık kazancınızın ne olacağını sunduk. Tabloyu inceleyerek kazancınıza dair fikir edinebilirsiniz. Öyleyse hadi evde paketleme işi ile ne kadar kazanacağınızı öğrenelim!

  Elbette günde 10 saat çalışmak zorunda değilsiniz. İhtiyaç miktarınıza göre part-time olacak şekilde günde 5 – 6 saat de çalışarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

  İlgili İçerik: Adana Evde Paketleme İşi

  İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu 2023

  Evde paketleme işi işkur için devam ediyoruz… İŞKUR evde paketleme işine nasıl başvurulur? Gerekli işlemleri tamamlayarak. İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu 2023 için nasıl dolduracağınızı sizlere anlatmaya başlayabilirim…

  1- İŞKUR Binasına Gidin!

  Orada bulunan meslek danışmanları ile görüşerek kaydınızı yaptırın. Bu görüşme esnasında kendinizden ve yapmak istediğiniz işlerden bahsedin. Ad-soy ad bilgisi, adresiniz ve telefon numaranızı yetkiliyle paylaşarak, size uygun bir paketleme işi olup olmadığını öğrenin.

  İsteğiniz yönde evde ek iş ilanı olduğu taktirde meslek danışmanları tarafından SMS ile bilgilendirileceksiniz.

  2- E – Şube Kaydı Yapın!

  İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Artık cevabını öğrenebiliriz… İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu doldurma işlemi için İş Kur E-Şube üzerinden kayıt yaptırmanız gerekiyor. İlgili adrese tıkladığınız an otomatik olarak sayfaya yönlendirilirsiniz.

  Birazdan paylaşacağım İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu adlı seçenek üzerinden online bir talepte bulunarak güvenli bir şekilde evinize iş alabilirsiniz.

  İlgili içerik:Evde Para Kazanmanın Yolları

  İskur Evde Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

  İŞKUR’a üye oldunuz! Şimdi sizlere İŞKUR üzerinden evde ek iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağınızı adım adım anlatacağım.

  Karşınıza böyle bir sonuç çıkacak. Ben şehir ayarı yapmadım. Tabi siz kendi şehrinizi seçerek bir arama yapmalısınız. Bu şekilde karşınıza çıkan ilanlara hızlıca başvuruda bulunabiliyorsunuz. İŞKUR evde paketleme iş başvuru ekranı da böyle…

  Bu arada dilerseniz, İŞKUR evde paketleme iş ilanları güncel listesini görmek için sisteme E-Devlet şifreniz ile de giriş yapabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey ise yine profilinizi tamamlayarak yaşadığınız şehri seçmek ve bölgenizde bulunan güncel evde ek iş ilanlarına başvurmak olacaktır.

  Son olarak size uygun olacak iş ilanlarının yayınlanması durumunda meslek danışmanları sizi cep telefonu numaranızdan arayacaktır. İş Kur evde paketleme işleri açık ilanlar listesinde size sunulan herhangi bir işi kabul etmeniz durumunda ise bu işe hızlı bir şekilde başlayabilir ve paranızı kazanabilirsiniz! İŞKUR evde paketleme işi başvuru nasıl yapılır? İşte böyle…

  Bunu da Okuyun: Evde Sabun Paketleme İşi

  İşkur Evde Paketleme İs İlanları

  Güvenilir evden paketleme işi için İŞKUR çok tercih edilmeye başlandı. Direk İŞKUR evde paketleme işi telefon numaraları için arayış içine giren kişiler var. Ancak İŞKUR evde paketleme işi veren firmalar direkt iş ilanı oluşturuyorlar. Yani telefon numaralarına ulaşmanız sizin bir faydanıza olmaz.

  Çünkü zaten İŞKUR üzerinden işçi alacaklardır. Bu nedenle iletişim numaraları için bir bilgi vermemize gerek yok. Yukarıda bahsettiğim şekilde İŞKUR evde paketleme iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçmenizin yolu budur.

  İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

  Evlere iş veren firmalar arasında kimyasal, sabun üretimi yapan fabrikalarda yer alıyor.  İŞKUR Evde sabun paketleme işi yaparak 6.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Sizin de şehrinizde sabun üretim fabrikaları varsa başvuruda bulunabilirsiniz.

  Konuyla alakalı detaylıca yazmış olduğum, evlere sabun paketleme işi veren firmalar yazısını okuyabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan birçok kişi var!

  İŞKUR Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

  İŞKUR evde iş için başvuru yapacaksanız, işlerin nasıl yürüdüğü konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Bu iş size göre mi? emin olun. Aslında evde paketleme işleri herkesin yapabileceği bir iş… İhtiyacınız olan; azimli olmak ve titiz çalışmak. Kısaca aşamalardan bahsedeyim.

  Editörün Önerisi:Evde Maske Paketleme İşi

  Neden İŞKUR Tercih Edilmeli?

  Aslında, son 2 yıldır Türkiye piyasasında kargo ile evlere iş veren firmalar her geçen gün hem iş hacminde hem de evden istihdam seçeneğinde hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve biraz para kazanmak isteyen vatandaşlar da bu iş imkanı verenlerle iletişime geçerek ek iş talebinde bulunuyorlar.

  Bu kadar çok talep gören bir sektörün neticesinde de ”iş veren” adı altında dolandırıcı kişiler ortaya çıkıyor. Ancak hazır İŞKUR evlere paketleme işi verirken, neden devletin kurumunu değil de; tanımadığınız insanlardan iş isteyesiniz ki?

  İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu ile bölgenizde evlere ek iş veren güvenilir kişilere ulaşabilirsiniz. Bu süreci nasıl gerçekleştireceğinizi yazımın devamında anlatıyor olacağım!

  Evde paketleme işi için güvenilir firmalar ile çalışmak mı istiyorsunuz? Fason firmalar aracılığıyla LCW ile çalışabilirsiniz. —-  LC Waikiki Evde Paketleme İşi

  İşkur’dan Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

  İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Artık biliyorsunuz. Peki, İŞKUR evde paketleme işi yapanların yorumları nasıl, merak etmiyor musunuz? İŞKUR evde paketleme yapanlar yapanlar hallerinden oldukça memnun. Sizlerle birkaç yorum paylaşacağım… İşte işkur’dan evde paketleme işi yapanların yorumları 🙂

  SONUÇ:

  İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur ? Artık biliyorsunuz! Güvenilir evde paketleme işi yapmak isteyenler için İŞKUR harika bir seçenek. Aklınızı kurcalayan sorular varsa aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

  Eğer daha önce İŞKUR aracılığıyla evde paketleme işi yaptıysanız, bizimle mutlaka tecrübelerinizi paylaşın. İŞKUR evde paketleme işi yorumları diğer evde ek iş arayanlar için çok önemli. Daha çok evde para kazanma ve evde iş imkanı için bizi takipte kalın!

  Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2023 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.finansportali.net

  İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu - 2022 GÜNCEL BAŞVURU LİNKİ

  İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu - 2022 GÜNCEL BAŞVURU LİNKİ

  İŞKUR evde ek iş başvuru formu konusuyla ilgili en güncel ve çarpıcı bilgileri bu yazıda sizlerle paylaştım. Aslında bu yazım, tam anlamıyla oturduğu yerden ek gelir elde etmek isteyenleri ilgilendiriyor. İŞKUR evde paketleme işi gibi birçok seçenek söz konusu…

  En başta, ev hanımlarına sesleniyorum! İŞKUR evde ek iş fırsatı için nasıl başvuru yapacağınızı görseller eşliğinde anlatıyorum. İstanbul’da mı yaşıyorsunuz? O zaman İŞKUR evlere ek iş başvuru formu sizi ilgilendiriyor. Çorum’da mı yaşıyorsunuz? O zaman İŞKUR evde ek iş başvuru formu ve evde paketleme işi başvuru formu 2022 yılı için sizi de ilgilendiriyor. Şehir fark etmeksizin; Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Sivas, Adana, Bursa, Ankara, Antalya…

  Yani kısacası, Türkiye’nin 81 ili ve ilçesinde yaşayan ve evde çalışma modeli ile para kazanmak isteyen her vatandaş, İŞKUR evde ek iş imkanlarından yararlanabilir. Peki, İŞKUR ile evden çalışmak için neler gerekiyor? Bu işte, günde kaç saat çalışılır? İŞKUR evde iş başvuru formu linki nedir, nasıl bulunur, nasıl doldurulur? Hazırsanız, başlıyorum!

  İŞKUR Evde Ek İş İmkanı

  İŞKUR evde ek iş başvuru formu ile ilgili her şeyi anlatacağım. Ancak öncesinde bir konuya açıklama getirmek istiyorum. İŞKUR evde iş imkanları denildiği zaman, bazı vatandaşların aklına Türkiye İş Kurumu binaları bünyesindeki işlerin geldiğini fark ettim. O yüzden bu alt başlığı buraya ekleyerek sizi şu konuda aydınlatmak istiyorum:

  İŞKUR evde ek iş imkanı denildiğinde aklınıza gelecek olan işler; yine evde ek iş ve evde paketleme işleri olmalıdır. Yani örnek vermem gerekirse; evde sabun paketleme, iplik temizleme, maket bıçağı montajı, kürdan paketleme vb. tüm işlerden bahsediyorum sizlere.

  Peki, o zaman ben bu başlığa niçin İŞKUR yazdım diye merak edeceksiniz. Cevap veriyorum, çünkü evde ek iş olarak yapabileceğiniz tüm bu işleri veren firmalar, İŞKUR aracılığıyla sizleri buluyor. Yani, siz İŞKUR ile evden çalışmak istediğiniz bilgisini paylaşıyorsunuz. Türkiye İş Kurumu da bu konuda size yardımcı oluyor.

  O nedenle bu işlere, İŞKUR binasında yapılan masa başı işlerin evlerde yapıldığını düşünerek başvuruda bulunmayın!

  İlgili içerik: İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar

  İŞKUR Üzerinden Başvurabileceğiniz Ek İşler

  Fark ettim ki bu konuyu da, en az İŞKUR evde ek iş başvuru formu nasıl doldurulur? sorusu kadar internette aratmışsınız!  O zaman size birazcık fikir vereyim. Türkiye İş Kurumu ile evde iş yaparak para kazanmak için yapabileceğiniz tüm işleri, İŞKUR evde  iş imkanı başlıklı yazımda zaten listeledim. Bu başlığımı da ayrıca okuyarak, evde neler yaparak ek gelir kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

  Yine de, biraz bilgi vermem gerekirse; bu işleri fason firmalar, tekstil atölyeleri, ambalaj ve plastik fabrikaları, düğün ve kına eşyaları satan yerler, organizasyon şirketleri aracılığıyla da yapabilirsiniz. Yani, İŞKUR, bu yerlerden size iş bulabilir. İşte örnek birkaç iş!

  Listeyi olabildiğine uzatmak mümkün. Özellikle İŞKUR paketleme işi son zamanlarda çok popüler diyebilirim.  Her geçen gün evlere iş veren firmalar artıyor. Bİrçok sektörden firma, evlere İŞKUR üzerinden iş verebiliyor. İŞKUR evde ek iş başvuru formu doldurarak siz de birbirinden farklı fırsatları değerlendirebilirsiniz. Boş vaktiniz varsa evde paketleme işi başvuru formu için birden fazla işi değerlendirebilirsiniz.

  Ayrıca ilgili bir içerik daha! İŞKUR Evde Paketleme

  İŞKUR Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Eveet, en çok merak ettiğiniz konuyu nihayet açıklamaya başlayabilirim. İlk olarak şunu sizlere söylemem gerekiyor. İŞKUR evde ek iş başvuru formu diye bir şey yok. İŞKUR evde paketleme başvuru formu diye de bir form yok. Ancak endişelenmeyin, bu İŞKUR evde ek iş imkanından yararlanmayacağınız anlamına gelmiyor. Aşağıda size İŞKUR evde iş başvurusu nasıl yapılır, 2 farklı yol üzerinden anlattım. Buyurunuz!

  1- İnternet Sitesi Üzerinden

  İŞKUR, sizler gibi güvenilir firmalar ile evde ek iş yapmak isteyen kişiler için bir başvuru sistemi hazırlamıştır. Bu sisteme İŞKUR E-şube adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ya da bu link yerine dilerseniz E- devlet hesap bilgileriniz ve şifrenizle de İŞKUR giriş yapabilirsiniz. Peki, sonrasında ne yapacaksınız?

  İlk olarak bu sistem üzerinden güncel bir profil hesabı oluşturarak kayıt yaptırmanız gerekiyor.  İŞKUR evde ek iş başvuru formu için yaşadığınız şehri ve aradığınız işi, önünüzdeki butonlardan seçebilirsiniz.

  İşte, tam bu noktada karşınıza İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceğiniz paketleme ve evde ek iş ilanlarını görebilirsiniz. Bu ilanları, sırasıyla inceleyerek başvuruda bulunabilir ve hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Aşağıda vereceğim görseller ile bu maddeyi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

  Hemen bir aşağıda verdiğim örnek görsel ile de İŞKUR evde ek iş başvuru formu kısmına ulaşabilirsiniz. Bu görsel, E-devlet sistemi üzerinden gösterilmiştir.

  2- İŞKUR Binasına Giderek

  Aslında bu seçenek, İŞKUR evde ek iş başvuru formu konusunda işinizi daha da sağlama alacak bir yoldur. Burada tek yapmanız gereken, yaşadığınız bölgeye en yakın bir Türkiye İş Kurumu binasına gitmek olacaktır. Buraya giderek, meslek danışmanları ile görüşebilir ve size uygun bir evde iş ilanı olup olmadığını direkt olarak öğrenebilirsiniz.

  Mesela, bir örnek vererek açıklamak istiyorum.

  ÖRNEK: Antalya’da yaşıyorsunuz. Semtinizde veya bulunduğunuz ilçedeki bir İŞKUR binasına gidin. Bir meslek danışmanı bulun. Ona, evde paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyin. Bu kişi, sizin ad- soy ad ve iletişim bilgilerinizi İŞKUR güvencesi ile kayıt altına alacaktır. Ardından size uygun bir iş var mı, yok mu diye küçük bir sistem taraması yapar.

  Eğer, meslek danışmanını elinde size uygun bir ek iş seçeneği varsa, bu işi direkt olarak size yönlendirir. Böylelikle siz de hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Bunun dışında, o esnada size uygun bir İŞKUR evde ek iş imkanı bulunmuyorsa; evinize giderek bu kişilerden haber bekleyebilirsiniz. Merak etmeyin, İŞKUR sürekli olarak ilgili firmalar ile olan iş ilanlarını güncelleyen bir kurumdur. Ve en yakın süre içerisinde size uygun bir iş bularak, telefon veya mail adresiniz üzerinden size ulaşırlar. Tabi İŞKUR iş ilanları için sizin de düzenli olarak ilanları takip etmeniz önemli bir konu.

  İŞKUR haricinde güvenilir evde ek iş için LC Waikiki evlere iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Örneğin LCW Çorap Paketleme İşi yazısı ilginizi çekebilir.

  İŞKUR Evde İş Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Son olarak sizlere, dikkat çekmek istediğim bir konum daha bulunuyor. İş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken muhakkak bazı şeyler vardır, değil mi? Hele bu işi devletin bir kurumu ile ortaklaşa çalışan firmalardan alıyorsanız…

  İşte, İŞKUR evde iş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları!

  İŞKUR Evde Paketleme İşi Yorumları

  İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu dolduracaksanız, işle alakalı yorumları merak ediyor olmalısınız. Konu ile ilgili küçük bir araştırma yaptım ve İŞKUR üzerinden para kazanan ev hanımlarının durumdan oldukça memnun olduklarını gördüm. İŞKUR devlet tarafından denetlenen bir kurum olduğu için güvenilirlik konusunda çok tatmin edici.

  Ödemeler, işler konusunda iç rahatlığını yaşayabilirsiniz. İş kur evde iş için siz de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Evde ek iş başvuru formu için direkt bir form olmasa da İŞKUR e – şube üzerinden iş ilanlarına erişebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.evdeekis.com

  İşkur Evde Paketleme İşi İçin Başvuru

  İşkur Paketleme Şikayetleri - Şikayetvar

  İŞKUR evde paketleme işi başvuru ekranı-2022 nasıl yapılır?

  İŞKUR evde paketleme işi başvuru ekranı-2022 nasıl yapılır?

  Ev hanımlarına, evden çalışmak zorunda kalan kadınlara iş imkanı sunan İŞKUR'un evde paketleme işine talep arttı, birçok kadın İŞKUR evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur araştırması yapıyor. İşte İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu...

  Ev kadınlarına maddi destek sağlamak hem ev ekonomisi hem de ülke ekonomisi için İŞKUR'un evden paketleme işine talep gün geçtikçe artıyor. Birçok kadına maddi destek sağlayan İŞKUR'un paketleme işi için başvuru formu nasıl doldurulur, kaç saat çalışılır ve ne kadar maaş alınır sorularının yanıtı haberimizde. 

  İŞKUR'un desteği ile yapılan evde paketleme işi için başvurular zaman zaman İŞKUR'a bağlı olan kurumlarca yapılmaktadır. Ev hanımlarının çalışma hayatına katılabilmesi için İŞKUR'a bağlı olan firmaların evde paketleme işi ilanlarını çeşitli zamanlarda kontrol etmeleri lazım.

  İŞKUR evde paketleme işi başvurusu

  İŞKUR evde paketleme işi için başvurular bu kuruma bağlı olan firmalar tarafından aralıklarla verilmektedir. Evde paketleme işinde çalışmak isteyen kadınlar, ikamet adreslerine en yakın İŞKUR şubesine ulaşılarak kayıt yaptırmaları lazım. Kayıt işleminin hemen öncesindeyse İŞKUR evde iş paketleme başvuru formunu doldurmaları zaruridir.

  İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu doldurulmasının ardından da ev hanımlarının eğitim sertifika belgeleri meslek danışmanlarınca kayıt edilecektir. Kayıt sonrasında da İŞKUR evde paketleme işine başvurularını gerçekleştiren ev hanımlarından cep telefonu numarasıyla beraber iletişim bilgileri talep edilerek bu belgeler sisteme kaydedilecektir.

  Sisteme kayıtları gerçekleştirilen ev hanımları uygun evde paketleme işi gelmiş olduğu an cep telefonlarına İŞKUR tarafından SMS mesajı iletilecektir. Gelen SMS ile beraber işi kabul eden ev hanımları, para kazanma işlemlerine başlayacaklardır.

  İŞKUR evde paketleme işi projesi bünyesinde ev hanımlarına sıklıkla; cetvel seti hazırlama, sabun, tel toka, takı tasarım, tırnak kutulama, gömlek yakası dikme, peçete halkası gibi işler yaptırılır. El çabukluğu gerektiren bu işler karşılığında günlük ortalama 4 saat kadar çalışılarak ev hanımları ayda en az 1300 TL üzerinde para kazanabilir.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap