Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  icardi wanda nara maxi lopez

  1 ziyaretçi

  icardi wanda nara maxi lopez Ne90'dan bulabilirsiniz

  İhanet sarmalı! Wanda Nara, Mauro Icardi’den ayrıldı eski eşi Maxi Lopez’i takibe aldı - Galeri - Takvim

  Mauro Icardi ile Wanda Nara'nın Olay Yaratan İlişkisinin Baştan Sona Özeti

  Wanda Nara, Maxi Lopez'i Mauro Icardi ile aldatmıştı! Olayın detayları ortaya çıktı!

  Wanda Nara, Maxi Lopez'i Mauro Icardi ile aldatmıştı! Olayın detayları ortaya çıktı!

  "UTANMADAN YANIMA OTURDU"

  Otobiyografinde olayı anlatan Icardi, Wanda ile ilk olarak 2013 yılında Maxi Lopez ile 3 çocuğunun da bulunduğu bir tatile çıktığını söyledi.

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Wanda Nara, Mauro Icardi'yi Terk Etti, Maxi Lopez De Konuya Dahil Oldu | NTVSpor.net

  Wanda Nara, Mauro Icardi'yi Terk Etti, Maxi Lopez De Konuya Dahil Oldu | NTVSpor.net

  Mauro Icardi'nin China Suarez ile mesajlaşmalarını ve birbirlerine attııkları fotoğrafları gören Wanda Nara çılgına dönerken çocukları da alıp Milano'ya gitmeye karar verdi.

  Yazı kaynağı : www.ntvspor.net

  Maxi Lopez suskunlu�unu bozdu: Wanda Nara ve Mauro Icard�

  Wanda ile Icardi ilişkisi sona ererken Maxi Lopez'den sürpriz haber

  Wanda ile Icardi ilişkisi sona ererken Maxi Lopez'den sürpriz haber

  Skorer Dış Haberler

  PSG'nin Arjantinli yıldızı İcardi ile eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda İcardi ile uzun süredir devam ilişkileri sallantıya girdi.

  Arjantinli eski golcü Maxi Lopez 2008 yılında Wanda Nara ile evlenmiş ve çiftin üç çocuğu olmuştu. Maxi Lopez, Sampdoria'da oynadığı dönemde Mauro Icardi genç bir futbolcuydu ve vatandaşıyla takımda araları çok iyiydi. Fakat bu yıllarda Mauro Icardi'nin, Lopez'in eşi Wanda Nara ile birlikteliği gün yüzüne çıktı.

  Wanda Nara'nın Mauro Icardi ile ilişkisi gün yüzüne çıktıktan sonra Maxi Lopez, Wanda ile 2013'te evliliğini bitirdi. Arjantinli oyuncu o dönem psikolojik problemlerle mücadele etti ve futboldan da gittikçe uzaklaştı. Mauro Icardi ise Wanda Nara ile evlendi ve çiftin iki çocuğu oldu.

  Yaşananların üzerinden uzun yıllar geçmişken durum şimdi tersine dönmüş gözüküyor. İngiliz basınının haberine göre Wanda Nara ile İcardi ayrılık noktasına geldi.

  Wanda Nara, geçtiğimiz Ekim ayında Mauro Icardi'nin kendisini aldattığını öne sürerek evi terk edip Milano'ya dönmüştü. Nara, Icardi ile ilişkisine son verirken yüzüğünü de çıkarmış ve Arjantinli yıldıza sosyal medyadan seslenerek "Bir o... için aileni mahvettin!" demişti. İkili daha sonra birlikte görüntü vermeye devam etse de ilişkileri bitme noktasına geldi.

  Wanda - İcardi cephesinde bunlar yaşanırken yıllarca önce aldatılan taraf olan Maxi Lopez tamamen farklı bir hayat yaşıyor. Arjantinli futbolcu uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Daniela Christiansson ile evlilik kararı aldı. 

  Instagram hesabından bir soru-cevap etkinliği yapan Christiansson, Lopez ile evlilik düşünüp düşünmediği sorusuna 'Birkaç yıl içinde evet' cevabını verdi. Öte yandan diğer bir cevabında da birlikte çocuk düşündüklerini ifade etti.

  Wanda Nara ile İcardi ilişkisinin geleceği bilinmese de Maxi Lopez'in önümüzdeki yıllarda evlilik yaşayacağı kesinleşti.

  Wanda ile Icardi ilişkisi sona ererken Maxi Lopezden sürpriz haber

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap