Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları 2022

  1 ziyaretçi

  ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  İleri Sürüş Teknikleri Kursu

  İleri Sürüş Teknikleri Kursu

  İleri Sürüş Eğitim Randevusu

  İleri sürüş eğitimi katılımı için 0216 606 2472 numaralı telefondan randevu ve fiyat alabilir, kesin eğitim rezervasyonu yapabilirsiniz.

  Dilerseniz uzaktan eğitim ile de ileri sürüş teknikleri eğitiminin teorik bölümünü alabilirsiniz.

  Kimler İleri Sürüş Eğitimi almalı?

  Not: Ambulans ileri sürüş eğitimi ve İtfaiye ileri sürüş eğitimi sonunda katılımcılara  “İlk yardım araçları ileri sürüş teknikleri belgesi” verilmektedir.

  İleri sürüş teknikleri eğitimi

  İleri sürüş teknikleri kursu kişilerin araçlarını daha iyi tanımaları, araç dinamiklerini ve kendi üst limitlerini öğrenerek araçlarının ne kadar mesafede durabildiği, hangi süratten sonra güvensiz bir hale geldiğini ve trafikte ne gibi risklerin var olduğu gibi bilgileri öğrenmelerini sağlayan eğitimlerdir.

  Ülkemizde sözde ileri sürüş teknikleri kursu olduğunu iddia eden firmalar arttıkça maalesef ileri sürüş teknikleri eğitimlerinin de içi boşalmaya başladı.  Eğer ileri sürüş teknikleri kursu arayışında ve bu eğitimi almak isteyen bir kişi iseniz kesinlikle kurs hakkında ve eğitimleri hakkında öncelikle detaylı bir bilgi alın, diğerleriyle kıyaslayın ve eğer doyurucu bir içerikleri varsa eğitim almaya karar verin. Günümüzde maalesef sürücü kursları ehliyet vermeyi tam olarak beceremezken “ileri sürüş teknikleri kursu” adı altında çeşitli eğitimler vermeye kalkıyor ve sizin zamanınızı ve uzun vadede canınızı almaktan başka bir iş yapmıyorlar.

  İleri sürüş teknikleri kursu fiyatları

  İleri sürüş teknikleri kursu fiyatları tam olarak eğitim tiplerine göre farklılıklar göstersede 1000 liradan başlayarak 5 bin lirayı bulabiliyor. Fiyatı değiştiren etkenler, eğitimin tipi, eğitimin süresi ve lokasyonu olabiliyor. Sabit eğitim paketlerinde ise fiyatlar değişmezken eğitim süresi uzun olan paketler doğal olarak daha pahalıya geliyor.

  İleri sürüş teknikleri kursu İstanbul

  Biz başta olmak üzere diğer var olan diğer yetkili kurslar İstanbul’da yer alıyor. İş dünyasında tüm sektörlerde olduğu gibi bu sektörde de İstanbul bir merkez olmuş durumda. Bizim kursumuza Türkiye’nin hatta dünyanın çeşitli yerlerinden katılımcılar gelmekte ve ileri sürüş teknikleri eğitimlerini almaktadır. Zaman zaman çok farklı illerden bireysel talepler gelmekle birlikte bir kişi için, Türkiye haritasının en uç noktalarına eğitim talep edenler var, ancak bireysel eğitimler için bunu gerçekleştirmek katılımcı için oldukça maliyetli bir durum oluşturur. Ancak kalabalık gruplarda şehir dışı eğitimler makul fiyatlara gelebiliyor çünkü seyahat ve konaklama masrafları kişi başına bölündükçe kişiye düşen maddi yük düşmüş oluyor.

  İleri sürüş teknikleri kursu Ankara

  Başkentimiz Ankara hiç kuşkusuz ki İstanbul’dan sonra en çok ileri sürüş teknikleri ve güvenli sürüş teknikleri kursuna rağbet gösteren il. Bu sebeple Ankara’da ofisimiz bulunmasa da eğitimler oldukça kullandığımız, Ankara’da yer alan bir eğitim pistimiz mevcut. Bu pist sayesinde eğitimlerimizi Ankara’da ki katılımcılara sunmuş oluyoruz. Bazı firmalar Ankara’da şubelerini olduğunu iddia etsede bunun aslı yoktur, çünkü maalesef Ankara’da halen daha yeterli katılım ve talep oluşmamıştır.

  İleri sürüş teknikleri kursu İzmir

  İzmir, İstanbul ve Ankara gibi en çok eğitim talebi çıkaran illerden biri. Bu sebeple İzmir başta olmak üzere, İzmir’in çevre illeri ve Ege Bölgesinin tamamına İzmir’de bulunan eğitim pistimiz ile hizmet verebiliyoruz. Daha önceleri İzmir’de yer alan bir çok kamu kurum ve kuruluşa, aynı zamanda özel sektöre de eğitim verdik. İzmir’den gelen eğitim taleplerine sorunsuzca yanıt verebiliyoruz.

  Ülkemizde maalesef trafikte verdiğimiz kayıplara her gün onlarca yüzlerce yenisi eklenerek kayıplarımız artmaya devam ediyor. Bunun sebeplerini ayrı ayrı farklı mecralarda her seferinde tartışmaya gerek yok ancak herş eyin temeli eğitimsizlik. Avrupa ülkelerinin bir çoğuna baktığımızda trafik eğitiminin (olması gerektiği şekliyle) ilkokullardan başladığını hatta bundan önce ailelerin çocuklarına örnek olmak ve öğretici olduğunu söylemekte fayda var.

  Bizim ülkemizde ise çoğu kişi ilk profesyonel(!) eğitimi sürücü kurslarından alıyor fakat bunun yeterli gelmediğini görmek çokta zor değil, Google arama motoruna “trafik kazası” yazdığınızda görebileceğiniz üzere… Ehliyetini alıp araç kullanmak bir kenara debriyaj, fren ve gaz pedalının yerlerini bilmeyerek bana başvuranları söylememe gerek var mı?

  18 yaşına gelmiş, ehliyetini almış ve belkide iş hayatına atılmış insanlar bir şekilde öyle ya da böyle ehliyetini aldıktan sonra eğitime ihtiyaç duyarlar mı sizce ülkemizde? Bilinçli kişileri tenzih ederek söylüyorum ki maalesef eğitime ihtiyaç pek duyulmuyor böyle durumlarda, hemen bir aile büyüğü desteğiyle trafiğe çıkılıyor, yanlış bilgilerle donatılıyor ya da yaşadığı kötü tecrübe sebebiyle bir travma olarak araç kullanma ümitleri rafa kaldırılıyor.

  Yazı kaynağı : yigitdedeoglu.com

  İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ ÜCRETİ

  İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ ÜCRETİ

  www.akademiksurus.com

  www.pro-drv.com

  www.prodrv.com

  www.ilerisurusteknikleriuzmani.com

  Yazı kaynağı : ilerisurustekniklerikursu.com

  İleri Sürüş Teknikleri (Otomobil)

  İleri Sürüş Teknikleri (Otomobil)

  Skidcar Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri ( Anti skid ) ve daha performanslı araç kullanma yeteneklerinizi artıracak teknikleri içeren İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi‘nden oluşan 2  basamaklı bir eğitimdir.

  Not: Ambulans şoförü olmak istiyorsanız Ambulans İleri Sürüş Eğitimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Eğitimde Skid Car adı verilen özel donanımlı eğitim araçlarımız ve katılımcı aracı   kullanılmaktadır. Sürücülerin kendi limitlerini ve araçlarının dinamiklerini öğrenmeleri bakımından kendi araçları ile eğitime katılmaları tavsiye edilir ancak kendi aracınız ile katılamadığınız durumlarda ücreti mukabilinde eğitimde kullanacağınız araç da temin edilebilmektedir.

  (Eğitimdeki Kayma-Savrulma, Yağmurlu, Karlı ve Buzlu zeminlerde direksiyon hakimiyeti sağlama  gibi  risk içeren istasyonlar, firmamıza ait özel donanımlı skidcar eğitim aracı ile yapılmaktadır. Diğer egzersizlerde, Dar alan geçişleri, Optik yanılma, Frenleme teknikleri, Slalom ve Engelden kaçış gibi  az risk içeren istasyonlarda katılımcı kendi aracını kullanmaktadır.)

  EĞİTİM SÜRESİ : 1 Gün içerisinde 7 saattir.

  3 Saat görsel içerikli Teorik eğitim  ve  4 saat  Pratik eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir.

  Eğitim sonunda katılımcılara Skidcar Güvenli ve Defansif sürüş teknikleri belgesi ve İleri sürüş teknikleri belgesi olmak üzere 2 farklı belge düzenlenmektedir.

  İleri sürüş teknikleri eğitimi randevusu alarak eğitime katılım sağlayabilirsiniz.

  Otomotiv üreticileri, Sürüş sırasında yapılan hataları ve kontrol kayıplarını en aza indiren ABS, ESP gibi güvenlik ekipmanları ile donatılmış araçlar üretmektedir. Bu güvenlik ekipmanlarının kullanımının, sürücülere tanıtılması ve güvenli bir ortamda pratik yaptırılması gerekmektedir. Ülkemizde verilen yetersiz sürüş eğitimi, bununla beraber sürücülerin kişisel becerileri ile hareket ederek riskleri daha da arttırması, maddi ve geri dönüşü olmayan manevi kayıplara neden olmaktadır. Sürücülerin güvenlik ekipmanlarının yeteneklerinden tam olarak yararlanmaları ve riskli durumların önceden algılanmasını sağlamak için, değişik yol tutunma şartları yaratarak engelden kaçma, virajda önden kayma ve arkadan savrulma , istasyonlarının haricinde, virajlarda ağırlık transferinin sürüşe etkileri, frenleme teknikleri ,durma mesafeleri, daralan tünel geçişleri, , optik yanılma manevraları ve slalom istasyonları ile araçlarında bulunan güvenlik sistemlerinin pratiği de yaptırılmaktadır.

  1. Skidcar Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi

  3 temel amacı bulunmaktadır. Bunlardan ilki sürücülere güvenli ve defansif sürüş tekniklerini öğretmek ve önemini anlatmak, diğeri trafikte yapılan hataları güvenli bir ortamda uygulamalı olarak göstermek ve kişisel becerilerin gelişmesini sağlamak, bir diğeri ise farklı zeminlerde araç kullanma yeteneğini artırmak ve oluşabilecek kazaları önlemektir.

  Eğitim dahilinde sürücülere kaygan zeminlerde daha hızlı değil, nasıl daha güvenli araç kullanılacağı öğretilmekte ve sürücülere, olabilecek kazalardan korunmak için defansif/savunma sürüş teknikleri anlatılmaktadır.

  2. İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi

  Otomotiv üreticileri, Sürüş sırasında yapılan hataları ve kontrol kayıplarını en aza indiren ABS, ESP gibi güvenlik ekipmanları ile donatılmış araçlar üretmektedir. Bu güvenlik ekipmanlarının kullanımının, sürücülere tanıtılması ve güvenli bir ortamda pratik yaptırılması gerekmektedir.

  Ülkemizde verilen yetersiz sürüş eğitimi, bununla beraber sürücülerin kişisel becerileri ile hareket ederek riskleri daha da arttırması, maddi ve geri dönüşü olmayan manevi kayıplara neden olmaktadır.

  Sürücülerin güvenlik ekipmanlarının yeteneklerinden tam olarak yararlanmaları ve riskli durumların önceden algılanmasını sağlamak için,

  Değişik yol tutunma şartları yaratarak engelden kaçma, virajda önden kayma ve arkadan savrulma, fren, engelden kaçma, dar alan hızlı geçişleri, optik yanılma manevraları ve slalom istasyonları ile bu güvenlik sistemlerinin pratiği yaptırılmaktadır.

  Eğitim randevusu almak için arayın; 0216 490 01 39

  İleri Sürüş Teknikleri eğitimleri hangi şehirlerde veriliyor?

  İleri Sürüş Eğitimleri, Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Erzurum, Sivas, Balıkesir, Çanakkale, Mersin, Trabzon gibi diğer illerde de talep oldukça eğitimler verilmektedir.

  Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kazakistan, Irak, Kuzey Irak gibi ülkelerde de yurtdışı ileri sürüş teknikleri eğitimlerimiz verilmektedir.

  İleri Sürüş Teknikleri ile ilgili diğer sorularınız?

  İleri sürüş teknikleri eğitimi ile ilgili sorularınız varsa “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasını ziyaret edebilir ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : turksurusakademisi.com

  Güvenli sürüş teknikleri

  Güvenli sürüş teknikleri

  Güvenli sürüş teknikleri eğitimi, trafikte başınıza gelebilecek ve ölümlü kazalara sebep olabilecek, kaygan zemin türlerini size yaşatarak öğreten sistemdir. 100 km ve üstü hızlarda, aracınız alttan rüzgar aldığı için hafifler, aracın yere basan ağırlığı azalır bu nedenle direksiyon hafifleşmektedir.

  En ufak bir hatada aracınızın savrulacağını hissedersiniz ve o an direksiyonu daha sıkı tutarsınız. Herhangi bir savrulma ufak bir hata ile oluşur. Savrulunca ne yapacağınızı bilmeden, direksiyona daha güçlü sarılırsınız.

  Bu yaşadığınız korktuğunuz savrulma hissini güvenli sürüş eğitimi ile skidcar aracımızla defalarca yaşatıyoruz, savrulmamak için yapılacak teknikleri öğrenene kadar tekrarlaya biliyoruz.

  Güvenli sürüş teknikleri ile defalarca savrulursunuz ve aracınızın kontrol dışına çıkmadan, kurtarmayı öğrenirsiniz. Trafikte karşılaşılacak tüm olumsuzluklar güvenli bir ortamda, defalarca yaşatılır. Savrulma kontrollerini kazanmanızı sağlayacak skidcar, araçlarımızla verdiğimiz hassas eğitimlerimizdendir.

  Önden ve arkadan savrulma esnasında sürücü kontrolü, engelden kaçma ve frenaj teknikleri, farklı kaygan zeminlerde araç kullanımı, kaygan zeminlerde kalkış ve hızlanma uygulamalı olarak eğitilir. İleri sürüş tekniklerinin trafikte kullanım tabanını oluşturur. Araç kullanan tüm sürücülerin bu eğitimden yararlanması gereklidir.

  Skidcar eğitiminden sonra, kendi aracınızla da eğitim veriyoruz. Bu anlamda kendi aracınızla neler yapabileceğinizi, yüksek hızlarla da güvenli sürüş teknikleri kullanımı hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

  Güvenli sürüş teknikleri eğitimi yönetimi

  Eğitim Süresi 5 Saat
  Eğitim etapları

  Güvenli sürüş teknikleri soru ve cevapları her firmaya uygulama olarak farklı şekilde sorular ile hazırlanır. Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları 500 tl den  başlamaktadır.

  Güvenli sürüş eğitimi sonunda  verilen belgeler

  Güvenli ve defansif sürüş teknikleri belgesi eğitim sonunda verilen belgeler her ne kadar sertifika denilse de katılım belgesi olarak verilebilmektedir.


  Programda 13 temel teknik yer almaktadır;

  Güvenli sürüş teknikleri belgesi nasıl alınır. Eğitim alırsınız eğitimden sonra belgenizi alıp gidersiniz. Normal sürücü boyutunda araç kullanımı eğitim için yeterlidir. Biz sizden çok fazla bir şey beklemiyoruz. Aracı stop ettirmeyecek kadar şoförlüğünüz varsa bizim için gayet yeterlidir.

  Hayır zorunlu değil ama bazı firmalar zorunlu kılıyor. İleri sürüş ve güvenli sürüş teknikleri belgesi aşağıda bulunan eğitimlerde de aynı belge olarak sunulur. İleri güvenli sürüş teknikleri tüm kazalarda önlemek için yapılan 2 li eğitim ile trafikte ölümlere son. İleri ve güvenli sürüş teknikleri eğitim bitince 2 belgeni alırsın.

  İleri ve güvenli sürüş teknikleri kursu 19 yıldır sürüş eğitimi sunmaktadır

  Güvenli sürüş teknikleri eğitimi dersi ne ,eşdeğer nitelikte alabileceğiniz diğer eğitimler

  Yazı kaynağı : www.pro-drv.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap