Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik

  1 ziyaretçi

  instagram üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik Ne90'dan bulabilirsiniz

  Instagram İnsta:üzgünüz İsteğini Gerçekleştiremedik Lütfen Birazdan Tekrar Dene

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasının 2 sebebi var: Telefonun banlanması ve hesabın banlanması. Sizde ne tür bir durum var bilemiyorum öncelikle onu belirtin. Eğer hesabınıza Chrome uygulamasından veya başka bir telefondan girebiliyorsanız, hesabınız banlanmamış demektir.

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası için YouTube kanalımızda 2 çözüm paylaştık. 2 videonun da linkini aşağıya bırakıyorum. İkisini de sırasıyla 1 saniye bile ileri sarmadan izleyin ve önerdiğimiz çözümleri uygulayın.

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ÇÖZÜM 1 - Android

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ÇÖZÜM 2 - iPhone ve Android

  Hatayı iPhone'da yaşıyorsanız ikinci video işinize daha çok yarar.

  Bu 2 video problemi çözmedi. Ne yapmalıyım?

  Yayınladığımız çözümler isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını çözmediyse bu durumda telefonunuzu sıfırlamanız gerekiyor. Bunu istememizin sebebi şu: Chrome uygulamasından girip uygulamadan giremiyorsanız Instagram telefonunuza ban atmış demektir. Ban attığı zaman telefonun ID'sini banlıyorlar, bu ID ise sadece telefonu sıfırlayınca yenileniyor. Bu nedenle telefonunuzu sıfırlamanız gerekiyor. Bu arada sıfırladıktan sonra telefon açılırken "yeni bir cihaz olarak kur" diye devam edin ve kesinlikle yedekten geri yüklemeyin. Probleminiz mutlaka çözülecektir.

  Hesabına Chrome uygulamasından veya başka bir telefondan özetle hiçbir yerden giremeyenler için çözüm henüz bulunamadı. Sizin hesabınız Instagram tarafından banlanmış demektir.

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Instagram üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik hatası

  Instagram üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik hatası

  25 Ocak 2018 uzmanim.net güncellemesi

  30 Haziran 2017 uzmanim.net güncellemesi

  26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi

  Çözümler tekrar ana sayfada

  08 Eylül 2016 uzmanim.net kural ihlali yapan kullanıcılar ve yaptırımlar

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nedir?

  Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Instagram [Çözüldü]

  Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Instagram [Çözüldü]

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu instagram çözümü için yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır.

  Bu işlemleri tek tek size göstereceğiz. Bildiğiniz üzere dünyada en çok kullanılan popüler uygulaması Instagram, bazen hatalar verebiliyor.

  Bunun başında Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası geliyor. Peki, bu uyarı neden oluşuyor, çözüm yollar nelerdir, bunları anlatacağız.

  Haberimizde hata oluştu uyarısı ile ilgili sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Dahası üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu Instagram sorununun çözümü hepsine bakalım.

  Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Sorun Oluştu Çözümü

  üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu instagram

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu iPhone cihazlarında özellikle baş göstermektedir. Tabi biz tüm yönleri ile göstereceğiz.

  Bu arada instagram destek hattından da https://webhakim.com/instagram-yardim-destek-hatti-musteri-hizmetleri.html bakabilirsiniz.

  1- İnternet Bağlantısı

  İnternet bağlantısı yani VPN kullanımı kontrol edin. Evde sabit internet kullanıyorsanız çözüm için çok önemli bir rol oynamaktadır. Herkesin bildiği üzere VPN/Proxy ile sorunu çözebilirsiniz.

  2- Instagram Hesabı Geçici Olarak Kapatma

  Instagram uygulamasında hesabı geçici olarak dondurmak diğer yöntemler arasındadır. Nasıl yapıldığına bakalım.

  3- Giriş kontrolleri

  1- Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun hata oluştu uyarısı için çözüm yolları bulunmaktadır. Diğer ise Instagram uygulamasına otomatik kayıttan veya kullanıcı adı ile giriş yapmayın. Problem ortaya çıktığında şifrenizi ve e-mail adresi kullanarak giriş yapın.

  2- Facebook adresiniz, Instagram hesabınızla entegre edilmişse, birbirine bağlıysa her zamanki girişinizin aksine, Facebook ile giriş yap seçeneğini kullanabilirsiniz. Bazen bu uyarının ortaya çıkması, girişten kaynaklı olabiliyor. Bu tür sorunların nedenini az çok tespit edebilmek adına, farklı giriş yollarını denemekte fayda var. Eğer bu yollar işe yaramıyorsa, farklı çözüm yolları denenebilir.

  Politika İhlalinden Kaynaklı Olabilir!

  Yukarıdaki çözümlerden yinede hiç biri işe yaramadıysa ve hala üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun/hata oluştu uyarısı alıyorsanız, politika ihlalinden kaynaklı olabilir. Instagram uygulamanıza kaç hesabın bağlı olduğunu kontrol edin.

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu iPhone ve Android telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : webhakim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap