Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi

  1 ziyaretçi

  instagram ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Instagram hikaye ss (ekran görüntüsü) alınca bildirim gidiyor mu? (2022)

  Instagram hikaye ss (ekran görüntüsü) alınca bildirim gidiyor mu? (2022)

  Instagram'da paylaşılan bazı hikayelerin ekran görüntüsü alınır. Böylece alınan bu ekran görüntüsü amacı göre farklı yerlerde paylaşılır. Ancak bu durumda karşı tarafa bildirim gidip gitmediği pek çok kişinin merak ettiği konular içerisinde gelmektedir. Çünkü çoğu kişi ekran görüntüsü aldığı zaman karşı tarafın bunu bilmesini istemez.

   Instagram Hikaye SS (Ekran Görüntüsü) Alınca Bildirim Gidiyor mu? (2022)

   Son dönemlerde en çok merak edilen konular içerisinde Instagram hikaye, yani ekran görüntüsü alındığında bildirim gidip gitmediğidir. Genelde değişik nedenlerden dolayı farklı hesaplar üzerinden hikâyelerin ekran görüntüsü alınıyor. Böylece kişi başkasının hesabından almış olduğu hikayeyi değişik amaçlar altında kullanır. Instagram üzerinden paylaşılan hiç Aydın ekran görüntüsü alındığında, herhangi bir şekilde bildirim gitmez. Çünkü Instagram gibi sosyal medya hesaplarının en önemli unsurları içerisinde gizlilik gelir. Bu bir gizlilik ihlali olduğu için karşı taraf herhangi bir şekilde bildirim almaz.

   Instagram Hikaye SS (Ekran Görüntüsü) Nasıl Alınır?

   Instagram üzerinden hikayelerini ekran görüntüsünü alabilmek için cihazların uygulamaları kullanılır. Tabii bu durum mobil cihazların özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu doğrultuda özellikle avuç içi kullanmak suretiyle yeni mobil cihazlar dahilinde kolayca ekran görüntüsü alınır. Bununla beraber aynı zamanda cihazın tuşları kullanmak suretiyle kombinasyon üzerinden de ekran görüntüsü alınabiliyor. Ancak Instagram hikayelerini belli bir süresi olduğu için, bu süre geçmeden hemen ekran görüntüsü alınması gerekir.

   Instagram Hikaye SS (Ekran Görüntüsü) Alınca Bildirim Gider mi?

   Gün içerisinde en çok kullanılan bölümler arasında Instagram hikaye kısmı geliyor. Özellikle pek çok kişi anlık olarak gerçekleştiği durumu ve duygularını hikaye üzerinden paylaşır. Bazı durumlarda ise bu hikayeler başka hesaplar üzerinden ekran görüntüsü olarak alınır. Böyle durumlarda ise karşı tarafa bildirim gidip gitmediği merak ettiği konular içerisinde geliyor. Bu doğrultuda Instagram hikayesi ile ekran görüntüsü almanın üzerinden bildirim gitmediği ifade etmek gerekir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Instagram SS bildirimi gidiyor mu ve nasıl gitmez? Instagram ekran görüntüsü bildirimi açma ve kapatma var mı

  Instagram SS bildirimi gidiyor mu ve nasıl gitmez? Instagram ekran görüntüsü bildirimi açma ve kapatma var mı

  Instagram kullanım alanı en geniş olan platformlardan biridir. Kullanıcılar için hazırlanan pek çok özellik bulunmaktadır. Sistem akışını takip etmek isteyen kişiler yer alan bu özellikleri kullanmaktadır. Yapılan işlemler için karşı tarafa bildirim gidip gitmeyeceği ise merak edilen konulardan biri olarak araştırılmaktadır. Özellikle ekran görüntüsü almak karşı tarafa bildirim gönderir mi bu konular detaylı olarak araştırılmaktadır.

   Instagram SS Bildirimi Gidiyor mu ve Nasıl Gitmez?

   Instagram kullanıcılar geliştirilen özelliklerin her birini keşfederek günden güne kullanmaya başlamaktadır. Bu tarz işlemlerden biri ise ss almaktır. Paylaşılan post veya gönderilen mesajlarda ss almak karşı tarafa bildirim gönderir mi son zamanlarda en çok araştırılan konulardan biridir. Yapılan ekran görüntüsü işlemlerinde karşı tarafa direk bildirim gitmemektedir.

   Fakat DM üzerinden gönderilen anlık fotoğraf ya da video kayıtlarında ekran görüntüsü alınması karşı tarafa iletilmektedir. Bu bildirim yalnızca mesaj kısmında gözükmektedir. Kullanıcılar mesajı yan kaydırarak ss alındığını görebilmektedir. Güncel kullanım özelliklerinden biri olan Dm üzeri ss bildirimi yalnızca bu bölüm için geçerlidir. Diğer yazışma ya da fotoğraf ekran görüntülerinin alınması karşı tarafa bildirim göndermemektedir.

   Instagram Ekran Görüntüsü Bildirimi Açma ve Kapatma Var mı?

   Instagram ekran görüntüsü bildirimi açma ya da kapatma gibi bir durum bulunmamaktadır. Yalnızca DM üzerinden gönderilen fotoğraf ve videoların ekran görüntüsünün alınması karşı tarafa bildirim olarak gözükmektedir. Dm üzerinde gözüken bu bildirim kişinin bildirim kısmında ya da ana ekranında görünmemektedir. Bu nedenle herhangi bir bildirim açma ya da kapatma özelliği de bulunmamaktadır. Kullanıcıların büyük çoğunluğu instagram özelliklerini keşfederek kullanım şeklini de bu yönde ilerletmektedir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Instagram’da ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi? Instagram’da hangi görüntüler aldığında bildirim gidiyor? İşte detaylar...

  Instagram’da ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi? Instagram’da hangi görüntüler aldığında bildirim gidiyor? İşte detaylar...

  Instagram, sosyal medya kullanımında şüphesiz ki en popüler olanlardan birisi. Bu platform fotoğraf çekip paylaşmanın dışında da birçok uygulamayı takipçilerinin hizmetine sunuyor. Ancak bu platformla ilgili hala daha merak edilen birçok özellik var. Merak edilen özelliklerden birisi de Instagram'da ekran görüntüsü alındığı zaman bildirim gidip gitmediğiyle ilgili. Instagram'da ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi? Instagram'da hangi görüntüler aldığında bildirim gidiyor? İşte detaylar...

  INSTAGRAM'DA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALINCA BİLDİRİM GİDİYOR MU?

  Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği konular arasında ekran görüntüsü bildirimleri yer alıyor. Birisinin Instagram hikayesininin ekran görüntüsünü alınca bildirim gidip gitmediği birçok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Instagram hikayeleri söz konusu olduğunda, hikayesini ekran görüntüsü alırsanız veya ekrana kaydederseniz karşı kullanıcıya bildirim gitmez.

  Diyelim ki, merak ediyorsanız, birisinin kendi hikayenizin ekran görüntülerini alıp almadığını görmek istediniz, o zaman hiç şansınız yok çünkü bu bilgilere erişmenin bir yolu yok. Hikayelerinizle ilgili verilere gelince, yalnızca kimlerin izlediğine erişebilirsiniz. Bunu, 'görüldüğü' yazan sol alt köşeye tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

  2018 Şubat'ında, Instagram, kullanıcıların hikayelerinin ekran görüntüsünü kimin çektiğini görebilecekleri bir özelliği test ederek birkaç ay geçirdi, ancak bu özellik artık emekli oldu. Bu özellik 2018 Haziran ayında kadar kaldırıldı.

  Atılan fotoğraflar eğer anlık olarak atılmışsa ekran görüntüsü aldığınızda karşı taraf bu medyanın ekran görüntüsünün alındığını görür.

  Ancak standart yazı mesajlaşmasında karşı tarafa bildirim gitmemektedir.

  Anasayfa akışında gözüken gönderilerin de ekran görüntüsü alınırsa karşı tarafa bildirim gitmez.

  Yazı kaynağı : www.yeniasir.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap