Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram sessize alınan notlar nasıl açılır

  1 ziyaretçi

  instagram sessize alınan notlar nasıl açılır Ne90'dan bulabilirsiniz

  Instagram'da Sessize Alınan Hesap Nasıl Açılır? Nereden Bakılır?

  Instagram'da sessize alınan hesap nasıl açılır? Sessize almayı kaldırma adımları - CHIP Online

  Instagram sessize alınan hesap nasıl açılır?

  Instagram sessize alınan hesap nasıl açılır?


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Instagram Sessize Alınan Hesap Nasıl Açılır? Sessizden Nasıl Çıkarılır? » Teknobeyin

  Instagram üzerinden başkasının hesabını sessize almış olabilirsiniz. Daha sonra sessizden çıkmak istenildiğinde “instagram sessize alınan hesap nasıl açılır?” sorusu internette araştırılıyor. Bu yazımızda da “instagram sessizden nasıl çıkarılır?” sorusunun cevabını vereceğiz.

  AYRICA: Instagram Rehberdeki Kişileri Görme Nasıl Olur?

  Instagram Sessize Alınan Hesap Nasıl Açılır?

  Popüler sosyal medya sitesi instagramda birinin hikayesini görmek istemiyorum deyip sessize alma işlemi yapıldıktan sonra sessize aldığınız hesabı tekrar eski haline getirebilirsiniz.

  AYRICA: Instagram Hikayeye Gün Ekleme Nasıl Yapılır?

  Bilindiği gibi sessize alma işlemi ile başkasının gönderilerini ya da gönderileriyle birlikte hikayesini gizlemek mümkün. Yani kişiyi takip etseniz bile gönderi ve hikayelerini görmezsiniz. Ayrıca bu durum ilgili kişiye bildirilmez.

  AYRICA: Birden Fazla Instagram Hesabı Nasıl Açılır? Çoklu Instagram Açma

  Instagram sessizden nasıl çıkarılır?” adımları şu şekildedir;

  AYRICA: Instagram'a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme Programsız Nasıl Yapılır?

  AYRICA: Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Olur?

  AYRICA: Birbirinden Güzel Instagram Biyografi Sözleri ve Biyografi Şekilleri

  AYRICA: Instagram Profilime Kaç Kişi Baktı? Profil Ziyaretlerini Görme

  AYRICA: Instagram Takipten Çıkanları Nasıl Anlarım? (Programsız Bulma)

  Instagram sessize alınan hesap nasıl açılır?” sorusunun cevabı bu kadar basit. Instagram’da sessize alınan hesaplar ile ilgili işlemleri anlattığımız adımlarla yapabilirsiniz. Sorunuz varsa, aşağıdaki yorum alanından bizlere yazabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.teknobeyin.com

  Sosyal medya devi, geçmişe götürdü: Instagram’da not nasıl bırakılır?

  Sosyal medya devi, geçmişe götürdü: Instagram’da not nasıl bırakılır?

  Teknoloji devi Meta’ya ait sosyal medya platformu Instagram, kullanıcılarını memnun etmek için farklı sosyal ağlardan aşina olduğumuz ya da daha önce hiç görmediğimiz pek çok özelliği uygulamaya entegre ediyor. Önceki yıllarda Snapchat’in popüler olmasını sağlayan benzersiz ‘hikaye’ özelliğini kopyalayan Instagram, geçtiğimiz yıllarda ise TikTok’un yükselişine büyük katkısı olan kısa biçimli videoları ‘Reels’ adıyla başlatmıştı. Ancak Instagram, şimdi bir başka platformdan bildiğimiz bir özelliği daha platforma entegre ederek kullanıcılarına sundu.

  Geçtiğimiz aylarda sınırlı sayıda test kullanıcısı tarafından kullanılabilen Instagram notları artık herkes tarafından kullanılabiliyor. Instagram’a giren kullanıcılar, mesajlar sekmesine tıkladıklarında ‘not’ özelliğiyle karşılaşıyor. Bu yeni özelliğin ne işe yaradığını anlayamayan pek çok kişi notlara ilginç ifadeler bırakıyor.

  Bununla birlikte, Instagram’ın notları aslında 2000’lerin popüler mesajlaşma platformu MSN’den ilham alınarak geliştirildi.

  INSTAGRAM NOT BIRAKMAK NASIL YAPILIR?

  Instagram notlar, direkt mesajlar sekmesindeki arama çubuğunun hemen altında yer alıyor. Instagram’a not ya da diğer adıyla ‘durum’ eklemek için kullanıcıların tek yapması gereken mesajlar kısmına girdikten sonra üstte yer alan kendi profil resminizin üzerine tıklamak ve en fazla 60 karakter olacak şekilde bir şeyler yazmak ya da emoji bırakmak. Bu notlar 24 saat boyunca takipçileriniz tarafından görülecek ancak kimseye bildirim gitmeyecek.

  Ayrıca notlara cevap verilebiliyor ve cevap yazmak için nota tıkladığınızda bir kutu açılarak burada notun ne zaman paylaşıldığı yazıyor.

  Metin olarak paylaşılan not, profil fotoğrafınız üst kısmında takipçileriniz ile paylaşılır. Bu arada notu isterseniz takipçilerinizle isterseniz de sadece ‘yakın arkadaşlar’ listenizdeki kişilerle paylaşabilirsiniz.

  ‘Not’ özelliğiyle çok konuşulan Instagram, başka yeni özellikler üzerinde de çalışıyor. Bunlardan biri kullanıcıların büyük bir kısmını memnun edeceğe benziyor. Gelecekteki bir güncellemede sosyal medya devi, mağaza sekmesinin yerine bildirimler sekmesini getirmeyi planlıyor. 

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap