Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram takip etmeyenleri bulma sitesi

  1 ziyaretçi

  instagram takip etmeyenleri bulma sitesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Instagram takip etmeyenleri bulma nasıl yapılır? | DonanımHaber

  Instagram takip etmeyenleri bulma nasıl yapılır? | DonanımHaber

  Instagram’da takipçi sayısına önem vermeyen kullanıcılar olduğu gibi belli aralıklarla takipçilerinin eksilip eksilmediğini kontrol eden kullanıcılar da var. Öyle ki, Instagram'da beni takip etmeyenleri nasıl görebilirim? 2022'de de en çok gelen sorulardan. Instagram takip etmeyenleri bulma programsız yolu mevcut.

  Instagram, her yeni takipçide size bildirim gönderse de, profilinizi kontrol etmediğiniz sürece birinin sizi takip etmeyi bırakıp bırakmadığını bilemezsiniz. Gizlilik politikası nedeniyle, Instagram’da takibi bırakanlar kullanıcı tarafından doğrudan görülemiyor ancak size yardımcı olabilecek birkaç çözüm var.

  Instagram takipten çıkanlar ve takip etmeyenler için doğrudan bir liste sunmasa da, takibi bırakanlar iki farklı yolla öğrenilebiliyor. Android ve iOS platformu için geliştirilmiş birkaç uygulama mevcut ancak az sayıda takipçiye sahipseniz uygulama kullanmanıza gerek yok. Bu rehber yazıda hem uygulama ile hem de uygulamasız (programsız) Instagram’da takip etmeyenleri bulma yolunu göstereceğiz.

  Instagram takip etmeyenleri bulma

  Bu yöntem, çok sayıda takipçisi olmayan Instagram hesapları için iyi bir seçenek. Binlerce takipçiniz varsa tüm takipçiler listenizi gözden geçirmeniz uzun zaman alacaktır. Takip ettiğiniz hesapların sayısıyla sizi takip eden hesapların sayısı arasında büyük fark varsa, bunun için yapılmış uygulamaları kulanmak daha akıllıca olacaktır. Takipçiler ve Takip Edilenler listenizi karşılaştırarak sizi takipten çıkanları kontrol edebilirsiniz. Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur programsız? adım adım görelim:

  Instagram bilgileri indirme

  Instagram takibi bırakanlar görme

  Instagram takibi bırakanlar uygulama önerileri

  Instagram takip etmeyenleri bulma programsız yolu, çok takipçili hesaplarda etkili değil. Bunun için, üçüncü parti uygulamaları kullanmanın mantıklı olduğunu düşünebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olan milyonlarca kullanıcı var ve çoğunlukla Instagram takip etmeyenler hangi program? sorusunu soruyorlar.

  Instagram takipten çıkanları görme imkanı sağlayan tüm bu uygulamalar, indirdiğiniz andan itibaren toplanan verileri gösterir. Uygulamayı yüklemeden önce kaybettiğiniz takipçilerin hiçbirini göremezsiniz. Bu uygulamalar, ayrıca Instagram tarafından onaylanmamıştır, bu da hesap güvenliğinizin risk altında olabileceği anlamına gelir. Ayrıca Instagram, herhangi bir uyarı yapmadan API’sini ve kurallarını değiştirebildiğinden uygulama artık çalışmayabilir. Unfollowgram ve FollowMeter'ı buna örnek gösterebiliriz.

  Instagram takipçi takip uygulamasını indirdikten sonra, uygulama üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız ve Instagram’la ilgili verilerinize erişmesine izin vermeniz gerekir. Bu tür uygulamalar, yalnızca sizi takip etmeyi bırakanları değil, profil etkinliğinizi de takip eder. Instagram geri takip etmeyenler, engelleyenler vb. bilgiler de sağlarlar. Instagram kim takip etmiyor programı ücretsiz indirilebiliyor mu? Evet ancak, tüm özellikleri kullanabilmek için uygulama içi satın alım yapmanız, premium sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

  Hem Android Google Play Store’da hem de App Store’da “Instagram takibi bırakanlar uygulama” olarak arattığımızda çok sayıda seçeneğe rastladık ancak bu uygulamaları öneri olarak sunmak istemedik. Çünkü, daha önce de belirttiğimiz üzere bu tür uygulamaları kullanabilmek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor ve giriş yaptığınız anda hesabınız ele geçiriliyor, hesabınıza tekrar erişmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Ayrıca ücretsiz olarak gözüken bu uygulamalar, asıl işlevini ücretli sürümde yerine getiriyor; yani abone olmadan tam olarak kullanamıyorsunuz. Hem paranızı hem de hesabınızı kaptırmamak için yüklemekten kaçının.

  Bu rehber yazıda, Instagram takip etmeyenleri bulma programsız nasıl oluyor? anlatmaya çalıştık. Instagram takibi bırakanlar vb. adı taşıyan uygulamalara itibar etmemeniz hususunda tekrar tekrar uyarıyoruz. Apple, App Store’da bu tür uygulamaları tespit ettiğinde zaten kaldırıyor ancak Android tarafında APK olarak yüklenebiliyor. "Instagram takipten çıkanları görme" altında listelenen uygulamaları, programları lütfen kullanmayın.

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Instagram'da takip etmeyenleri bulma nasıl yapılır? Instagram takip etmeyen kişileri öğrenme

  Instagram'da takip etmeyenleri bulma nasıl yapılır? Instagram takip etmeyen kişileri öğrenme

  Instagram kullanıcılarının birçoğu takipçi sayısına oldukça dikkat etmekte ve bu sayının azalmasını istememektedir. Bunun içinde takipçilerinin beğeneceği şeyler yapmaya özen göstermektedir.

   Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma Nasıl Yapılır?

   Instagram'da kendini takip etmeyenleri bulmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş birtakım yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri şu şekilde ifade etmek mümkün olmaktadır:

   Follow Meter: Bu uygulama Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde birçok kişisel veriye ulaşmak mümkün olmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra Instagram hesabını açık bulundurmak gerekmektedir. Menüdeki seçenekler sekmesinden takibi bırakanları, yeni takip etmeye başlayanları görmek mümkün olmaktadır.

   Followers Tracker Pro: Bu hizmet bir ücret karşılığında sunularak sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcıların hesaplarına giriş yaparak kendilerini takip etmeyi bırakanları olmak üzere silinen beğeni ve yorumlarını dahi görmeleri mümkün olmaktadır.

   Follow Cop: Android cihazlarda kullanılan bu sistem Instagram kullanıcıları için oldukça kullanışlı bir uygulama olarak belirtilmektedir. Bu uygulama düzenli kullanıldığında takip etmeyi bırakanların sayısı hakkında bilgi vermektedir.

   Instagram Takip Etmeyen Kişileri Öğrenme

   Instagram kullanıcıları çoğu zaman kendilerini takipten çıkanları arayarak bulmaya çalışmaktadırlar. Bu zorlu uğraşın yerine güvenilir ve ücretsiz olarak hizmet veren sistemler de bulunmaktadır. Bu sistemler takipten çıkanların listesinin ve takipçi listesinin toplu olarak görünmesine yardımcı olmaktadırlar. Bu sistemler Android ve iOS işletim sistemlerinde farklılık göstermektedir. Instagram kullanıcılarının özellikle kişisel bilgilerini paylaşırken dikkatli olmaları gerekmektedir. Instagram'da takip etmeyen kişileri bulmak için şu sistemlerden faydalanılmaktadır: Follow Meter, Followers Tracker Pro ve Follow Cop olmaktadır. Bu sistemler sayesinde kimin Instagram takibini bıraktığını kimin yeni takip ettiğini görmek mümkün olmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Instagram Takip Etmeyenleri Bulma (Programsız)

  Instagram Takip Etmeyenleri Bulma (Programsız)

  Merhaba, birçok kişi Instagram profilinde kendisini takip etmeyen kullanıcıları bulmak için 3’üncü parti uygulamalar kullanmakta, fakat bu uygulamalar sizden Instagram şifrenizi talep etmekte ve güvenilir oldukları sürekli sorgulanmakta, bu yazımızda size Instagram Takip Etmeyenleri Bulma (Programsız) yöntemini anlatacağız.

  Neden Bu Uygulamları ve Web Sitelerini Kullanmamalıyız?

  Birçok kişi Instagram profilinde ekli olan hesapların hangilerinin kendilerini takip ettğini öğrenmek istiyor ve bunun için 3.parti çoğu zararlı yazılımları veya web siteleri kullanmaktalar. Bu yazılımların ve web sitelerinin neredeyse hepsi çalışmak için sizden instagram hesabınızın şifresini talep etmekte, bu sayede profilnize erişip takipçilerinizi kıyaslıyorlar, fakat bu işlem son derece sakıncalı ve tehlikelidir. Sonuçta bu yazılımı yöneten kişiler bilgilerinizi erişebilir. Google Play ve AppStore her yıl bu gibi uygulamaları zararlı olduklarından dolayı kütüphanelerinden kaldırıyorlar. Her ne kadar bu bilgileri saklamadıklarını iddaa etselerde bizler bu bilgileri sakladıklarını çok iyi biliyoruz 🙂 Böylesine bir tehlikeye ortak olmaktasa kendi işimizi kendimiz görmekte fayda var. Birazdan anlatacağım işlem belki o uygulama ve websiteleri kadar hızlı ve pratik olmayabilir fakat güvenli olduğu kesin. Haydi başlıyalım.

  İhtiyacımız Neler?

  Öncelikle Instagramhesabımızı web sitesinde açmalıyız, ve bilgisayarımızda Microsoft Excel yüklü olmalıdır, Excel’e neden ihtiyaç var sırası geldiğinde açıklıyacağız.

  (Instagram mobil uygulamasında bahsedilen yöntem yeni gelen güncelleştirme ile yapılamamakta, bu sebepten web sitesinden bu işlemleri gerçekleştirmeliyiz.)

  1.Adım, Excel Dosyasının Hazırlanması

  Bilgisayarımızda yeni bir Microsoft Excel dosyası oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz belgede A ve B sütunlarını gelişletip, listelerin karışmaması için Seni Takip Eden Hesaplar ve Takip Ettiğin Hesaplar adında iki başlık veriyoruz, resimde gördüğünüz gibi biz başlıkları verip yazı puntosunu büyülttük.

  Neden Microsoft Excel ? Excel aldığımız listelerdeki kullanıcı hesap isimlerini karşılaştırarak hangi listede hangi kullanıcı adının olmadığını gösterecek, böylece bizi takip etmeyen veya bizi takip etmesine rağmen bizim takip etmediğimiz hesaplar ortaya çıkacak.

  Excel dosyamız hazır, sırada Instagram’a girip takipçi verilerini almak var.

  2.Adım, Verileri Talep Etme

  İlk olarak Instagramweb sitesine giriş yapıp profilimizdeki sağ üsteki profil resmimize tıklıyoruz. Açılan menüden “Ayarlar” seçeneğini seçiyoruz.

  Açılan ekrandan “Gizlilik ve Güvenlik” bölümüne giriş yapıyoruz.

  Gizlilik ve Güvenlik menüsünden aşağıdaki “Verileri İndirme” başlığının altındaki “İndirme Talep Et” seçeneğine tıklıyoruz.

  Karşımıza çıkan ekrandan “İleri” seçeneğine tıklayıp devam ediyoruz. Burada önemli olan tek nokta, Bilgi Formatının HTML ve E-Posta adresimizin doğru olmasıdır.

  İndirme talebimiz alındı. Geriye E-Posta adresimize Instagram üzerinden gelecek olan maili beklemek kalıyor. Mail genelde maksimum 1-2 gün içinde gelmekte, resimdeki “14 günü bulabilir” ifadesi kafanızı karıştırmasın. Mail geldiğinde aşağıdaki maddelerden devam edebilirsiniz. O zamana kadar maleseft bekleyeceksiniz. Bu süre zarfında E-Posta adresimizi düzenli aralıklar ile kontrol etmeliyiz.

  NOT : Önceden böyle bir işlem yapmıyorduk, Instagram içinden direkt olarak bizleri takip edenleri ve bizim takip ettiğimiz hesapları görebildiğimiz bir liste bulunmaktayıdı, fakat Instagram nedense bu listeleri kaldırmış, daha hızlı bir yöntem bulana kadar maleseft bu yöntemi kullanacağız. En sağlıklı ve güvenli yöntem şaunlık bu şekilde.

  3.Adım, Verileri İndirme

  Bizim E-Posta adresimize verilerimiz 1 günde geldi. “Bilgileri İndir” diyoruz, açılan Instagram adresinden kullanıcı girişi yapacağız.

  Açılan penceredeki “Bilgileri İndir” seçeneğine tıklayın ve indirin. Bu penceredeki yönergeleride bilgi edinme amaçlı okumakta fayda var.

  4.Adım, Hesapları Listeleme

  İndirdiğimiz verilerimize sağ tıklayıp “Buraya Ayıkla” diyerek arşiv dosyasının içinden verilerimizi çıkartmış olacağız. Ayıkladığımız dosyamızın içinden çıkan index.html dosyasına çift tıklayıp açalım.

  Aşağa doğru inelin ve “Takipçiler ve takip edilenler” başlığını bulalım. Önce “Takipçiler” seçeneğini seçelim.

  Tüm listeyi fare yardımıyla seçerek kopyalıyoruz.

  Ardından oluşturduğumuz Excel dosyasına “Seni Takip Eden Hesaplar” başlığının altına sağ tıklayıp Hedef Biçimlendirmesiyle Eşleştir seçeneğini seçerek yapıştırıyoruz.

  Şimdi “Takip Edilenler” seçeneğini seçerek aynı adımları orada da uygulayacağız.

  Yine tüm listeyi seçip kopyalıyoruz.

  Bu seferde kopyaladığımız verileri “Takip Ettiğin Hesaplar” başlığının altına sağ tıklayıp yine Hedef Biçimlendirmesiyle Eşleştir seçeneğini seçerek yapıştırmış oluyoruz.

  5.Adım, Takip Edenler ile Takip Etmeyenleri Kıyaslama İşlemi

  Listemiz tamam. İki listeyide Instagram üzerinden indirdiğimiz verilerimiz yardımı ile aldık ve Excel’e aktardık. Böylece yukardaki resimdeki gibi bir görüntü elde etmiş olduk. Şimdi kıyaslama adımına geçelim.

  Kıyaslama yapmak için önce A ve B sütunları seçiyoruz, ardından Giriş sekmesindeki Koşullu Biçimlendirme seçeneği seçilir, açılan kısımdan Hücre Vurgulama Kuralları ve oradan Yinelenen Değerler seçilir, çıkan soruya tamam denir. İşlem tamam artık sonuçları görebiliriz.

  İşlem sonrası iki sütunda kırmızı olacak, burada solda beyaz kalan mavi çizgi ile işaretlediğim yer sizi takip eden fakat sizin takip etmediğiniz hesaplar. Sağda beyaz kalan kırmızı çizgi ile işaretlediğim alanlar ise sizin takip ettiğiniz fakat onların sizi takip etmediği hesaplardır. Bunun anlamı sağdaki alandaki hesapları takipten çıkabiliriz 🙂 Soldaki alandaki hesaplar ise istersek takibe alabiliriz 🙂 İşlemler bu kadardı Instagram Takip Etmeyenleri Bulma (Programsız) biraz uzun olabilir fakat güvenli ve kesin doğru sonuç veren bir yöntemdir. Umarım işinize yarar. Yorumlarınızı eklemeyi unutmayın. Bizimle iletişime geçmek için bu adresikullanabilirsiniz. Kolay gelsin sağlıklı günler dilerim. 🙂

  Yazı kaynağı : www.yazilimturkiye.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap