Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  intikam kankam oyuncuları

  1 ziyaretçi

  intikam kankam oyuncuları Ne90'dan bulabilirsiniz

  İntikam Kankam

  İntikam Kankam

  Lüks bir özel lisede tahttan indirilen popüler kız, ortak düşmanlarından intikam almak için kendi halinde yeni öğrenciyle gizli bir anlaşma yapar.

  Yazı kaynağı : www.sinemalar.com

  İntikam Kankam

  İntikam Kankam

  İntikam Kankam Film Konusu Ve Oyuncuları - MaksatBilgi

  İntikam Kankam Film Konusu Ve Oyuncuları - MaksatBilgi

  https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına giderek sitemizde yer alan diğer film ve dizi içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

  Çok vakit kaybetmeden İntikam Kankam filmi hakkında bilgileri verelim. İşte İntikam Kankam film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!


  Orijinal İsmi:
  Do Revenge
  Türkçe İsmi:
  İntikam Kankam
  IMDb Puanı: – / 10
  Yapım yılı: 2022
  ilk vizyon tarihi: 16 Eylül 2022
  Yaş Sınırı: 
  Süre: 1 saat 58 dakika
  Yönetmeni: Jennifer Kaytin Robinson
  Senarist: Celeste Ballard, Jennifer Kaytin Robinson
  Yapımcı: Jennifer Kaytin Robinson, Anthony Bregman, Peter Cron
  Yapım Şirketi: Likely Story, Sony Pictures Television, Netflix
  Başrol Oyuncuları: Camila Mendes, Maya Hawke (II), Austin Abrams
  Türü: Komedi
  Yapım Ülkesi: Amerika Birleşik Devletleri

  İntikam Kankam Film Konusu 

  Yazı kaynağı : maksatbilgi.com

  İntikam Kankam Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

  İntikam Kankam Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

  İntikam Kankam (Do Revenge) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

  Film hakkında

  16 Eylül 2022‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal filmidir. Toplam 1 saat 58 dakikadan oluşan film, komedi türünde yer alıyor.

  Yönetmenliğini Jennifer Kaytin Robinson üstlenirken, senaryosunu Jennifer Kaytin Robinson ve Celeste Ballard kaleme aldı.

  Filmin oyuncu kadrosunda Camila Mendes, Maya Hawke, Rish Shah, Sophie Turner, Sarah Michelle Gellar, Austin Abrams, Eliza Bennett ve Alisha Boe gibi isimler yer alıyor.

  Film ABD’de Atlanta kentinde çekildi.

  Filmin orijinal adı: Do Revenge

  İntikam Kankam konusu

  Filmin konusu, İki lise öğrencisi grubu, Drea ve Eleanor’un hayatları alt üst olur ve liseleri tarafından reddedilir. Başlangıçta sadece erkek arkadaşı Max için hazırlanan üstsüz bir videosunun sızdırılmasından sonra, Drea utanç duyar. Eleanor, Carrissa’yı tuttuğu ve onu öpmeye çalıştığına dair bir söylenti yayılmaya başlayınca dışlanır. Drea ve Eleanor bir dostluk kurar ve birbirlerinin zorbalarının peşine düşmeyi kabul ederler.

  Havalı bir özel lisenin gözden düşen popüler kızı, okula yeni gelen gösterişsiz bir kızla birbirlerinin düşmanlarından intikam almak için gizli bir anlaşma yapar.

  İntikam Kankam oyuncuları ve karakterleri (Cast)

  Filmin oyuncu kadrosunda Camila Mendes, Maya Hawke, Rish Shah, Sophie Turner, Sarah Michelle Gellar, Austin Abrams, Eliza Bennett ve Alisha Boe gibi isimler yer alıyor.

  Camila Mendes – Drea Torres:
  Maya Hawke – Eleanor
  Rish Shah – Russ Lee
  Sophie Turner – Erica

  Sarah Michelle Gellar – the Headmaster
  Austin Abrams – Max
  Eliza Bennett – Jessica
  Alisha Boe – Tara
  Talia Ryder – Gabbi
  Paris Berelc – Meghan
  Jonathan Daviss – Elliot
  Maia Reficco – Montana
  Ava Capri – Carissa

  Film Yorumları

  Yazı kaynağı : yorumguncel.com

  İntikam Kankam

  İntikam Kankam

  Fazlasıyla keyifli bir gençlik filmi olarak sinemaseverlerin beğenisine sunulan Do Revenge, kendilerine zorbalık yapanlardan intikam alabilmek için işbirliği yapmaya karar veren iki genç kızı merkezine alıyor. Biri gözden düşmüş popüler bir lise kızı, diğeri ise okula yeni gelen; gösterişsiz ve pek de popüler olmayan bir kız, günün birinde kendilerine kötü davranan insanlardan intikam alabilmek adına gizli bir anlaşma yapar. Bu anlaşma, güzel bir arkadaşlığı da beraberinde getirecektir. İlk gösterimini 16 Eylül 2022 tarihinde yapan 4k filmin yönetmenlik koltuğunda Jennifer Kaytin Robinson otururken, filmin senaryosu ise Celeste Ballard ve Jennifer Kaytin Robinson’un imzasını taşıyor. Komedi türünde karşımıza çıkan yapım, IMDB’den de 6.5 puan alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Camila Mendes, Maya Hawke, Austin Abrams, Rish Shah, Taila Ryder, Alisha Boe, Sophie Turner ve Ava Capri gibi isimler bulunuyor.
  Drea (Camila Mendes) ve Eleanor (Maya Hawke), Florida’da yaşayan iki lise öğrencisi olan genç kızdır. Günün birinde yaptıkları bir şey nedeniyle hayatları mahvolan ve liseleri tarafından reddedilen bu iki genç kızın yolu, kısa süre sonra kesişmek üzeredir. Okulunun en popüler kızlarından biri olan Drea, bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Max (Austin Abrams)’ın kendisinin uygunsuz bir videosunu paylaşmasının ardından tüm okula rezil olur ve büyük bir utanç duyar. Bunun ardından hem okuldaki popüleritesi azalan hem de kendisini kötü hissetmeye başlayan Drea’ın hayatı adeta altüst olmuştur.
  Bu sırada lisenin bir diğer öğrencisi olan Eleanor ise okulda yayılan söylentiler nedeniyle herkes tarafından zorbalığa uğramakta ve kendisini kötü hissetmektedir. Okuldaki Carissa (Ava Capri) isimli bir öğrenciyi öptüğüne dair söylentileri yayılan Eleanor, bunun ardından birçok kişi tarafından dışlanmış ve yalnız kalmıştır. Bu olaylardan kısa bir süre sonra bir araya gelen Drea ve Eleanor, kısa süre içerisinde yakınlaşmalarının ardından kendilerini kötü hissettiren insanlardan intikam alabilmek için bir anlaşma yapmaya karar verirler.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap