Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iphone 14 pro max avrupa fiyatı

  1 ziyaretçi

  iphone 14 pro max avrupa fiyatı Ne90'dan bulabilirsiniz

  iPhone 14 yurtdışı fiyatları: iPhone en ucuz hangi ülkede? | DonanımHaber

  iPhone 14 yurtdışı fiyatları: iPhone en ucuz hangi ülkede? | DonanımHaber

  iPhone 14 Türkiye fiyatları açıklandıktan sonra, yurt dışından iPhone almak tekrar gündeme geldi. iPhone 14 yurt dışından getirmek, en azından şu an için daha cazip. Peki, iPhone 14 yurtdışı fiyatları kaç dolar? İşte 2022 Eylül ayı itibarıyla, ülke ülke güncel iPhone 14 ve 14 Pro fiyat listesi:

  iPhone 14 en pahalı Türkiye'de

  Nukeni, her ülkenin Apple Online Store sayfasından aldığı bilgilere göre her yıl iPhone fiyat sıralamasını güncelliyor. iPhone fiyatları bildiğiniz üzere yalnızca ülkenin para birimine göre değil, yerel vergilere göre değişiyor. Şimdiye kadar iPhone en pahalı satılan ülkeler sıralamasında en üst sırada Brezilya’yı görmeye alışmıştık ancak bu sene durum değişti. Türkiye, resmi olarak dünyanın en pahalı iPhone 14’ün satıldığı ülke oldu.

  iPhone 14 Pro fiyatı Türkiye’de 40.000 TL’den başlıyor; güncel kurla hesap edildiğinde 2193 dolar. iPhone 14 Pro serisinin Brezilya’daki fiyatı 1823 dolar. iPhone 14 satın almanın oldukça pahalı olduğu diğer ülkeler, Hindistan, Macaristan ve Polonya. Yalnızca 14 Pro serisi değil, iPhone 14 için de fiyatlandırma ülkemizde oldukça yüksek. Öyle ki; iPhone 14 fiyatı Türkiye’de 31.000 TL’den başlıyor, bu da 1699 dolara denk geliyor. Amerika’da iPhone 14 baz model, 829 dolarla satışta. Ardından Japonya (831 dolar) geliyor.

  Apple, 2021’de yerel para biriminin dolar karşısında değerinin -birkaç saat içinde- %15’ini kaybetmesi nedeniyle Türkiye’de ürün satışlarını askıya almıştı. Türkiye’de satışlar yeniden başladığında Apple ürünlerinin %25 oranında zam gelmişti. Ayrıca uygulama ve aboneliklerin fiyatı da artmıştı. 2022'de de durum değişmedi; Apple etkinliğinin hemen ardından iPhone fiyatları dahil birçok ürüne zam geldi.

  iPhone fiyatları yalnızca Türkiye’de değil, birkaç Avrupa ülkesinde de arttı. Örneğin, iPhone SE 3. nesil fiyatı, İngiltere'de 419 sterlinden 449 sterline çıktı.

  iPhone 14 yurt dışında ne kadar?

  iPhone 14'ün en uygun fiyata satıldığı ülkelerin başında; Amerika, Japonya, Çin, Hong Kong geliyor. Peki, iPhone 14 yurt dışında kaç dolar? iPhone 14 yurt dışından getirmek en az ne kadara mâl oluyor? İşte iPhone 14 yurtdışı fiyatları (2022 Eylül itibarıyla):

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Yurt dışı iPhone fiyatları ne kadar? - ShiftDelete.Net

  Yurt dışı iPhone fiyatları ne kadar? - ShiftDelete.Net


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max Satın Alın - Apple (TR)

  iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max Satın Alın - Apple (TR)

  Evet. iCloud ile ayarlarınızı, fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı ve belgelerinizi yeni bir aygıta aktarmak çok kolay. Yeni aygıtınızı kurarken iCloud’da oturum açıp eski aygıtınızın iCloud yedeğine erişmeniz yeterli. Birkaç dakika içinde hazırsınız.

  Yedeklemeyi tamamlamak için iCloud’da yeterli depolama alanınız mı yok? iCloud, aygıtınızı yedekleyip tüm verilerinizi aktarabilmeniz için gereken geçici depolama alanını size ücretsiz olarak sunuyor (iOS 15 sürümü gerekir).

  Hızlı Başlangıç ile, iCloud yedeğinizdeki verilerinizi ve içeriğinizi yeni iPhone’unuza aktarabiliyorsunuz. Hızlı Başlangıç özelliği iOS 12.4 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü telefonlar için aygıttan aygıta geçiş seçeneği sunuyor. Bu sayede tüm verilerinizi mevcut aygıtınızdan yeni aygıtınıza kablosuz olarak aktarabiliyorsunuz.

  Android’den geçiş yapıyorsanız, öncelikle “iOS’e Taşı” uygulamasını indirmeli ve yeni iPhone’unuzda kurulum aşamalarını takip etmelisiniz.

  Yeni iPhone’unuza verilerinizi nasıl aktaracağınızı öğrenmek için support.apple.com/tr-tr/HT201269 sayfasını ziyaret edin.

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap