Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ismail küçükkaya hangi kanala geçti

  1 ziyaretçi

  ismail küçükkaya hangi kanala geçti Ne90'dan bulabilirsiniz

  İsmail Küçükkaya hangi kanala geçti? FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok? İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya nerede?

  İsmail Küçükkaya hangi kanala geçti? FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok? İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya nerede?

  FOX TV'de sabah programları sunan İsmail Küçükkaya'nın yeni adresi belli oldu. Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada İsmail Küçükkaya'nın artık Halk TV'de ekrana çıkacağını duyurdu. Bunun ardından Google'da ' İsmail Küçükkaya hangi kanala geçti? FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok?' gibi sorular araştırılıyor. Peki, İsmail Küçükkaya hangi kanala geçti? FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok? İsmail Küçükkaya başka kanala mı geçti, transfer mi oldu? İsmail Küçükkaya'nın yeni kanalı neresi oldu? İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkayakaç yaşında, nereli? İsmail Küçükkaya hayatı ve biyografisi nedir? İsmail Küçükkaya nerede? İşte detaylar haberimizde...

  Yıllardır FOX TV'de sabah programları sunan İsmail Küçükkaya'nın artık Halk TV'de program sunacağı ifade edildi. Açıklama Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu'ndan geldi.
  Mahiroğlu Twitter'dan yaptığı ilk paylaşımda, "Bu yola çıkarken Türkiye'nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV'de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin..." diye yazdı.

  İsmail Küçükkaya hangi kanala geçti? FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok? Başka kanala mı geçti, transfer mi oldu? İsmail Küçükkaya kimdir?

  Cafer Mahiroğlu daha sonra "Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden Halk TV'de yeni başlayacak bir arkadaş için tweet attım. Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre degil. Hoş geldin İsmail Küçükkaya…" ifadelerini paylaştı.

  İsmail Küçükkaya hangi kanala geçti? FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok? Başka kanala mı geçti, transfer mi oldu? İsmail Küçükkaya kimdir?

  İsmail Küçükkaya,1972 yılında Kütahya Simav'da dünyaya geldi. ilk ve orta öğrenimini Kütahya'da gördü.Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı. İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi'nde muhabirlik yaparak başladı.

  Hürriyet Gazetesi'nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV'de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

  2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi'nin Ankara temsilciliği yürüten Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı.

  2013 yılı Eylül ayında Fox TV'de "Çalar Saat" adlı programı sunmaya başladı. Gazeteci İsmail Küçükkaya 10 Temmuz 2016'da Samsun'da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile evlendi.

  • Cumhuriyetimize Dair (2008)

  • Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı (2012; İlber Ortaylı ile birlikte)

  • Korkma (2016)

  • Biraz Cesaret (2019)

  • Fikri Hür Vicdanı Hür (2020)

  • Altın Kelebek Ödülü - En İyi Erkek Haber Sunucusu (2017; aday gösterildi)

  • Türkiye Altın Marka Ödülü - Yılın Televizyon Sunucusu (2017; kazandı)

  • MGD Ödülü - En İyi Sabah Haber Kuşağı (2018; kazandı)

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya hangi kanala transfer oldu, FOX TV'den neden ayrıldı?

  İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya hangi kanala transfer oldu, FOX TV'den neden ayrıldı?

  Eylül 2013'den beri hafta içi her sabah saat FOX TV'de "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programını sunan İsmail Küçükkaya, kanal değiştirdi.12 Eylül'de yeni görevine başlayacak Küçükkaya, yeni çalışacağı kanalda haftanın 5 günü sabah programı, ayrıca cuma günü akşam programı yapacak. İşte, İsmail Küçükkaya'ya dair tüm ayrıntılar...

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

  İsmail Küçükkaya, 20 Ocak 1970 yılında Kütahya, Simav'da doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Simav'da tamamlayan Küçükkaya, ardından 1993'te Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi.

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA'NIN KARİYERİ

  Gazeteciliğe Hürriyet Ankara'da başlayan Küçükkaya, 9 yıldır hafta içi her sabah saat 08.00'da FOX TV'de Eylül 2013'den beri "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programını sunuyordu. 2019 İstanbul ara yerel seçimi öncesinde Seçim Özel yayınının moderatörlüğünü yapan Küçükkaya, yaptığı açıklamalarla gündeme sık sık gelen isimlerden.

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA HANGİ KANALA GEÇTİ?

  Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada FOX TV'de sabah programlarını sunan İsmail Küçükkaya'nın artık Halk TV’de ekrana çıkacağını dün duyurmuştu. Bugün itibariyle açıklamalar yapan Küçükkaya, transferi doğruladı. Küçükkaya şu ifadelere yer verdi:

  ''9 yıldır mutluluk, huzur ve gururla görev yaptığım FOX TV’den dün itibari ile ayrılmış bulunuyorum. Kanal yönetimi bu kararımı anlayışla karşıladı. Anlaşarak ayrıldık. 12 Eylül itibariyle Halk TV’de göreve başlıyorum. Haftanın 5 günü 3’er saat sabah haberlerinde olacağım. Cuma akşamları da bir program hazırlayıp sunacağım. ''

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA FOX TV'DEN AYRILDI: 'ETKİLENDİM, KALAMADIM'

  Küçükkaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada 9 yıldır çalıştığı FOX TV'den neden ayrıldığını şu sözlerle açıkladı:

  ''10.yılıma tam da bugünlerde girmiş olduğum FOX’daki tüm bulunma süremi daima mutluluk ve sevinçle, minnettarlık duygularıyla anacağım.Çok sorulduğu için şunu da açıklamalıyım: FOX yönetimi; başta GYY Doğan Şentürk olmak üzere hepsi kanalda kalmam için muazzam çaba gösterdi. CEO Cenk Soner sürece aktif dahil oldu. 4/5 gün çok yoğun görüşmeler yaptık. Kalmam için ellerinden geleni yaptılar. Ama olmadı, kalamadım. Peki neden?

  Birincisi FOX’da 10.yılımda kendimi tekrara düşmekten endişe ettim. Gelecek yıl bir değişiklik yapmayı düşünürken beklenmedik bir anda Halk TV’den teklif aldım. Cafer Mahiroğlu çok istekli, iddialı ve kararlıydı. O heyecandan mesleki anlamda etkilendim. Cafer Mahiroğlu Halk TV’yi büyütmek istiyor. Vizyonunu önemsedim. Sabah haberlerini bir haber kanalında yapma fikri beni heyecanlandırdı. Akşam programı yapma önerisinden de etkilendim. Ve ‘evet’ dedim. Hayırlı olsun.''

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA ÖZEL HAYATI

  2002'de ilk eşinden ayrılan Küçükkaya, 10 Temmuz 2016'da Öğretmen Eda Demirci ile evlendi. Ocak 2020'de, Küçükkaya ve Demirci anlaşmalı olarak boşandılar.

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA YAYINLARI

  Ödülleri:

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  İsmail Küçükkaya neden yok? Fox TV Çalar Saat programını neden İsmail Küçükkaya sunmuyor? Başka kanala mı geçti?

  İsmail Küçükkaya neden yok? Fox TV Çalar Saat programını neden İsmail Küçükkaya sunmuyor? Başka kanala mı geçti?

  29 Ağustos Pazartesi sabahı Çalar Saat programında sunucu İsmail Küçükkaya’yı görmeyi planlayan seyirciler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Programda Küçükkaya yerine İlker Karagöz’ün yer aldığı görüldü.  Haziran ayında sezon finali yapan sunucunun yeni sezonda Fox TV ekranlarında olmaması ‘İsmail Küçükkaya neden yok?’ ‘Fox TV Çalar Saat programını neden İsmail Küçükkaya sunmuyor? Başka kanala mı geçti?’ Sorularına neden oldu…

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA NEDEN YOK?

  Haziran ayında sezon finali ile Fox TV ekranlarına veda eden sunucu İsmail Küçükkaya, bu süre içerisinde Halk TV ile anlaşarak Fox TV’den ayrıldı. İsmail Küçükkaya 12 Eylül Pazartesi sabahı itibariyle Halk TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. İsmail Küçükkaya'nın ücret olarak Halk TV'den 3 milyon dolar alacağı iddia edildi.

  İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

  İsmail Küçükkaya, 1972 yılında Kütahya Simav'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kütahya'da alan usta sunucu lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

  Gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi'nde muhabirlik yaparak başlayan İsmail Küçükkaya, sonrasında Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapan Küçükkaya, 2003 yılında köşe yazarlığını devam ederken, SkyTürk TV'nin Ankara temsilcisi oldu.

  2005-2008 yıllarında Akşam Gazetesi'nin Ankara temsilciliği yürüten başarılı gazeteci, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı.

  2013 yılı Eylül ayında Fox TV'de hafta içi her gün ekrana gelen “Çalar Saat” adlı programı sunmaya başladı. 2019 İstanbul ara yerel seçimi öncesinde İstanbul 2019 Seçim Özel yayınının moderatörlüğünü yaptı.

  2008 yılında “Cumhuriyetimizi Dair” ve 2012 yılında “Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı” isimli iki kitap kaleme aldı.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap