Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir büyükşehir belediyesi ilan reklam vergisi ödeme

  1 ziyaretçi

  izmir büyükşehir belediyesi ilan reklam vergisi ödeme Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : ebelediye.izmir.bel.tr

  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  İzmir İtfaiyesi bir yılda 12 bin 500 kişiye eğitim verdi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, özel sektörde çalışan itfaiyecilere Toros’ta bulunan eğitim tesislerinde kapsamlı bir eğitim veriyor.

  Yazı kaynağı : www.izmir.bel.tr

  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  *En son ne zaman süt aldığımı nereden öğrenebilirim?

  -Web sitemizde yer alan ''SÜTÜM NEREDE'' menüsünden çocuğunuzun T.C. Kimlik numarası ile sorgulama yapabilir, son 3 dağıtım dönemine ait sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

  *Alamadığımız dönemlere ait süt haklarımız ne oluyor?

  -Süt Kuzusu Projemiz kapsamında satın alma işlemleri, teslim edilen sütlerin litreleri üzerinden yapılmaktadır.Teslimat yapılamadığı durumlardaki süt haklarınıza ait satın alma işlemleri gerçekleştirilmemektedir.

  *Evde bulunmadığımızda bırakılan not ile Müdürlüğe gelerek sütleri alabilir miyiz?

  -Evde bulunmadığınız durumlarda bırakılan not kağıtları, hanenize sütlerinizin teslimi için gelindiğini gösteren bilgi paylaşımıdır. Aynı ay içerisinde yapılan dağıtım periyodumuzda ikinci hane ziyaretleri gerçekleştirilerek sütlerin teslim edilmesi sağlanacaktır.

  *Süt Kuzusu Projesine başvurmak için ne yapmalıyız?

  - Başvuru dilekçesi ile Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

  *Hangi ilçelere süt dağıtımı yapılıyor?

  -Süt Kuzusu Projemiz kapsamında Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Karabağlar, Konak, Narlıdere ilçelerinin tamamına ve Beydağ, Kiraz, Ödemiş, Bayındır, Torbalı, Menderes, Selçuk, Urla, Seferihisar, Karaburun, Güzelbahçe, Çeşme, Menemen, Aliağa, Foça, Bergama, Dikili, Kınık, Kemalpaşa ilçelerinin merkez mahalleri olmak üzere toplamda 609 merkez mahallede dağıtım yapılmaktadır.

  *Sütü nasıl muhafaza edebiliriz?

  -Ambalaj açılmamak şartıyla normal oda sıcaklığında son tüketim tarihine kadar tazeliğini korur.Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmeli ve 2 gün içinde tüketilmelidir.

  *UHT süt nedir?

  -UHT (Uzun ömürlü) süt, çiğ sütün 135-150 derecede 2-4 saniye tutulması ve tekrar soğutulması ile, sütün bozulmasına neden olan ve hastalık yapan etkenlerin tümünün ortadan kaldırıldığı bir içme sütü çeşididir.Aseptik koşullarda dolumu yapılan UHT süt, 6 katmanlı özel ambalajlarla piyasaya arz edilir.Uzun ömürlü sütler hiçbir katkı maddesi içermez.

  *Adres değişikliğinde ne yapmamız gerekir?

  -Nüfus Müdürlüğünden adres değişimi yapıldıktan sonra, Müdürlüğümüzü arayarak bilgi vermeniz halinde sütleriniz yeni adresinize gelecektir.

  *Teslim alacağım sütleri başka bir adrese yönlendirilmesi için ne yapmam gerekiyor?

  -Dilekçe ile Müdürlüğümüze, Milli Kütüphane cad. No:41/A Z47 Katlı Otopark Altı - KONAK adresinde bulunan danışma birimimize ayrıca Bizİzmir Dayanışma Noktalarımıza başvuru yaparak süt yardımlarınızın farklı bir adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.izmir.bel.tr

  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap