Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir bornova türkan özilhan devlet hastanesi

  1 ziyaretçi

  izmir bornova türkan özilhan devlet hastanesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

  İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

  İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

  İzmir bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Manisa bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Konak bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Karabağlar bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Buca bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Çiğli bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Menemen bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Torbalı bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Karşıyaka bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Balçova bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Gaziemir bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Bayraklı bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Aliağa bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Narlıdere bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Bursa bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Turgutlu bölgesindeki İç Hastalıkları Uzmanı klinikleri

  Yazı kaynağı : www.doktortakvimi.com

  BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN TRAFİK HASTANESİ RANDEVU | İZMİR BORNOVA TRAFİK HASTANESİ RANDEVU ALMA|BORNOVA DEVLET HASTANESİ ONLİNE ÜCRETSİZ 182 MHRS| İZMİR BORNOVA TRAFİK HASTANESİ RANDEVU ALMA

  İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Randevu Alma Bölümümüze Hoş geldiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı'na Bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Bornova İlçesinde bulunmaktadır. Bornova Devlet Hastanesi Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız.
   

  Randevu al tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Bornova Devlet Hastanesiinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


  Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir – Ankara – İstanbul – Aydın şehirlerarası karayollarının ve İzmir çevre yolu otobanının kesişim noktasında; Naldöken, Pınarbaşı, Kemalpaşa Sanayi Bölgelerine oldukça yakın olarak İzmir’in Doğu giriş yolunda bulunan bir devlet hastanesidir. Hastane kamu arazisi üzerinde Anadolu Grubu tarafından kurulmuştur. Hastaneler, sağlık ocakları, okullar, yurtlar, spor kompleksleri olmak üzere 40'ı aşkın kalıcı eseri hayata geçirerek devletimize bağışlayan Anadolu Vakfı, öğrencilere karşılıksız burslar da sağlanmıştır. Anadolu Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı bu güne kadar hastanenin de içinde olduğu 14 sağlık tesisi yaptırmıştır.

  Sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin daha kaliteli ve kolay olması amacıyla Bornova merkez ve Kemalpaşa’da Semt Poliklinikleri kurulmuş ve üç merkezde de 2. basamak ayaktan tedavi hizmeti verilmektedir. Bornova Semt Polikliniği daha önce Alsancak Devlet Hastanesine bağlı iken 01.07.1999 yılında Bornova Devlet Hastanesine bağlanmıştır.

  Yataklı tedavi, ameliyathane, acil servis, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Laboratuar hizmetleri ve idari birimler ana binada olup eczane ve poliklinikler ek binalarda yürütülmektedir. 2007 yılının Ocak ayında yapılan tadilat ile yenilenen ve hijyenik merkezi klima sistemleri ile bodrum katta düzenlenen 2 otoklavlı sterilizasyon ünitesi ile kendi içinde asansör bağlantılı çağdaş normlarda düzenlenen 5 ameliyathane salonu, ameliyathanelerle içeriden bağlantılı yoğun bakım ünitesi ile halkımıza hizmet vermekte olan Hastane ihtiyaçları karşılanmak amacıyla 2015 yılında Yeni Binasını için yapım çalışmalarına başlanmış ve iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde dev bir hastaneye dönüşmüştür.

  Sağlık Bakanlığı'nın 66 milyon lira harcayarak yerinde yenileyerek yaptığı 200 yataklı, tamamen dijital Bornova Devlet Hastanesinde elips şeklinde 6 bloktan oluşan yapısı sayesinde gün ışığı ve ısısından en üst seviyede faydalanarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Daha önceden 4 bin metrekare toplam alana sahip olan hastanede, şimdi ise kapalı alan 38 bin 200 metrekareye çıkarılarak kişi başına düşen alan 10 kat daha arttırılmıştır. Lüks olarak tasarlanan suit, tek ve çift kişilik odalar ile hastalara en üst seviyede sağlık hizmeti verilmesinin amaçlandığı hastanede 60 adet poliklinik, 9 adet ameliyathane, 28 adet yoğun bakım yatağı, Plastik Cerrahi, Kalp Damar Cerrahisi, Gastroenteroloji ve Beyin Cerrahi Servisleri yer alacak. Öte yandan hastane 200 kişilik amfisi ile sempozyumlara ve toplantılara ev sahipliği yapacaktır. Türkan Özilhan Bornova Devlet Hastanesi Yeni Binasında tamamen dijital olarak hizmet verebilmesi için altyapısı buna uygun olarak hazırlanmıştır.
    

  İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Poliklinik Muayene Çalışma Saatleri;

  Sabah->->->-> 08:00-12:00

  Öğle->->->->->13:00- 17:00  Yazı kaynağı : www.izmirde.biz

  Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

  Açıklamalar

  Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi, online randevu ve telefonla randevu, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

  Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine sitemizden;

  online randevu ve telefondan randevu almayı görebilir,
  laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenebilir,
  hastane adresinin nerede olduğunu harita üzerinde detaylı görebilir,
  telefon, faks ve diğer iletişim bilgilerini bulabilir,
  hastane resmi web sitesinin linkini bulabilir,
  hastaneyle iletişime geçebileceğiniz e-mail adresini bulabilir,
  hastanede yer alan branşların listesini bulabilir,
  hastane hakkındaki görüş ve yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde hastane hakkında yorum yazabilirsiniz.

  Harita

  Hastanedeki Klinikler

  Yazı kaynağı : www.hastanerandevu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap