Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir seferihisar jandarma muhabere eğitim merkez komutanlığı

  1 ziyaretçi

  izmir seferihisar jandarma muhabere eğitim merkez komutanlığı Ne90'dan bulabilirsiniz

  seferihisar jandarma muhabere eğitim komutanlığı

  Seferihisar Jandarma Muhabere Eğitim Tabur Komutanlığı

  SEFERİHİSAR JANDARMA MUHABERE EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI

  Seferhisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığı Nasıl Bir Yer? Adresi ve Telefonu

  Seferhisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığı Nasıl Bir Yer? Adresi ve Telefonu

  Seferihisar, Ege Bölgesi’nin en eski yerleşim yerlerinden biridir ve M.Ö. 2000 yıllarında kurulmuştur. İzmir’in denize kıyısı olan ilçelerinden biridir. Ayrıca Seferihisar, Türkiye’nin ilk “sakin şehir” unvanını (Cittaslow) alan kentidir. Sakin şehir unvanının hakkını huzuru, denizi ve doğasıyla veren Seferihisar, turizm ve kültür açısından da ülkemiz adına önemli bir yere sahiptir.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığı, Türkiye’deki tek muhabere eğitim acemi birliğidir. Birlikte 3 bölük bulunuyor. Acemiliğini 1. bölükte yapan askerler muhabereci olarak, 2. ve 3. bölükte yapan askerler ise asayiş olarak eğitim alıyorlar. Muhabereci olarak eğitim gören askerlerin şanslı olduklarına dair genel bir kanı bulunuyor.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığı Usta Birliğine Nereye Gönderir?

  Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığında acemi eğitimi tamamlayan askerlerin usta birliğinde genellikle batı bölgesindeki illere gönderildiği söyleniyor. Askerler nadir olarak doğu bölgesindeki illere gönderiliyorlar.

  Birlik Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Askerlerin birliğe katıldıkları ilk gün saç kesimi ve sağlık muayenesi yapılıyor. Ayrıca askerlere, birliğe geldikleri ilk gün askerlikleri süresince ihtiyaç duyacakları aşağıdaki malzemeler temin ediliyor:

  Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığında acemi eğitimi gören askerlerin sosyal imkanlar açısından oldukça şanslı oldukları söylenebilir. Askerler burada, bilardodan, futbol sahasına, tenis kortundan, basketbol sahasına, voleybol sahasından, masa tenisine kadar hemen hemen her alanda spor ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ayrıca kondisyon yapmak isteyen askerler için spor salonu da bulunuyor. Bunun dışında 2 adet langırt mevcut.

  Birlikte sosyal faaliyette bulunmak adına faydalanabilecekleri sinema salonu ve gazino da yer alıyor. Bununla birlikte askerlerin yemekhanenin dışında, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kantinler de birlik içerisinde mevcut.

  Birliğin içerisinde, askerlerin sağlık konusunda herhangi bir ihtiyaçları ya da rahatsızlıkları olması durumunda sağlık hizmeti almaları için 1. Basamak Muayene Merkezi hizmet veriyor.

  Askerlerin sosyal hayatlarından uzaklaşmamaları ve aileleri ya da yakınları ile iletişim kurabilmeleri için 2 adet internet salonu bulunuyor. Aileleri ve/veya yakınları ile telefonla iletişim kurmak isteyen askerler için de birlik içerisinde 58 adet ankesörlü telefon mevcut.

  Askerlerin para işlemlerini yapabilmeleri için birlik içerisinde Ziraat Bankası ATM’si bulunuyor.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığına Nasıl Gidilir?

  Seferihisar, İzmir’e 45 km uzaklıktadır. Seferhisar’a ulaşmak için askerlerin öncelikle İzmir merkeze hava yolu, kara yolu veya demir yolu ile ulaşım sağlamaları gerekiyor.

  Özel araç ile ulaşım: Seferihisar’a özel araç ile gitmek isteyen askerlerin İzmir-Çeşme-Seferihisar kara yolunu kullanmaları gerekiyor. Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlığı, Seferihisar girişinde bulunan üst geçitten sonraki ilk ışıklı kavşağın sol tarafında yer alıyor. İzmir’e ulaşmak için;

  Otobüs ile ulaşım: İzmir merkeze otobüsle ulaşım yaklaşık olarak;

  Otobüs ile İzmir Otogarı’na varan askerler, geldikleri otobüs firmasının servisiyle Üçkuyular (Fahrettin Altay) semtine gelip oradan Seferihisar minibüsleri ile ilçeye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Seferihisar’a, belediye otobüsü (ESHOT) ile de ulaşım sağlanabilir.

  İzmir Otogar irtibat numarası: 0 232 472 10 10

  Hava yolu ile ulaşım: İzmir Adnan Menderes Havaalanına gelen askerler İZBAN, ESHOT ya da HAVAŞ ile İzmir merkeze ulaşabilirler. En ekonomik ve en kolay yol, havaalanından hareket eden ve Üçkuyular yönüne giden belediye otobüsü (ESHOT) ile Üçkuyular’a varmak ve Üçkuyular Semt Garajı’ndan Seferihisar minibüsleri ile ilçeye ulaşım sağlamaktır.

  İzmir Adnan Menderes Hava Limanı irtibat numarası: 0 232 455 00 00

  Demir yolu ile ulaşım: Demir yolu ile İzmir Basmane Garı’naulaşan askerler, ESHOT İle Üçkuyular’a vardıktan sonra Seferihisar minibüsleri ile ilçeye ulaşım sağlayabilirler.

  Basmane Tren Garı irtibat numarası: 0232 484 86 38

  Seferihisar Jandarma Muhabere Er Tabur Komutanlığı İletişim Bilgileri

  Adres: Jandarma Muhabere Eğitim Tabur Komutanlığı Seferihisar / İZMİR

  Bir önceki yazımız olan Bilecik 9. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Nasıl Bir Yer? Adresi ve Telefonu başlıklı makalemizde 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı, Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı ve Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.askernoktasi.com

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu konumuna Toplu Taşıma

  Türkiye'deki Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Barış Selçuk Parkı; Armola; Sığacık Yol Ayrımı.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 975987

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu için yol tarifi alın.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Seferihisar konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Seferihisar Jandarma Muhabere Egitim Taburu için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap