Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kadınların yapıp erkeklerin yapamadığı hareket

  1 ziyaretçi

  kadınların yapıp erkeklerin yapamadığı hareket Ne90'dan bulabilirsiniz

  kadınların yapıp erkeklerin yapamadığı hareket

  Kadınların Yapıp Erkeklerin Yapamadığı Hareket: Chair Sandalye Challenge

  Kadınların Yapıp Erkeklerin Yapamadığı Hareket: Chair Sandalye Challenge

  TikTok, dünya çapında bu sefer daha düşündürücü olan bir akım geliştirdi. Akımın asıl esprisi ise saçma gibi görünse de erkekler yapamıyor ancak kadınlar yapabiliyor. Erkeklerdeki istisnaları kenara koyacak olursak kişilerin vücutlarındaki ağırlık merkezi anlayışından ileri gelen bir gariplik söz konusu aslında. Yeni çıkan chair challenge detaylarına bakalım...

  Chair Challenge nasıl yapılıyor?

  Şimdi akımın detaylarına bir bakalım... Video analizlerimize göre öncelikle duvara yapışık şekilde yüzünüzü dönerek ayakta duruyorsunuz. Bu şekilde geriye doğru 3 ayak sayısı dönüyorsunuz. 3. ayakta diğer ayağınızı da yanınıza alıyorsunuz. Bu anda da 90 derece eğilerek başınızı duvara yaslıyorsunuz. Ardından bir sandalyeyi yan şekilde kaldırarak göğsünüzün altına koyuyorsunuz. Okurken ne kadar saçma durduğunun farkına varmışsınızdır. Bir videosunu açarak bunu okumanız daha mantıklı olacaktır.

  Amerikan gündüz talk şovu programında gündeme gelmişti

  Chair Challenge, 2018 yılından beri faaliyet gösteren Strahan, Sara & Keke isimli bir Amerikan gündüz talk şovunda da gündeme gelmişti. ABC tarafından yayınlanan talk şov programında bizzat uygulanılan akımın gerçekten de erkekler tarafından yapılamadığı kanıtlanmıştı ve akımı gerçekleştirenlerin videolarına da bakılmıştı. Chair Sandalye Challenge'ın dünya çapında yankı bulduğunu kanıtlayan bir program olmuştu.

  Chair Sandalye Challenge videoları

  Yabancı ülkelerdeki birçok televizyon ve YouTube programına konu olan Chair Sandalye Challenge videoları epey ilgi gördü. Videoları izleyenler ise mantığını kavrayıp hemen denemek istiyor. Akımı yalanlayacak birileri ise henüz çıkmadı. :)

  TikTok'un şimdiye kadar yaptığı en mantıklı akımlardan birisi Chair Sandalye Challenge olsa gerek. Hatta muhtemelen denenme sayısı maksimuma çıkacak bir akım olacak. Akımı denemek ister miydiniz?

  #kırmızıbaret

  Yazı kaynağı : www.nedenben.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap