Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kara ambar kamyoncular derneği nerede

  1 ziyaretçi

  kara ambar kamyoncular derneği nerede Ne90'dan bulabilirsiniz

  Karaambar Kamyoncular Derneği

  Recep İvedik'in Karaambar Kamyoncular Derneği Kapandı

  Recep İvedik'in Karaambar Kamyoncular Derneği Kapandı

  Sanatçı Şahan Gökbakar'ın baş rolünü oynadığı 'Recep İvedik-1' filminde yer alan 'Karaambar Kamyoncular Derneği' kapandı. Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 yıl önce çekilen Recep İvedik filminde senarya icabı yer alan Karaambar Kamyoncular Derneği, filmin nostaljisini yaşatmak için 3 yıldır Güvercilik mevkiinde bir işletmeci tarafından açık bulunduruluyordu. Film sahnesindeki yeri görmeye gelen kamyonculara, filmde geçtiği gibi kuru fasulye, bulgur pilavı ve ayran ikram ediliyordu. Filmin çekildiği mekanın sahibi Ergün Özgül, çekimler sonrası açtıkları Karaambar Kamyoncular Derneği'ni yetersiz talep nedeniyle kapatmak zorunda kaldıklarını söyledi. Özgül, filmde 8 dakikalık bölümde yer alan mekanın, Recep İvedik hayranlarının hatıra fotoğraf çekimi için uğrak yeri haline geldiğini belirterek, "Mekana uğrayan herkese film sahnesinde olduğu gibi kuru fasulye, bulgur pilavı ve ayran ikramı yapıyorduk. Ama mekan yol üzeri bir noktada yer almadığı için yeterli müşteriye ulaşamadık. Derneği ve restoranı bu nedenle kapatmak zorunda kaldık. Mekanı filmdeki gibi dizayn etmiştik. 6 bine yakın gönüllü üyemiz vardı. Karaambar artık, Recep İvedik 1 filminin sahnesinde kalacak." ifadesini kullandı. Recep İvedik 1'de Şahan Gökbakar, Karaambar Kamyoncular Derneği'ne Antalya'dan Manavgat'a gelirken acıktığı için uğruyor. Fakat derneğin üyesi olmadığı için kendisine yemek verilmiyor. Karnını doyurmak için üye olmak isteyen İvedik için, dernekte özel yarışma tertipleniyor. Yarışmayı kazanan Recep İvedik, kamyonculara ikram edilen kuru fasülye ve pilav yemeye hak kazanarak açlık sorununu çözüyor.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri, Yenimahalle nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri, Yenimahalle nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Yenimahalle şehrinde karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri konumuna Toplu Taşıma

  Yenimahalle, Türkiye'deki karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 10088 - Hz.Enes Camii; 10071 - Turkuaz Toki Çıkışı.

  karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 589

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri için yol tarifi alın.

  karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenimahalle konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  karaambar kamyoncular dernegi dinlenme tesisleri için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği, Konyaaltı nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği, Konyaaltı nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Konyaaltı şehrinde Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği konumuna Toplu Taşıma

  Konyaaltı, Türkiye'deki Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 10832 - Liman Cd-3; 10005 - Akdeniz Blv-5; Sarısu Liman/Mesire Alanı.

  Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 104, KA07, KF52, SD20A, TA08

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği için yol tarifi alın.

  Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Konyaaltı konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Serbest Bölge Karaambar Kamyoncular Derneği için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap