Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kasaba doktoru 17. bölüm izle

  1 ziyaretçi

  kasaba doktoru 17. bölüm izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kasaba Doktoru 17.Bölüm

  KASABA DOKTORU 17. BÖLÜM İZLE 📺 TRT 1 Kasaba Doktoru 17. bölüm TEK PARÇA FULL İZLE

  KASABA DOKTORU 17. BÖLÜM İZLE 📺 TRT 1 Kasaba Doktoru 17. bölüm TEK PARÇA FULL İZLE

  TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Doktoru dizisinde heyecan dorukta. Kasaba Doktoru 23 Eylül Cuma günü ekranlara geldi. Kasaba Doktoru 17. bölümünde neler yaşanacağını izleyiciler merak ediyor. İşte Kasaba Doktoru son bölüm bilgileri.

  KASABA DOKTORU TÜM BÖLÜMLERİ

  Kasaba Doktoru 17. BÖLÜM İZLE

  Kasaba Doktoru 17. BÖLÜM KONUSU

  Ömer'in kurulda verdiği karar Yalçın'ı kurtarırken Hakan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Mine'den acı haber gelir, Zeynep ile Reyhan'ın hayatı tehlikededir. Mine ile Hakan zorlayıcı bir ameliyata girmek zorundadır. Neslihan ve Yalçın, Uluçınar'ın yapısını değiştirmek için hastaneye gelir, Hakan'ın tepkisi ile karşı karşıya kalırlar. Hakan'ın, Mediha'ya bu kadar hızlı organ bulunmasıyla ilgili şüpheci tavrı Ömer'in içine kurt düşürür. Ömer gerçekler konusunda Leyla'ya yalan söyler ve vicdan azabı çeker. Nakil için hazırlıklar tamamdır. Mediha önemli bir karar verir. Bu karar Ömer için zorlayıcıdır fakat kabullenmekten başka çaresi yoktur. Zeynep uyanır fakat kötü talih annesinin peşini bırakmaz. Bu durum başta Mine ve Hakan olmak üzere tüm Uluçınarlıları derinden etkiler. Mine ve Hakan aralarındaki kopan ipleri tamir edebilecek midir? Ömer'in sürprizi Leyla ile ilişkilerini ne yönde etkileyecektir?

  Kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Mine, Hakan'ın tüm ısrarlarına rağmen Uluçınar'a gelmek istemez. Leyla ve Ömer ilişkilerini bir sonraki boyuta taşır fakat Mediha ile ilgili sakladıkları Leyla'nın içini kemirmeye devam etmektedir. Hakan hem Mediha'nın tedavisi hem kurul için Ömer'e tam destek vermektedir. Hesapta olmayan bir durum kurulun tüm seyrini değiştirir.

  KASABA DOKTORU TÜM BÖLÜMLERİ

  Kasaba Doktoru 17. BÖLÜM İZLE

  KASABA DOKTORU TÜM BÖLÜMLERİ

  Kasaba Doktoru 17. BÖLÜM İZLE

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Kasaba Doktoru 17.Bölüm izle | TvDiziler.co

  Kasaba Doktoru 17. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT'nin dizisi Kasaba Doktoru'nun 17. bölümünü izle ! Kasaba Doktoru izle

  Kasaba Doktoru 17. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT'nin dizisi Kasaba Doktoru'nun 17. bölümünü izle ! Kasaba Doktoru izle

  TRT 1 ekranlarında 'Kasaba Doktoru' dizisinin 17. bölümü 23 Eylül günü yayınlandı. Arc Filmin yeni dizisi olan Kasaba Doktoru Trt1 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıktı. Haberimizin devamında Kasaba Doktoru dizisinin 17. bölümünü izle linkini bulabilirsiniz...

  Kasaba Doktoru Oyuncuları Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş olacak. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 6 sezon yer alan Ozan Akbaba Kasaba Doktoru dizisinde başarılı ve yetenekli bir doktor olarak karşımıza çıkacak.

  KASABA DOKTORU 16. BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Ömer, Mediha’nın tedavisi hakkındaki sırrı öğrendiği için Yalçın’a öfkelidir. Bu öfke onu geçmişte yaptığı hatayı tekrarlamaya sürükler. Leyla, Erol’un uyandığı haberini verir. Bu herkes için yeni bir devrin başlangıcı olacaktır.

  Erol düzeni tekrar sağlamak için Yalçın ve Ömer’i tıbbi kurula gönderir ve Uluçınar’ın açılacağını müjdeler. Yalçın, kendisini kurulda aklamak için bir plan yaparken Neslihan, yıllardır görüşmediği babasından Uluçınar’da alınacak kararlar için tam yetki ister.

  Kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Mine, Hakan’ın tüm ısrarlarına rağmen Uluçınar’a gelmek istemez. Leyla ve Ömer ilişkilerini bir sonraki boyuta taşır fakat Mediha ile ilgili sakladıkları Leyla'nın içini kemirmeye devam etmektedir.

  Hakan hem Mediha’nın tedavisi hem kurul için Ömer’e tam destek vermektedir. Hesapta olmayan bir durum kurulun tüm seyrini değiştirir.

  KASABA DOKTORU 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Hakan Erol’u ölümden kurtarırken başka bir gerçeği ortaya çıkarır. Bu sayede kendini ve ekibini kurulda aklar. Geçmişten gelen bir misafir Gümüşok’a bomba gibi düşer. Erol’un kızı Neslihan yeni bir düzenin habercisidir.

  Leyla’nın geçmiş ile ilgili itirafı Ömer ile aralarını ısıtır. Yalçın’ın Hakan’ı kendisi ile tehdit ettiğini öğrenir ve aklı karışır. Mediha ile ilgili gerçekleri Ömer’e söyleyecek midir? Mine Hakan’dan boşanmak için süreci başlatır. Bu haber sadece Hakan’da değil, evli olduklarını yeni öğrenen Uluçınarlılar arasında da bir şok etkisi yaratır.

  Hakan, eline ulaşan Mediha ile ilgili dosyayı Ömer’e ulaştırınca çığa dönüşecek olan kar topu yuvarlanmaya başlar. Ömer öğrendiği bu acı gerçek ile ne yapacaktır? Bu sırada Leyla’nın verdiği haber ile herkes için yeni bir dönem başlayacaktır.

  KASABA DOKTORU DİZİ KONUSU

  Dizide, Kemal karakterine hayat verecek Ozan Akbaba’nın başarılı bir cerrah olup büyük bir hastanede başlayan hikayesinde, travmatik bir olaydan sonra ortadan kaybolması ve sonrasında bir kasabada küçük bir hastanede yeniden işine sarılması anlatılıyor olacak.

  KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCU KADROSU

  Ozan Akbaba (Doktor Ali)

  Hazal Subaşı (Doktor Leyla)

  Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer)

  Vildan Atasever (Mine)

  Sinan Albayrak (Yalçın)

  Özgün Karaman (Bora)

  Barış Yıldız (Turgut)

  Sinan Demirer (İhsan)

  KASABA DOKTORU 17. BÖLÜM

  Kasaba Doktoru dizisinin TRT ekranlarında 23 Eylül günü yayınlanan 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

  KASABA DOKTORU 17. BÖLÜM FULL İZLE

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Kasaba Doktoru 17.Bölüm izle

  Kasaba Doktoru 17.Bölüm izle

  Kasaba Doktoru 17.Bölüm izle

  Kasaba Doktoru 17. Bölüm izle

  Kasaba Doktoru 17. Bölüm izle

  Kasaba Doktoru Hakkında

  Trt 1 ekranlarının dizisi Kasaba Doktoru, bir kasabada yer alan hastane ve doktorlarının hikayesini anlatmaktadır. İlk olarak 2022 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Kasaba Doktoru, ARC Yapım tarafından yönetilmektedir. Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu'nun üstlendiği Kasaba Doktoru dizisinin senaryosunda İlker Aslan, Barış Erdoğan yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Arda Sarıgün'ün oturduğu Kasaba Doktoru, DR. Romantic dizisinden uyarlanmıştır. Dram ve aşk konularını içeren Kasaba Doktoru dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde gerçekleştirilmektedir.

  Başrolleride Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı Trt 1 dizisi Kasaba Doktoru oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Sinan Albayrak, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer ve Özgür Cem Tuğluk yer almaktadır.

  Kasaba Doktoru dizisi konusu

  Uzmanlığını birincilik ile tamamlamış olan Doktor Ömer'in hikayesi. Bir kasaba hastanesinde başlayan hikayede, en baştan oldukça başarılı bir kadro ile ülkenin en zor ve ses getiren ameliyatlarını gerçekleştiren bir hastane haline gelecektir.

  Kasaba Doktoru karakterleri

  Doktor Ali (Ozan Akbaba)

  Genel cerrahi doçent doktordur. Çok yetenekli fakat disiplinsiz bir doktor olan Doktor Ali, oldukça başarılı operasyonlara imza atmıştır. Anca prosedürü önemsemediği için sıklıkla sorun yaşayan Doktor Ali, kasabaya sürülmüştür.

  Doktor Leyla (Hazal Subaşı)

  İstanbul'da bir üniversite hastanesinde acil doktoru olarak görev yapmaktadır. Her ne akdar Ömer Leyla'ya aşık olsa da Leyla ise hastanenin cerrahi şefine aşıktır. Yaşadığı talihsiz olayların sonucunda Doktor Ali ile tanışan Leyla'nın hayatı alt üst olacaktır.

  Doktor Ömer (Deniz Can Aktaş)

  Hastanede yaşadığı bir haksızlık neticesinde babasını kaybeden ve doktor olamaya karar veren Ömer, Tıp Fakültesini birincilik ile bitirmiştir. Yaşadığı talihsizbir olay sonucunda kasabada bir hastaneye gönderilen Ömer, yıllardır izini aradığı Leyla'ya kavuşur.

  Mine (Vildan Atasever)

  Başhemşire. Doktor Ali'ye aşıktır.

  Yalçın (Sinan Albayrak)

  Başhekim. Doktor Ali'nin yeteneğine hayran olan Başhekim Yalçın, kasabadaki hastenenin en iyi şekilde hizmet verebilmesi için çok çaba gösterir.

  Bora (Özgün Karaman)

   Ömer'in arkadaşıdır. Şehir hastanesinde çalışan Bora, bir an önce Ömer'in de kasabadan çıkıp şehire yerleşmesini istemektedir. Doktor Leyla'nın azmine hayrandır.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap