Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kasaba doktoru 26 bölüm fragmanı neden yok

  1 ziyaretçi

  kasaba doktoru 26 bölüm fragmanı neden yok Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kasaba Doktoru 26. bölüm fragmanı izle

  Kasaba Doktoru 26. Bölüm Fragmanı

  Kasaba Doktoru 26. Bölüm Fragmanı

  Kasaba Doktoru 26. Bölüm Fragmanı

  Kasaba Doktoru, ARC Yapım tarafından hazırlanan televizyon dizisidir. TRT 1'de yayınlanan dizinin başrollerini Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş üstlenmiştir. Yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği dizinin senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan tarafından kaleme alınmaktadır.

  KASABA DOKTORU KONUSU

  Kasaba Doktoru'nda, prensipleri ve başarısıyla nam salmış cerrah Ali'nin (Ozan Akbaba), şehre uzak bir kasabada görev yaptığı hastanede yollarının kesiştiği genç doktorlar Ömer (Deniz Can Aktaş) ve Leyla (Hazal Subaşı) ile birlikte hayat kurtarmak için verdikleri mücadele konu alınıyor.

  KASABA DOKTORU OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği karakterle milyonların beğenisini kazanan Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş'ın başrollerini paylaştığı dizide Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

  Ozan Akbaba (Doktor Ali)

  Hazal Subaşı (Doktor Leyla)

  Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer)

  Vildan Atasever (Mine)

  Sinan Albayrak (Yalçın)

  Özgün Karaman (Bora)

  Barış Yıldız (Turgut)

  Sinan Demirer (İhsan)

  KASABA DOKTORU UYARLAMA MI?

  Kasaba Doktoru, Güney Kore yapımı 'Dr. Romantic' dizisinden uyarlanmaktadır. Orjinal hikayeye ne kadar sadık kalınacağı bilinmiyor ancak Kasaba Doktoru fragmanında da orjinal hikayeye benzer detaylara yer verilmiştir.

  Kasaba Doktoru 26. Bölüm Özeti

  Yazı kaynağı : www.fragmanlar.com

  Kasaba Doktoru 25. Bölüm Tek Parça Full İzle - Yeni Şafak

  Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

  Kasaba Doktoru'nun 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Yalçın Hakan'ı öldürüyor mu?

  Kasaba Doktoru'nun 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Yalçın Hakan'ı öldürüyor mu?

  Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak gibi isimlerin olduğu TRT 1'in sevilen dizisi Kasaba Doktoru'nun 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki bölümde, Erol hayatını kaybetmişti. Peki Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde ne olacak? İşte Kasaba Doktoru'nun 18 Kasım Cuma günü ekranlara gelecek olan 25. bölüm fragmanı...

  TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Doktoru her bölümüyle heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru'nun başrollerinde Sinan Albayrak, Ozan Akbaba, Vildan Atasever gibi sevilen isimler yer alıyor.

  Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru'nda heyecan son sürat devam ediyor. Kasaba Doktoru 25. bölümüyle 18 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'de TRT ekranlarında...

  KASABA DOKTORU'NUN 24. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

  Geçmişe dair bildiklerinin tümüyle yanlış olduğunu öğrenen Hakan, cesur bir müdahale ile babası Şeref'i ölümden döndürür. Erol yaptığı bir hamle ile Yalçın ve Neslihan'ın tüm planını bozar. Mafya hesaplaşmasında vurulan bir adam Uluçınar'a getirilir. Hastane mafyanın adamları tarafından kapatılınca birçok hastanın hayatı tehlikeye girer. Ömer, Hakan ve Mine baskı altında ameliyata girmeye zorlanır. Leyla, Nazlı ve Berk ise bu beladan kurtulabilmek için bir plan kurar, fakat başları büyük bir derde girer. Neslihan, sağlık sıkıntısı nedeniyle Erol'u acilen Gümüşok'a götürmek zorundadır ama başarılı olamaz. Hakan ve Ömer mafya tarafından rehin alınır. Bu kez Şeref oğlunu kurtarabilmek için elini taşın altına sokacaktır. Hakan ve Mine aile olmak ile ilgili çıktıkları yolda Zeynep'in amcası engeline takılır. Leyla ile Ömer, birbirlerine karşı duydukları kaybetme korkusunu fark ederek yakınlaşır. Bu durum Nazlı ile Berk cephesinde dengeleri değiştirir. Erol fenalaşır, Uluçınarlıların canla başla yaptıkları müdahale onu hayatta tutabilecek midir?

  Kasaba Doktoru Hakan Doktor

  İLİŞKİLİ HABERKasaba Doktoru'na sürpriz transfer! Tam 3 isim birden...

  Kasaba Doktoru Yalçın

  KASABA DOKTORU'NUN KADROSU

  Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu Kasaba Doktoru'nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra dizi ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer gibi başarılı isimler yer alıyor.

  Kasaba Doktoru kadrosu

  KASABA DOKTORU'NUN KONUSU

  "Dr. Romantic" isimli Kore yapımından uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan'ın (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

  Hakan Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla'yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

  Sinan Albayrak

  KASABA DOKTORU HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

  Doktorların hayat hikayelerini ve mesleki zorluklarını konu alan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

  Yazı kaynağı : www.yasemin.com

  TRT 1 - Haber - Dizi - Sinema

  Perşembe 13:00

  Perşembe - 13.00

  2022 Dünya Kupası 'İsviçre - Kamerun' TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

  Yazı kaynağı : www.trt1.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap