Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kassandra türkiye kehanetleri 2023

  1 ziyaretçi

  kassandra türkiye kehanetleri 2023 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Türkiye ile ilgili korkunç kehanetlerde bulunan astrolog Kassandra'dan çok konuşulacak dolar ve euro tahmini!

  Türkiye ile ilgili korkunç kehanetlerde bulunan astrolog Kassandra'dan çok konuşulacak dolar ve euro tahmini!

  İnsanları yüzde yüz doğru çıkan tahminleriyle hayrete düşürmeye devam eden astrolog Kassandra, 2022 yılı için de öngörülerde bulundu. Asgari ücretin 4 bin TL'nin üzerine çıkacağını da bilerek "Yok artık" dedirten Kassandra, emekliler için de istihareye yattı. Dualarına okuduktan sonra dalmasının uzun sürdüğünü belirten Kassandra, "Bankamatiklerden parasını çeken emeklilerin ellerindeki paradan iyi bir zam aldığını gördüm. Kürümde de benzer olaya tanık oldum. Tahminlerime göre, emekliler yüzde 35 ile yüzde 50 oranında zam alacaklar. Yüksek maaşlılar yüzde 35, düşük maaşlılar ise yüzde 50 oranında maaşlarında artış görecekler. Bu yüzde 35'in yukarı çekilmesi için de toplantılar kapalı kapılar ardında yapılıyor" dedi.

  2023 YILINDA CEZAEVLERİ BOŞALACAK

  Bu sene seçim olacağını her fırsatta dile getiren Kassandra "Emeklilere zam oranı için yattığım istiharede mahkumları da gördüm. İçlerinden biri 'Bilsen bilsen sen bilirsin. 6 yıl sonra özgürlüğüme kavuşacağım. Ama 2 yaşına gelen çocuğumu daha erken görebilir miyim" diye sordu. Bir süre sonra o kişiyi çocuğuna sarılıp doya doya öperken gördüm. Bu olayı cezaevlerinde bulunanlar için bir af çıkartılabileceğine yorumladım. Bu af belki tüm suçları kapsamayacak ama cezaevlerindeki mahkumların yüzde 80'inin tahliye olacağını düşünüyorum" dedi.

  hapishane

  Bir politikacının da rüyasında yanına gelerek "Biz bu affı 2023 yılında yani Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında düşünüyorduk. Ama seçimler 1 yıl önce çekilince onlar da daha erken tahliye olacaklar" dediğini anlatan Kassandra "O sırada bir çok beyaz güvercin gökyüzüne doğru havalandı. Sahiplerinden bazıları kuşlarını indirmek için yere yem atsalar da kuşlar bir türlü yere inmedi" yorumunu yaptı.

  TÜRKİYE TURİST REKORLARI KIRACAK

  Bu sene Türkiye'de turist patlaması da yaşanacağını da belirten Kassandra "Bu patlama öyle böyle olmayacak. Kış aylarına denk gelen ilk çeyrekte bile rekorlar kırılırsa kimse şaşmasın. Hem de bu turistler, hava, kara ve deniz yoluyla adeta ülkemizi istila edecekler. Bulgaristan, Yunanistan ve Gürcistan'dan hiç gelmediği kadar turist gelecek. Bu 3 ülkenin gelen turistleri alışveriş için adete Trakya Bölgesi'ni ablukaya alacak. Bunda TL'nin tüm para birimleri karşısında değer üstüne değer kaybetmesi en önemli faktör olarak göze çarpacak. Yaz aylarında Rus, İngiliz, Ukraynalı turistlerle Arap ülkelerinden gelenler yerli turiste yer bırakmayacak. Otel fiyatları Türkler için adeta cüzdanları yakacak" yorumunu yaptı.

  DOLAR 22 TL OLACAK

  Doların önlenemez yükselişi devam edecek diyen Kassandra "Yılın ilk çeyreğinde bu artış devam edecek. Dolar kuru tahminlerin üzerine çıkacak. İlk çeyrekte 1 doların 22 TL'yi geçeceğini tahmin ediyorum. Bu oran tepkileri de beraberinde getirecek. Ondan sonra yapılanların aksine Merkez Bankası faiz artırımına gidebilir" dedi.

  SEL VE ÇIĞ FELAKETLERİ ARTACAK

  Türkiye'nin doğal afetlerin etkisinde kalacağını belirten Kassandra "Küremde sel ve çığ felaketlerini gördüm. Üzülerek söylüyorum can kaybı yaşanacak. İnşallah yanılan ben olurum ve bu gerçekleşmez. Depremler de devam edecek. Büyük korku ve paniğe neden olacak" diye konuştu.

  İŞSİZLİK ARTACAK

  "Ekonomik olarak da ülkemiz çöküşü yaşamaya devam edecek" diyen Kassandra "Asgari ücretin artması yüz binlerce kişiyi işinden edecek. Bu işsiz kalacakların çoğu küçük esnaf olarak çalışan yerlerde gerçekleşecek. Bu kişilerin işlerini çalışmaya devam eden kişiler üstelenecek. Böylece iş gücü artacak. Yani bir kişi iki kişinin yaptığı işi yapacak. Türkiye'ye yerleşen Suriye ve Afganlılar asgari ücretin altında ve sigortasız olarak çalışarak bu çıkan kişilerin yerlerinde de çalışacak" yorumunu yaptı.

  HAVACILIK KAZALARI YAŞANACAK

  2022 yılında da hava taşıtlarının düşeceğini belirten Kassandra "Çok can kaybı gördüm. Bu kazaları otobüs, tren ve gemi kazaları da takip edecek. 2022 yılı tabir yerindeyse felaketler açısında geride bırakmamıza sayılı günler kala 2021 yılını aratacak" dedi.

  Yazı kaynağı : www.trhaber.com

  Kâhin Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı: İşte dünyayı bekleyen büyük tehlike

  Kâhin Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı: İşte dünyayı bekleyen büyük tehlike

  Kâhin Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı: İşte dünyayı bekleyen büyük tehlike

  Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911'de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.

  Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağ'ın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu. Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kassandra'nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem...

  Kassandra'nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem...

  Baba Vanga ve Nostradamus kadar ünlü olan, tarihin en popüler kahinleri arasında kabul edilen Kassandra, 2022 yılı içinde kehanetlerde bulundu.

  Daha önce yaptığı pek çok tahmini tutan Kassandra, 2022 yılına dair kehanetleriyle herkesi korkuttu.

  Son dönemde astrolojik öngörüleriyle ilgi gören ünlü kahinin 2021 yılına ilişkin birçok kehaneti gerçekleşmişti.

  Kimliğini gizlemeyi tercih eden Kassandra hakkında kayda değer bilgi bulunmadığını belirtelim. Doğum yeri, tarihi ve gerçek varlığına ilişkin herhangi bir kanıt mevcut değil.

  Kassandra, 24 Haziran 2021 tarihinde Türkiye'de orman yangınlarının çıkacağını ve ABD'de 8.2'lik deprem gerçekleşeceğini söylemişti.

  Bazı depremlerin paniğe neden olacağından söz eden kahin, 2022 yılının doğal afetlerle geçeceğini belirtti.

  Kassandra nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem... #1

  Deprem ve orman yangınlarının 2022 yılında artacağından söz eden Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerin susuzluk sorunuyla boğuşacağını belirtti.

  Kehanetini desteklemek için Kassandra, "Gökyüzünde bir bomba patlayacak ve bu kuvvetli yağışlara neden olacak. Bu bölgelerde sel felaketi sinyalleri görüyorum" dedi.

  Bir başka kahin Baba Vanga da, 2022 yılında Türkiye'nin su kriziyle karşı karşıya kalacağını tahmin etmişti.

  Kassandra nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem... #2

  Büyük boyutta depremlerin Türkiye'de meydan gelebileceğini söz eden Kassandra, insanlığın depremle mücadeleye başlayacağını dile getirdi.

  Deprem korkusunun insanları esir alacağından söz eden Kassandra, "İlerleyen yıllarda koronavirüs benzeri salgın hastalıklar yeni türleriyle karşımıza çıkacak" diye konuştu.

  Kassandra nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem... #3

  Uluslararası anlamda gerilimin artacağından bahseden Kassandra, sıcak bir savaş ihtimalinden uzak durdu.

  Yeni bir dünya savaşının yakın gelecekte var olmadığından bahseden ünlü astrolog, ülkelerin birbirine göz dağı vereceğini vurguladı.

  Kassandra nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem... #4

  Kehanetleri bir bir tutan Kassandra Türkiye ekonomisinin geleceğine detaylı baktı.

  Dualarını edip istihareye yattığını belirten Kassandra "Kabuslarla dolu rüyalar gördüm. Onlardan sonra elinde balya balya dolar olan bir çocuk ile bir kadının Ağrı Dağı'na doğru çıkışına tanık oldum." dedi.

  Kassandra "Hem kadına hem de çocuğa sesimi duyurmak için çırpındım durdum. Ama ne yaptıysam başarılı olmadım." ifadelerini kullandı.

  Kassandra "Dağın tepesinde yorulup ve yavaşlarlarsa onlara yetişebilirim diye düşündüm. Ama zirvenin yukarısına bile hız kesmeden tırmandılar" dedi.

  Bu olayın doların önlenemez yükselişini sürdüreceğine yoran Kassandra "Daha önceki yazılarımda da size doların artacağını her fırsatta açıkladım. Keşke yanılsaydım ve dolar TL karşısında değer kaybetseydi" diye konuştu.

  Kassandra nın 2022 Türkiye kehanetleri: Dolar, seçim, deprem... #5

  Bu sene içinde küresinde seçim gördüğünü de belirten Kassandra'dan dikkat çeken tahmin geldi.

  Kassandra "Kuyrukta elinde mühür olan insanları gördüm. Bunu seçim olarak değerlendirdim. Bu seçim yaz aylarında olabilir. Çünkü kuyruktaki insanların üzerinde mont yoktu" açıklamasını yaptı.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap