Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kenan imirzalıoğlu çocuğuna ne oldu

  1 ziyaretçi

  kenan imirzalıoğlu çocuğuna ne oldu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin yeni doğan bebekleri hastaneye kaldırıldı!

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin bebekleri Leyla zatürre oldu

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin bebekleri Leyla zatürre oldu

  2016 yılında meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal, geçtiğimiz ay ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.

  İlk kızları Lalin'i kucaklarına alan çift, mayıs ayında dünyaya gelen bebeklerine ise Leyla adını verdi.

  Sağlıkla Leyla'yı kucaklarına alan çift, hastane çıkışı gazetecilere mutluluk pozu vermişti.

  Leyla'nın bakımına evde devam eden İmirzalıoğlu çiftinden son gelen haberler, hayranlarını üzdü.

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin mayıs ayında dünyaya gelen kızları Leyla'nın mikroba bağlı zatürre başlangıcı nedeniyle hastanede tedavi gördüğü ortaya çıktı.

  Doğumdan iki gün sonra hastaneden taburcu edilen Leyla'nın rahatsızlandığı ve birkaç gündür hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

  HS Magazin isimli Instagram sayfasında yer alan habere göre; İmirzalıooğlu'nun kızları, dışarıdan bulaşan mikroba bağlı zatürre başlangıcı nedeniyle pazartesi gününden beri hastanede..

  Maslak'taki özel bir hastanede yatan çiftin bebekleri, iki gün sonra taburcu edilecek.

  Haberin gündem olmasıyla açıklama yapan Kenan İmirzalıoğlu'nun menajeri, "Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Ama şimdi iyileşti ve gayet sağlıklı." dedi.

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin bebekleri Leyla zatürre oldu #1

  Doğum sonrası hastaneden taburcu olan Sinem Kobal, ilk açıklamasında orta kulak iltihabına yakalandığını söyleyerek, "Doğumdan önce başladı, tedavim yapıldı. Bu durumdan dolayı biraz yorgunum. Doğumum çok güzel geçti. Normal doğum oldu, keyifle kızımıza kavuştuk" demişti.

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin bebekleri Leyla zatürre oldu #2

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin bebekleri Leyla zatürre oldu #3

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın ikinci kızları korkutmuştu! Hastaneye kaldırılan 20 günlük Leyla bebeğin sağlık durumu nasıl? - Galeri - Takvim

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci bebeği dünyaya geldi! Kenan ve Sinem çiftinin kızının adı ne oldu?

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci bebeği dünyaya geldi! Kenan ve Sinem çiftinin kızının adı ne oldu?

  KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

  Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974'te Ankara'da dünyaya geldi. 1997 yılında 10. Best Model of the World (Dünyanın En İyi Mankeni) yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve birinci oldu. Dizi ve sinema oyunculuğu yaptı. Mertlik ve intikam peşinde koşan karakterleri canlandırmasıyla tanındı. Deli Yürek (1998-2002) , Ezel (2009-2011), Karadayı (2012-2015) dizilerindeki rolleri ile Türkiye'de popüler olmuştur.

  Ailesinin soyu Bozulus Türkmenleri'nin Tabanlı aşiretine dayanır. 17. yüzyıl sonunda Celali İsyanları sebebiyle Erzurum'un Horasan yöresinden göç ederek Balâ havalisine yerleşen Balâ ilçesi ve Üçem Köyünü kuran bir aileden gelir. Babası Mustafa İmirzaloğlu, annesi Kırıkkale ilinin Keskin ilçesinin İğdebeli köyünden Yıldız İmirzalıoğlu'dur. Üç çocuklu ailenin en küçük evladı olan Kenan İmirzalıoğlu'nun Derviş adında bir ağabeyi, Zübeyde Yasemin adında bir ablası vardır. Eski Ankara milletvekili İbrahim İmirzalıoğlu, Kenan İmirzalıoğlu'nun amcasıdır.

  Kenan İmirzalıoğlu 12 yaşına kadar Üçem köyünde yaşadı. Orta ve lise öğrenimini Ankara'da yaşayan teyzesinin yanında tamamladı. Ankara Çankaya Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun oldu. Yükseköğrenimini İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında mankenliğe başladı.

  1997 yılında üniversite öğrencisi iken Best Model of Turkey (Türkiye'nin En İyi Mankeni) yarışmasına katıldı. Bu yarışmada birinci seçilince İstanbul'da gerçekleşen 10. Best Model of the World (Dünyanın En İyi Mankeni) yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve birinci oldu.

  Fakir bir gencin sınıf atlama mücadelesini anlatan Deli Yürek adlı dizide Yusuf Miroğlu karakterini canlandırdı ve tüm ülkede tanındı. Deli Yürek dizisi 1998-2002 yılları arasında yayımlandı. İmirzalıoğlu, 2001 yılında dizinin devamı niteliğindeki Deli Yürek: Bumerang Cehennemi adlı sinema filminde de aynı rolü canlandırdı.

  2003-2005 yılları arasında Show TV'de yayımlanan Alacakaranlık adlı polisiye dizide Uğur Yücel ile başrolü paylaştı. Uğur Yücel'in yazıp yönettiği Yazı Tura (2004) filminde askerlikte yaşadığı travmaları atlatamayan Cevher adlı karakteri canlandırdı.

  2005-2007 arasında Show TV'de yayımlanan Acı Hayat adlı drama dizisinde Mehmet Kosovalı rolünü; çizgi filmden uyarlanan Son Osmanlı Yandım Ali (2007) adlı sinema filminde Külhanbeyi Ali rolünü canlandırdı. Kabadayı (2008) adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrolleri paylaşan sanatçı; 2009'da yönetmenliğini Uğur Yücel'in yaptığı Ejder Kapanı adlı filmde Akrep Celal rolünü üstlendi.

  2009-2011 yılları arasında yayımlanan ve çok popüler olan Ezel adlı dizideki rolü ile Türkiye'de çok popüler oldu. 2012'de Osman Sınav'ın yönetmenliğini üstlendiği, Uzun Hikâye adlı sinema filminde oynadı.

  Ay yapım firması ile çekecekleri yeni dizi için 2012'de yaptığı 4.000.000$'lık ücret anlaşmasının Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti olduğu duyurulan İmirzaloğlu, Karadayı dizisinde başrol üstlendi.

  İmirzalıoğlu, 2016 yılında oyuncu Sinem Kobal ile evlendi. Çiftin, Lalin adını verdikleri bir kız çocukları oldu (2020).

  İmirzalioğlu, Peyami Sefa'nın eserinden sinemaya uyarlanan Cingöz Recai (2017) filminde başrol oynadı. Çekimleri İstanbul ve St. Petersburg'da gerçekleşen film, gişede başarılı olmadı. 2018 yılında yayımlanan Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı tarihî dizide Fatih Sultan Mehmed'i canlandırdı. Dizi, altı bölümde sona erdi.

  1.91 boyundaki İmirzalıoğlu, 5 Ekim 2019'dan itibaren Kim Milyoner Olmak İster? televizyonda yarışma programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin yenidoğan bebekleri zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı

  Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin yenidoğan bebekleri zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı

  Sinem Kobal ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

  Sinem Kobal ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

  Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan oyuncuSinem Kobalbugün doğum yaparak ikinci kez annelik heyecanını yaşadı.

  İkinci kızını dünyaya getiren 34 yaşındaki Kobal'ın ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

  Çift, kızlarına 'Leyla' ismini verdi.

  Altı yıl önce nikah masasına oturan İmirzalıoğlu ve Kobal çiftinin, 1,5 yaşında Lalin adlı bir kızları bulunuyor.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap